2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

internetten sonucu öğrenemezmisin
Telefonla sonucu öğrenirim o sorun değil de,ya olumsuz olursa iş yerinde akşamı nasıl ederim onu düşünüyorum İki negatif aşılamam var,ikincisinde iş yerinde mens olmuştum çok kötü oluyo,rahatça ağlıyamıyosun bile Bi yandan da olumsuz düşünmek istemiyorum çok kötü ya,kafam karışık yani

Dondurulmuş embriyo ile hamile kalan varmidir
ben varım tatlım. opudan sonra ohss oldum ben.cok şişmiştim.transfere bir gün kala iki regl sonrasına kararı verdi dr. blast embriyo ile çok şükür gebe kaldım canım.hatta dondurulmuşlarla başarı şansının daha yüksek oldugu söyleniyor.sonuçta opudan önce vücuduna bir sürü hormon yüklemesi yapılıyor.tabi sonrasındada.bekleyip transfer yaptırınca hem vücudunda kendine gelmiş oluyor şahsi fikrim.öyle bi durumun varsa içini rahat tut.rabbim ol desin yeter canım.

Dr da cnm 1 ay hem sen dinlen hemd3 dondurulmus embriyolar daha saglikli oluyor dedi bizde tamam dedik bakalim hayirlsi insallah

tatlım ben göbekten iğne kullanıyodum kan sulandırıcı.hibor değil ama başka bişeydi.6-7. haftalarımda kanamam oldu.bıraktırdı dr.um.şimdi progestan iğne, kapsülü ve folik asit kullanıyorum sadece.gelişimi ve kalp atışları sağlıklı çok şükür.

Uff ya sürekli bi belirti arıyorum sağ tarafımda batmalar var sık sık. yerleşiyor mu aceba bebişler. Ah umut cumartesi bi mutluluğa dönüş ne varr
insallah tutunmus bebegın sana ama belirti falan cok arama adet olcakmısın gıbı kasık sancısı ve gogus hassasıyetınden baska bı sey olmuyo genelde

Cok tatlisin masallah.ne kadar samimiyetle yazilmis bir yazi.sana sonuna kadar katiliyorum.@nuktek
Rabbim hayirlisiysa sana bu bebegi vereck.lutfen buna inan. A adakar hepimiz yasiyoruz ama durmak yok.o bebek sizin eve girecek

Ravza canimmmmmmmm inan okurken okadar duygulandim ki ifade edemem. Allah razi olsun yazdiklarindan. İcinde samimiyet sevgi iyiniyet guven moral destek ne ararsan bulabilecegin bir yazi. İnsanin O kadar ihtiyaci oluyorki bunlara. Aglamaktan gozlerim sisti tum gun. Ancak aksam rahatlayabildim. Simdi toparlanma zamani. Bu olmadiysa allahin bir bildigi vardir. Birdahaki sefere allahin izniyle olacak. Devam. Durmak yok. Bak sen de neler yasamissin ravzacim. Ama hersey duzelmis. Bizim de herseyimiz yola girecek insallah. Tamammi adakar. Yola devam. Bu bebecikler evimize girecek. Rabbim isterse bu bebegi verir cok dogru soyluyorsun canim ozltzk. Hepinize cok tesekkur ederim. Bizlerin morali iyi degil ama sizin saglikli gecen hamileliklerinizi, yukselen saglikli degerlerinizi gorunce insan biran da olsa unutuyor uzuntusunu. Umut oluyorsunuz. Buraya buyuk harflerle yazarak kutlayin guzel hamileliklerinizi. Hepimizin Mutluluguda mutsuzluguda ortak. Sakin rahatsiz olma ravzacim. İnsallah bebeciginin dogdugu gunun sevincini de paylasacagiz seninle. Bu arada 45 yasinda ki halanin bebeginin olmasi buyuk moral verdi bana. Hayat ne tuhaf degilmi birileri hayatlarini kaybederken biryerlerde yeni hayatlar doguyor. Hayat bu iste. Sayenizde biraz moralim yerine geldi. Allahim hayirli kaderler versin hepimize. Sevcanf. Xxxplnxxx. Halide25. Polit. Alta_34. Ravza54. Sabahruzgari59. Lizz_1702. Sensizim89. Yz_yz. Shrkrsgr. Destekleriniz icin tesekkur ederim. Yazmayi unuttuklarim varsa alinmayin. Gece gece bukadar oluyor. Opuyorum sizleri cok. Sevgiler Nukte

malesef kan testimde negatif çıktı..bu ikinci denememdi yaşıda 37 yaptık artık ne yapacağımı ne düşünmem gerektiğini bilmiyorum..Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah..

malesef kan testimde negatif çıktı..bu ikinci denememdi yaşıda 37 yaptık artık ne yapacağımı ne düşünmem gerektiğini bilmiyorum..Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah..

Bak ben 41 im. Devam cnm. Yilmak yok. Sadece allah bize dayanma gucu versin. Birbirimize destek olacagiz. Bak yazilanlara , tekrar benim umudum yerine geldi, tekrar moralimi yerine getirdiler. Uzulme ltf. Devam...

uzulme canım bı dahakı sefere olur insallah,bak bana da doktorlar ne zamandı sızın bebegınız dogal yolla olmaz tup bebek gerek dıyordular.Tam da tup bebek tedavisine baslayınca dogal yolla hamile kaldım.Allah buyuk sen nolur umudunu kayb etme canım

Canim günaydin cok sevindim vaz gecme asla biz anne olcaz vaz gecmek bize yakismaz insallah o bebek olacak Allah bi kapiyi kapatir birini acarcok tesekkür ederim

Dr da cnm 1 ay hem sen dinlen hemd3 dondurulmus embriyolar daha saglikli oluyor dedi bizde tamam dedik bakalim hayirlsi insallah

bende varim benimkide blast embriyoydu kanbolat ında dedigi gibi rahim ve vucut dinlendgi icin bide blast olunca tutunma sansi cok yuksek oluomus insallah herkesinki tutunur bende transfer oncesi hafif ohss oldum ama yinede sismistim 2 ay ertelnmisti ilk basta cok uzulmustum ama Allahn bi bilgi varmis istr canim .

Bak ben 41 im. Devam cnm. Yilmak yok. Sadece allah bize dayanma gucu versin. Birbirimize destek olacagiz. Bak yazilanlara , tekrar benim umudum yerine geldi, tekrar moralimi yerine getirdiler. Uzulme ltf. Devam...

sizlere nekadar üzjlmeyin desekte boş uzulup aglicaksnz tabiki ama sonradan ayaga kalkip yola devam edebilmk onemli olan isyan etmeden sen bunu yapanlardnsn ve rabbim kimsenn emegini bosa cikarmaz .Allahim herkesin ettigi inanark ettigi dualari kabul edermis ve zamni geldignde de verirmis onu.hepimiz sinavdayiz Allahm sevdgi kullarni denermis hep ki kuum bana dua etsinde bana yaklassn die insallah sennde zamnn geldgnde sana vercek ben inanyorum.inşirah suresini oku bol bol.ddünya dua uzerine Allahim bu yolda sabir güc kuvvet versin sana ve mucadele eden hepimize.

Günaydın anne adayları :)
Aranızda pko olup birinci kalitede embriyo transferi yaptıran var mı? Varsa sonuçlarınızı yazabilir misiniz?

A adakar bilmez miyim nasıl yanıyordur için toparlamak zor oluyor ama işe gitmek ile iyi yapmışsın yalandan da olsa kafan dağılır inş son denemen olur ve kuzunu alırsın kucağına

Canim ya ne kadar içten ne kadar güzel yazmışsın. Sana sımsıkı sarilasim geldi sen o kadar güzel kalplisin ki inan görmeden çok sevdim seni. Çok duygulandirdin beni

NukteK canım bebegin seninle lütfen kendini de bebeğini de üzme artık. Tekrar kan testi mi yaptiracaksin yoksa doktora mi gideceksin. Dualarım seninle Rabbimin izniyle bebecigin seni bırakmayacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…