2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Hmm ben de Blast transferine göre hesapladim. Doktora sorucam bakalım gittiğimde neye göre hesaplamamiz gerektiğini. Sonra yaparım çizelgemi.tesekkur ederim canim
Ultroson kagidinda bebegin fiziksel gelisimine gore haftasi gunu ve muhtemel dogum tarihi yaziyo canim.blasta gore yaptigim hesaptan bi hafta gerideydi benim ultroson sonucum.bende burdaki takvimi sonuca gore degistirdim bi daha.

Günaydin kizlar bugün doktordaydik gene degerim 900lerden 2000lere firlamis doktor bebegi görürüz belki die erken cagirmis kesem de büyümüs cekirdekten zeytin kadar olmus haftaya kalp atisini dinleyelim dedi insallah rabbim isteyen herkese nasib etsinn aminnn:emir_bebek::)
Ben demiştim bak değerin yüksek olduğu için çağırmıştır diye maşallah baya güzel artmış,inşallah biz de görürüz,görmeyince hala hamile olduğuma inanamıyorum:KK48:

Merhaba canımınici dün akşam saat 7de felaket ağrım vardı kivranip durdum saat 10gibi akşam artık dayanamadım ve ağrı kesici aldım film cekilmeden önce almıştım ama saat 7de ağrı kesicinin etkisi gidince tekrar almak zorunda kaldim. Ara ara azaz kanama oluyor bugün düne oranla biraz daha iyiyim Allahın izniyle atlatıyorum yarın sonucunu alacağım sonra dr'a ordanda sağlık kuruluna gideceğim inşallah ekstra bir şey cikartmazlar evrak toplama işi ağustos 12de başladı inşallah yarın son olur şekerim
Geçmiş olsun canm,yazdıklarını okuyunca yaşadıklarım aklıma geldi,ben de aynı yerde rahim filmi çektirmiştim bayılmıştım,çok kötüydü ama şükür temiz çıkmıştı,inşallah işlerin yolunda gider.Rapor için mi uğraşıyosun yoksa orda mı tedavi oluyosun?

Ultroson kagidinda bebegin fiziksel gelisimine gore haftasi gunu ve muhtemel dogum tarihi yaziyo canim.blasta gore yaptigim hesaptan bi hafta gerideydi benim ultroson sonucum.bende burdaki takvimi sonuca gore degistirdim bi daha.
Teşekkür ederim canım ben de emin olmak için doktora gitmeyi bekliyorum. Şuan için 24 haziran görünüyo bakalım doktorda ne çıkacak

Geçmiş olsun canm,yazdıklarını okuyunca yaşadıklarım aklıma geldi,ben de aynı yerde rahim filmi çektirmiştim bayılmıştım,çok kötüydü ama şükür temiz çıkmıştı,inşallah işlerin yolunda gider.Rapor için mi uğraşıyosun yoksa orda mı tedavi oluyosun?

Sağol canım hala ağrısını hissediyorum belkide genç bir bayana denk geldim ondanda olabilir zeynep Kamilde basladim dediğin gibi şuanda rapor icin uğraşıyorum inşallah orada devam edeceğim Rabbim bebeğini kucağına almayi nasip etsin inşallah

Ben demiştim bak değerin yüksek olduğu için çağırmıştır diye maşallah baya güzel artmış,inşallah biz de görürüz,görmeyince hala hamile olduğuma inanamıyorum:KK48:
Canim aynen ya söylemistin ah gelde icime anlat 4 gûn neler gecti aklimdan hatta tek transfer doktorum ikizden süphelendi bi an deferim firlayinca bakti ama bir kese vardi sükürler olsun saglikla kucagimizada alalimda aynen insan hamilemiyim die soruo ben bazen süpheye bile düsüorum haklisin valla arkadasim insallah sende görürsün o duyguyu yasarsin oynamadan karnimizda anlamayacaz pek ama emin ol insan birkere gördümü devamli görmek istior bebegini herkese nasib etsin rabbim:emir_bebek::nazar::KK19:

Selam canim evet gördüm gecen persembe ve bugün insallah bidaki hafta salida kalp atisini dinleyecem sen daha görmedin mi:emir_bebek:
Maşallah canım ... Bende cuma gördüm 1 kese görüldü belli belirsizdi fakat karından bakıldığı için herhalde 2. Kese görülmedi bu cuma tekrar gidicem bakalım hayırlısı. 1 kasımdada İstanbul'daki hastnye randevu aldık bakalım detaylı öğrenmiş olacaz:) Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin

Merhaba canımınici dün akşam saat 7de felaket ağrım vardı kivranip durdum saat 10gibi akşam artık dayanamadım ve ağrı kesici aldım film cekilmeden önce almıştım ama saat 7de ağrı kesicinin etkisi gidince tekrar almak zorunda kaldim. Ara ara azaz kanama oluyor bugün düne oranla biraz daha iyiyim Allahın izniyle atlatıyorum yarın sonucunu alacağım sonra dr'a ordanda sağlık kuruluna gideceğim inşallah ekstra bir şey cikartmazlar evrak toplama işi ağustos 12de başladı inşallah yarın son olur şekerim
Son olur başka isteyecekleri birşey kalmadı ki artık uğraştırmasınlar. İyi olmana sevindim şekerim daha da iyi olacaksın inşallah.
Zaten sonrasında da en fazla bir kaç haftalık işin kaldı ve başlasın tedaviiiiii yaşasın sonucumuzda çok mutlu olsun inşallah :)
:KK73::KK73::KK73:

Son olur başka isteyecekleri birşey kalmadı ki artık uğraştırmasınlar. İyi olmana sevindim şekerim daha da iyi olacaksın inşallah.
Zaten sonrasında da en fazla bir kaç haftalık işin kaldı ve başlasın tedaviiiiii yaşasın sonucumuzda çok mutlu olsun inşallah :)
:KK73::KK73::KK73:

Amin canım benim inşallah birazdan çıkacağım inşallah rahim filmi temiz çıkmıştır öpüyorum seni canimmmm

Maşallah canım ... Bende cuma gördüm 1 kese görüldü belli belirsizdi fakat karından bakıldığı için herhalde 2. Kese görülmedi bu cuma tekrar gidicem bakalım hayırlısı. 1 kasımdada İstanbul'daki hastnye randevu aldık bakalım detaylı öğrenmiş olacaz:) Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin
Canim insallahh hayirlisi olsun ikinci kesenide görürsün aynen karindan bakildigi icin görülmemistir bide sag salim alsak kucaklarimiza:anneadayı::nazar:

Hayırlı olsun canim, darısı bize inşallah. 2. Kese görünmedi demissin, ikiz olacağını nerden biliyosun? Değerin mi yüksekti? Bana da ikiz olabilir diyolar da merak ettim. Pazartesi ogrenicez kismetse

X