2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim insallah bisey olmaz bebesin sabirsizmis desene verdigin bilgilerden dolayi cok saol hergün bisey ögrenioz tecrubelilerden nasib olursa yarin senin icin yasin i serif okurum Allah in izniyle simdiden gecmis olsun Allah im safi adiyla sifani nasib etsin

CANIM ARKADAŞIM BENŞM KAÇ GÜNDÜR AKLIMDASIN. çokkk üzüldüm yaşadıklarına... Şükürler olsun erken gitmişsin doktora. Eabbim yar ve yardımcın olsun dualarım seninle. Nolur kötü düşünme kuzum iyi düşün... Ağlama kuzum nolur....

Canim el halik el bari isimlerinide oku el halik yoktan var eden yaratan anlaminda el bari de kusursuz yaratan anlaminda insallah Allah im kabul eder:)

Canim inşallah bebeğini kucağına sağlıklı bir şekilde alırsın dualarim seninle kontrollerini ihmal etme sakin miniginle şimdi konuş ve gelmesi icin biraz daha zamani olduğunu zamanı geldiğinde onu heyecanla karşılayacagini söyle bebekler annelerinin karnindayken hissedelermis dualarim seninle canim arkadasim surekli dua et bizde edelim insallah Rabbim sana hayırlı doğum nasip etsin inşallah bebeğini sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağına aldirmayi nasip etsin

zaten en onemlisi moralmis bu donemdee yesilincim biraz daha iyim ama iste bundan sonrasi hep korkuyla gecicek.iyi dusunuorum hepte yinede istee.insanz dur bakalim daha nelerle sinancaz hic bilmedgmz seyleri ogrenioruz.

insallah canim saolasin.diyorum hep orasi senn icin daha iyi ne isin var gelip diorum.bilmiorum ona bisey olursa naparim nasil olurum cok alistim baglandim yinede vardr bi bildgi Rabbimin diorum hayrlsni versn hakkmzda ama nolur simdi gelmesin Allahmdan tek dilegm.

aminnn canim benkm amin Allahm kimsye yasatmasin.Allah razi olsun okursan memnn olurum.

Çok geçmiş olsun canım, tam vaktinde davranmissin. İnşallah minigin biraz daha sabredip sağlıkla kucağına gelir. Dualarım seninle. Allah evlat acisi yaşatmasin kimseye. Bizi uyardigin için de teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcın olsun.

Hayırlı olsun canim, darısı bize inşallah. 2. Kese görünmedi demissin, ikiz olacağını nerden biliyosun? Değerin mi yüksekti? Bana da ikiz olabilir diyolar da merak ettim. Pazartesi ogrenicez kismetse
benim tüp bebek . İki tane konulmuştu onun için bir beklenti var hayırlısı olsun inşallah hakkımızda dua ile... Rabbim bizleri evlatsız bırakmasın inşallah

zaten en onemlismoralmis bu donemdee yesilincim biraz daha iyim ama iste bundan sonrasi hep korkuyla gecicek.iyi dusunuorum he...pte yinede istee.insanz dur bakalim daha nelerle sinancaz hic bilmedgmz seyleri ogrenioruz.
Kuzum benim yaaa... Yazdıklarını okurken içim cız etti sonunda kötü yazacaksın diye... Canım benim kalbini ferah tut hersey yolunda gidecek inşallah....

arkadaşım çok geçmiş olsun.. inşallah bebeğine sağ salim kavuşacaksın moralini bozma bebeğin de etkilenmesin, erken müdahale edilmesi de bir şans senin ve bebeğin için.. inşallah sağ salim kavuşacaksın..

Allah razı olsun canım dualarımız kabul olur inşallah :)

maydonoz oluyorum ama canım el halik 731 defa... el bari 213 defa.. benim tlf da esmaül hüsna die bi program var ona baktım şimdi mesajını okuyunca :)

Canim normelde var bak sensizim89 yazmis Allah razi olsun :)
teşekür ederim arkadaşlar hemen başlıyorum okumaya bugün. Canim olur mu hiç maydanoz, her konuda burda birbirimize yardimci olmak için varız :)

insallahh rabbim acisni gistermesin zaten ugrasip kavusuyoruz bide boyle olunca iste insan bi tuaf oluyor ya boyle dikis atilanlarin hepsni okudumda miyadni dokdrmus cogu bebek insallah benim çınarimda adi gibi dayankli olurda durur.

amin hepimizin bu zorlu yolda yardimcisi olsun.insallah canim insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…