2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Dere1905 Dere1905
Canim çok teşekkür ederim Allahın izniyle inşallah hayırlı güzel sonuçlarımiz olur:anneadayı: hepimiz için şimdiden heyecanı yaşamaya başladim :KK76:
Ahhhhhhh o heyecan Yokmu hiç bitmiyor hiç Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın arka arkaya alalım güzel haberlerimizi inşallah :)

arkadaşlar yarın kontrolüm var bugün son kez tahlil yaptırayım dedim simdi anlamadığım iki değer var ve kafam karıştı tahlil sonucunda;
Dil Beta-HCG 7877
Beta-HCG >1000,00

anlayamadım ben ne demek bu değerler ??Dil Beta ne için yapılıyor ?

Kızlar bende de bir heyecan sormayın vallahi.Bebek yatakları beşikler arabalar herşeyi araştırıyorum şimdiden neyi alsam ne yapsam diye :)
Tabi çokta kaptırmak istemiyorum kendimi ama olumlu düşünmek işe yarıyor bu süreçte beni de rahatlatıyor ve inançlarım doğrultusunda Allah ol derse olur hayırlısıysa olur demeyide ihmal etmiyorum.
Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah dualarımdasınız hepiniz kuzular :KK68:

Kızlar bende de bir heyecan sormayın vallahi.Bebek yatakları beşikler arabalar herşeyi araştırıyorum şimdiden neyi alsam ne yapsam diye :)
Tabi çokta kaptırmak istemiyorum kendimi ama olumlu düşünmek işe yarıyor bu süreçte beni de rahatlatıyor ve inançlarım doğrultusunda Allah ol derse olur hayırlısıysa olur demeyide ihmal etmiyorum.
Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah dualarımdasınız hepiniz kuzular :KK68:
Al bendende okadar canım hep bu sefer olacak bu son tedavim Rabb'imin izniyle alıcam bebişimi kucağıma inanıyorum inancımı kaybetmek istemiyoruum dün ödemişte birgi dede var oraya gittim hepimiz için dua ettim adağımı adadım geldim dualarla başladık dualarla bitireceğiz rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Sağol ravzacim çok teşekkür ederim inşallah bizlerde aranıza katiliriz (Madam Butterfly, okyanus34, a_gurur ve ben ve tabiki diğer arkadaslarimiz) muuucckk şekerim
Aynen insallah buraya kocamannn yazin HAMILEYIMMM die dualarimiz sizinle ve isteyen herkesle istedigimiz sey okadar degerliki yolu zorlukta olsa vazgecilmezmis anne kiymetide anlasilio böylece dimi :nazar::KK19:

Aynen insallah buraya kocamannn yazin HAMILEYIMMM die dualarimiz sizinle ve isteyen herkesle istedigimiz sey okadar degerliki yolu zorlukta olsa vazgecilmezmis anne kiymetide anlasilio böylece dimi :nazar::KK19:

Kesinlikle canım inşallah Rabbim bizleride annelik mertebesine eriştirir ve buraya hamileyiz demek nasip olur Sağol canım

Anne olmak icin tedavi baslayan anne aadaylri insalllah olur ve Allah in izniyle olacakta ilk saglikli ve hayirlisini isteyelim ben biyerden 41 meryem suresini duymustum ve sonunda hamile kalan cok mus nekaybederim dedim ramaan bayraminda basladim ilk degerimin ögrencegim günden bir gün önce bitirmek nasob oldu arada mecbur ara vermek zorunda kaldim ama 41 gün meryem suresi hep okudum ve inaniorum hersey Allah tan bide yatarken defalarca el MUSAVVIR okuyun yürekten inanip hz ibrahim gibi hz yakup gibi vazgecersek olur insallah olur hayirlisiyla tüm dualar size :nazar::)

Anne olmak icin tedavi baslayan anne aadaylri insalllah olur ve Allah in izniyle olacakta ilk saglikli ve hayirlisini isteyelim ben biyerden 41 meryem suresini duymustum ve sonunda hamile kalan cok mus nekaybederim dedim ramaan bayraminda basladim ilk degerimin ögrencegim günden bir gün önce bitirmek nasob oldu arada mecbur ara vermek zorunda kaldim ama 41 gün meryem suresi hep okudum ve inaniorum hersey Allah tan bide yatarken defalarca el MUSAVVIR okuyun yürekten inanip hz ibrahim gibi hz yakup gibi vazgecersek olur insallah olur hayirlisiyla tüm dualar size :nazar::)
Rabbim sesinden duysun canım benim işimiz Rabb'ime kaldıysa olmuş biliriz elhamdülillah ben hergün el musavvır i okuyorum 1000 defa Meryem suresinide okumaya başlayacağım bi tanığımızda 41 defa suya okuyacak tranfer günü içeceğimi onuda dualarla başladık tedavilerimize dualarla bitireceğiz inşallah sonuç öğrendiğimizde yazacağım buraya kocaman hamileyimmmmmm diye :)

Kızlar ben de tedaviye baslamadan önce meryem süresini okumustum. Transferden sonra günde 1000 defa ya Latif 100 defa salavat, sabah akşam 7 er defa elimi karnima koyup ayetel kursi okudum. Bunları hep buralardan duydum ve okudum Rabbim ol dedi. Sonucu öğrendikten sonra da hala devam ediyorum. Ek olarak da günde 336 defa el musavvir çekiyorum. Allah kabul etsin.

kızlar simdide ben sizden dualrinizi istiyorum.az önce ciktim hastaneden.oglum dyanamamıs gelmek istemis dunyaya daha cok minik.dun amaliyat oldum serklaj dedikleri islemi uyguladlr tek care oydu rahim agzi bildginiz kocamn acilmis benim oglumda yerlesmis dogum pozisynu almis.rahim agzima dikis atip dogumu durdular.cok sujur simdi kapali bakalim en az 3 4 hafta kalirsa yaşar dedi dr ama simdi dogarsa yasamaz dedi tek sansim erkn gitmm olmus kese patlyip su gelseydi yapck hicbisey yoktu.opersyonda cok riskliydi kesenin delinme riski vardi once allaha sonra dra birktik kendmizi genel anestzyle dikildi dr bekledgmden basarili gecti dedi insallah durur sipam size bazi tavsiyelerim olcak hamile arkdslarim kalck olanlar her dr muaynenzde rhim agznizi ölcturun.cunki eger rahim agzi kucukse 10 ila 13 14.haftalrda dikis atip dogumu 9aya kadr goturuolarmis benm gibi aniden acilinca sans daha az tabi.
kasilmalarnz olcak 20.haftadan sonra sakin atlamyin akintinzda fazlalsma olursa atlamyin drrunza mutlaka danisin benim sarimsi akintim basladi ilk basta koyu kivamda sonra acik sariya dondu pembemsi lekde gelince ben anladm zaten bisiler oldgnu iyiki gittim sabahina dra eger aksama kalsymisim simdi oglum benmle olmicakti belki.insallah biraz daha dayanirda dogmaz simdi 7 ayini doldrup gelirse yasar en azindan nolurrrr dUALARNIZI EKSIK ETMEYIN BENDEN VE MINIGIMDEN SAGLIKLA KUCAKLARMIZA ALALIM.COK ZORMUS DR ANLTIKCA AGLADIM DUN cok zormus kaybetceni dusunmek anlatamm yani.rabbim herseyin sagliklsni hayrlsni versin heoimze insallah.

Rabbim sesinden duysun canım benim işimiz Rabb'ime kaldıysa olmuş biliriz elhamdülillah ben hergün el musavvır i okuyorum 1000 defa Meryem suresinide okumaya başlayacağım bi tanığımızda 41 defa suya okuyacak tranfer günü içeceğimi onuda dualarla başladık tedavilerimize dualarla bitireceğiz inşallah sonuç öğrendiğimizde yazacağım buraya kocaman hamileyimmmmmm diye :)
Ay canim ne güzel yazmisin aynen Allah en hayirlisini bilendir ve verendir basla emin ol yürekten okundumu hic bos cevrilmez ben suya okumamistim normal okumustum ama oda iimis Allah im simdiden niyetini kabul etsin tüm isteyenlerin sabirsizlikla bekleyecez kocamann yazini insallah:KK36:

X