2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canimmm cookkk gecmis olsunnn simdi okudum ama hicc endiselenme zamaninda yetismissin onemli olan o benim bi arkadasim rahmi diktirerek ikizlerini kucagina aldi. Hiiccc moral bozma saglikla sihatle devam edecek insallahh gebeligin kendine cok dikkat ettt opuyorum
cokk saoll arkadsim insallah brnde alirim sende dikkat et kendine.

Canlar günaydin dünkü hicri yilimiz muharrem ayimiz mubarek olsun bol bol asureli ve asermeli ay yil olsun huzurlu saglikli aminnn:KK6:
Gunaydiiiinnn hepinize asure ooohh cok severim kizlar siz aseriyomusunuz ben asermedim hic daha :KK54:

Gunaydiiiinnn hepinize asure ooohh cok severim kizlar siz aseriyomusunuz ben asermedim hic daha :KK54:
Canim benim ermemek mi daha ii ermek mi anlamadim valla ermezmiyim cikolatasiz yapamayan ben artik yiyemiorum hep eksi cekio canim eksi elma yiyorum hergün salata tursusu ve canim bir aydir erik istio tuza banip banip yemek ama bu mevsimde nerde bulcam öle bekliorum asureye bende bayiliorum ama tatlidan sogudum benimki eksici olcak:KK48:

Herkese günaydın hicri yılbaşınız kutlu olsun ben ıspanaga aşerdim birtek aşureye bayılırım aşureye aşerme yaparım bizim komşular yaparlar bol bol :KK66:
Ah canim Allah tan kolay seye asermisin bende onu bol bol yiyorum ama ben bir aydir erige aseriorum :110: ve oda bu mevsimde yok

Canim benim ermemek mi daha ii ermek mi anlamadim valla ermezmiyim cikolatasiz yapamayan ben artik yiyemiorum hep eksi cekio canim eksi elma yiyorum hergün salata tursusu ve canim bir aydir erik istio tuza banip banip yemek ama bu mevsimde nerde bulcam öle bekliorum asureye bende bayiliorum ama tatlidan sogudum benimki eksici olcak:KK48:
Bende aynen hergun iki tane gofret ya da cikolata yerdim simdi hic canim istemiyo gerci ekside istemiyo ya bugun ilk defa misir istedim bi de gecende lahana sarmasi o kadar :KK54:

Merhaba cancanlarım❤️
Uzun bir aradan sonra yine yeni bir sıkıntıyla geldim kızlar nolur destek :KK43:
2 haftadır bi gelip bi duran saçma bi kanamam var. Benim durumumda olan var mı ne olacak benim halim?

Bende aynen hergun iki tane gofret ya da cikolata yerdim simdi hic canim istemiyo gerci ekside istemiyo ya bugun ilk defa misir istedim bi de gecende lahana sarmasi o kadar :KK54:
:emir_bebek:Bebesin kolay seyleri istemis annesi ilk bebegimde bende cok lahana sarmasina as ermistim ben orduluyum ve bizde meshurdur zor olmadi bulmam ama erik of of bulamayacagim icin kaldim ama bu günlerde cok güzel Allah herkese yasatsin insallah misir buldun mu bari:-)

:emir_bebek:Bebesin kolay seyleri istemis annesi ilk bebegimde bende cok lahana sarmasina as ermistim ben orduluyum ve bizde meshurdur zor olmadi bulmam ama erik of of bulamayacagim icin kaldim ama bu günlerde cok güzel Allah herkese yasatsin insallah misir buldun mu bari:-)

https://www.aseriyorum.net/ Canimmm bu sitede her turlu sey varrr aserenlere ozel

Merhabalar bugün regl oldum ve bu ay kismetse gecen ay toplanan ve dondurulan yumoslarim transfer edllilecek senelerdir ilk kez bir adetimi bu kadar heyecanla bekledim ve olduguma bu kadar sevindim:KK48: şimdi ne olacak dondurulmis transfer olanlardan yardim istiyorummmm

Kizlar suna duman kayanin bitkisel kitabini okuorum bakin ne dio hamilelikte hijyene cok önem verin kozmetikten uzak durun herseyin dogal olmasina özen gösterin cildinizin catlamamasi icin gercek zeytin yagi yada badem yagi sürüp masaj yapin ayaklariniz sis olursa su dolu kovada 15 dk bekletip ayak masaji yapin ve gögüs uclari yara olunca ayva cekirdegini bir cay bardagi suda kisik ateste 5 dakika kaynatin ve 20 dk bekledikten sonra demlensib ve jöle gibi olunca temiz hijyen olan gögüs uclarina sürün cok cabuk iilesirmis okudum sizinlede paylasmak istedim:KK48:

X