2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Arkadaşlar kan sulandirici ignelerinizi hep ayni saatte mi yaptiriyorsunuz bi kaç saatlik sapmalar olabiliyor mu bi de doktorunuz ne dedi bu konuda
Bende ayni saatte kullaniyorum sabahlari kendim yapiyorum ise gitmeden sende belirli bi saat ayarla kendine o saatte yap

saras88 saras88 canım benimde 7.günde 2 çıktı çok çok erken sakın ha ilaçları bırakm rabbim ol dedikten sonra olur inş 10.günde yaptır ondan sonra umutsuzluğa kapıl

canım senin umutluymuş 2 çıkmış bu bir değer, benim 0 çıktı yükselme olmaz 2. denememde de aynısı oldu yükselmedi.

Canım sen muhtemel doğum zamanını nasıl hesapladin? Senin öğreneli ne kadar olmustu? Ben daha 2 gün önce öğrendim, haziranın 18 i diye hesapliyo. Kafam karıştı o_O
Satim 9 eylul canim. Sat a gore hesapladim. Blast transferine gore hesaplayinca 13 haziran cikiyo. 25 eylulde transferim oldu. 2 ekimde ogrendim kandan.ben 12 gun beklemedim yani transferden sonra. Ondan cikiyo olabilir karisiklik.

canım senin umutluymuş 2 çıkmış bu bir değer, benim 0 çıktı yükselme olmaz 2. denememde de aynısı oldu yükselmedi.
Canim benim gerçekten çok erken yapmışsın,belki geç tutunuyodur ve kana daha karismamistir. Ahh biz keşke kendimizi tutabilsek biraz. Belki de sen suan boşu boşuna kendini uzuyosun. Birkaç gün bekle tekrar yap. Şimdiden üzme kendini canim

Trizomi16 kromozom bozuklugu kalbi durdu gelisimi geriledi simdide bu bebegiminde gelisim geri cikio ve kalbi duyulmadi cuma bidaha gidicem ama pek umudum yok
Çok geçmiş olsun canım inş bu sefer aynı olmayacak. Rabbim cuma günü meleğin in pit pit larını duyursun inş sana. Dualarım seninle

Satim 9 eylul canim. Sat a gore hesapladim. Blast transferine gore hesaplayinca 13 haziran cikiyo. 25 eylulde transferim oldu. 2 ekimde ogrendim kandan.ben 12 gun beklemedim yani transferden sonra. Ondan cikiyo olabilir karisiklik.
Hmm ben de Blast transferine göre hesapladim. Doktora sorucam bakalım gittiğimde neye göre hesaplamamiz gerektiğini. Sonra yaparım çizelgemi.tesekkur ederim canim

Canim benim gerçekten çok erken yapmışsın,belki geç tutunuyodur ve kana daha karismamistir. Ahh biz keşke kendimizi tutabilsek biraz. Belki de sen suan boşu boşuna kendini uzuyosun. Birkaç gün bekle tekrar yap. Şimdiden üzme kendini canim[/QUOTE

üzülmüyorum çünkü alıştım negatiflere, canım mucize bana uğramaz, zamanı gelmemiş demek

Hmm ben de Blast transferine göre hesapladim. Doktora sorucam bakalım gittiğimde neye göre hesaplamamiz gerektiğini. Sonra yaparım çizelgemi.tesekkur ederim canim
Canim normelde sat göre hesaplanior benim bebegim transfer yapilali 3 hafta iki gün oldu ama ultrasonla baktiginda 5+2 haftalik yani 6 haftamin icindeyim sende öle hesapla

Günaydin kizlar bugün doktordaydik gene degerim 900lerden 2000lere firlamis doktor bebegi görürüz belki die erken cagirmis kesem de büyümüs cekirdekten zeytin kadar olmus haftaya kalp atisini dinleyelim dedi insallah rabbim isteyen herkese nasib etsinn aminnn:emir_bebek::)
Ohhh ne guzel darisi basima ve tum isteyenlerin basina :KK54:

Canim normelde sat göre hesaplanior benim bebegim transfer yapilali 3 hafta iki gün oldu ama ultrasonla baktiginda 5+2 haftalik yani 6 haftamin icindeyim sende öle hesapla
Aynen canim embriyo transfer edildiginde iki haftalik sayiliyor uzerine bugune kadar gecen gunu ekliyosun

X