2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Degerim cok dusuk artmis. 306 dan 366 ya cikmis. Herhalde kimyasal gebelik. Bugun 17. Gundu. Dr da umitlenme dedi. Yikildim. Cok uzgunum cok. İlk denemem ama yas 41. İcim sıkıstı. Offfff....
Keske baska biyerde muayene olsan kese varmi bi gorseydin belki yavas artacaktir uzulme lutfen abla

Canimsin. Persembe doktora gidecegim. Aglamaktan gozlerim sisti. Annemlerin yaninda da aglayamadim. Cok uzulduler. Daha da uzmek istemedim. Allahim hepimizin yardimcisi olsun.
Canim yaa Allah yar ve yardimcin olsun insallah. Henuz birseyin bittigi yok sen gonlunu bieaz ferah tutmaya calis belki gec gelisoyor yavrun annesi. Ona biraz musaade et. Insallah hakkinizda hayirlisi olur.

Ca
Canimsin. Persembe doktora gidecegim. Aglamaktan gozlerim sisti. Annemlerin yaninda da aglayamadim. Cok uzulduler. Daha da uzmek istemedim. Allahim hepimizin yardimcisi olsun.
nim rabbim hayirlisi neyse onu versin insallah tahlili yaptigin yerde sıkmti vardirda bebesin saglikla seninledir insallah

Ya bilemedim tatlim.tup bebek doktorum degil buradaki kendi doktorum soyledi.ben gecen sene bebegimi 38+6 da kaybetmistim.sebebi bulunamadi.bu dr bu yuzden hic riske atmaya gerek yok dedi.hatta genetik tahlilde pihtilasma cikmadi ama hicbirsey icin % 100 diyemeyiz.% 1 bile riski dikkate almaliyiz dedi.tup bebek dr.gerek yok dedi.ay iki guvendigim dr.cok arada kaldim valla
Peki canim gebelikte bu hibor ne ise yariyomus ? Bebeginin kaybinada cok uzuldum tatlim.o saatten sonra ha dogumdan sonra kaybetmissin ha dogumdan once.rabbim kimseye evlat acisi yasatmasin :KK43:

Kizlarr canlar bugün 16. Günüm bt hcg 945 :KK76:ayin 17 sine cagirdi degerim nasil sizce Allah im insallah herkese nasib etsin keseyi görmekte nasib olur insallah hep duam Allah im verirse sanindan vermessen hayrindan dir dedim hayirlisi :KK49::KK48:
Hayırlı olsun canım çok sevindim,Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin. Benim de yarın test günüm baya bi heycanlıyım,sabah idrar testi yapsam sence çıkar mı?

Son düzenleme:
Degerim cok dusuk artmis. 306 dan 366 ya cikmis. Herhalde kimyasal gebelik. Bugun 17. Gundu. Dr da umitlenme dedi. Yikildim. Cok uzgunum cok. İlk denemem ama yas 41. İcim sıkıstı. Offfff....
Düşükte olsa artmış bu iyi bişey değil mi,belki bebek yavaş gelişiyo sonradan toparlıyodur,inşallah bi sıkıtı olmaz,Allah tan umut kesilmez,yaşını da sıkıntı etme bence,şimdi bi çok kişi nerdeyse o yaşta evleniyo.İnşirah suresi ve anlamını oku,rahatlarsın inşallah.

Tamam yani az once hesapladim internetten transfer gunune gore 4+3 cikti takvimide ona gore ayarladim takvimde 5 hafta yaziyo galiba gun olarak degilde hafta olarak hesapliyo takvim degil mi

canim sen şimdi 4+3sün ya 5.haftann icinde oluosun gun almis oluosun 5.haftadan ondan 5 hafta yazio yani 4+1 4+6 arası 5.hafta da gorunuosun 5+1 5+6 olunca 6.haftann icinde gornursun ☺ bu hamilelik haftalri karisik yaa.

Cuma mi cagirdi ya beni niye 10 gun sonra cagirdi
Canim bilmiom ki valla bugün konustuk kan tahlilim pozitif cikincada esime ayin 17 de gelin demis kontrol etcem galiba ben 3 senedir hastasiyim ii bir doktor cok ugrasio benle sag olsun belki ondan cagirmistir belki seninki kesen biraz daha büyüsün die öle yapmistir hala kizimida öyle yapmis doktoru aramizda üc gün var o benden önde ama haftaya pazartesi gidecek:)

Bak üzülme bebegin halen seninleki az da olsa artio onuda etkilersin umudunu kaybetme yinede insallah kimyasal gebelik olmaz bende yasadim ama benimki hizla düsmütû birhaftada sonlandi ama bak az da olsa senin ki artio

Hayırlı olsun canım çok sevindim,Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin. Benim de yarın test günüm baya bi heycanlıyım,sabah idrar testi yapsam sence çıkar mı?
Canim insallah mutlu haberler alirsin ben 5. Gün yaptim cikmadi ama 7. Gün silik cizgim cikti 9. Gün silik cizgim biraz belirdi doktorum bugün ikinci cizgi varsa güzel ama önemli olan kan tahlili dedi sen bilirsin bazen cikmio etkilenmem diosan bi deneama yok disaon ben en iisi testimi yapim diosan bekle nasil olsa yarin mis daha garanti olur

A adakar nasılsın bacım toparlayabildin mi azıcık kendini rabbim sana maddi manevi güç versin herzaman yanındayız
canım sahah kalktım içim öyle yandık ki anlatamam ağlayamak için bahane arıyorum rabbim verecek daha zamanı var demek ki ama sabretmeye çalışıyorum doktorda çok şaşırdı salı günü doktora tekrar gideceğim test yapacak neden olmadığını araştırcam dedi daha adet de olmadım ilaçların etkisi ne zaman geçecek bilmiyorum bugün işe başladım kafayı rahatlatmak için öyle ama içim öyle yanıyor ki anlatamam

Canim insallah mutlu haberler alirsin ben 5. Gün yaptim cikmadi ama 7. Gün silik cizgim cikti 9. Gün silik cizgim biraz belirdi doktorum bugün ikinci cizgi varsa güzel ama önemli olan kan tahlili dedi sen bilirsin bazen cikmio etkilenmem diosan bi deneama yok disaon ben en iisi testimi yapim diosan bekle nasil olsa yarin mis daha garanti olur
Senin baya erken çıkmış,zaten maşallah değerin de çok yüksek çıkmış. Sadece merak işte,aslında tahlili verip işe gideceğim ya o beni biraz stres yaptı,kötü düşünmek istemiyorum ama tek başıma akşamı nasıl ederim diye sıkıntı yaptım.Olumlu düşünmek istiyorum yine de nasip dua ediyorum hayırlısı artık.

Senin baya erken çıkmış,zaten maşallah değerin de çok yüksek çıkmış. Sadece merak işte,aslında tahlili verip işe gideceğim ya o beni biraz stres yaptı,kötü düşünmek istemiyorum ama tek başıma akşamı nasıl ederim diye sıkıntı yaptım.Olumlu düşünmek istiyorum yine de nasip dua ediyorum hayırlısı artık.
internetten sonucu öğrenemezmisin

canım sahah kalktım içim öyle yandık ki anlatamam ağlayamak için bahane arıyorum rabbim verecek daha zamanı var demek ki ama sabretmeye çalışıyorum doktorda çok şaşırdı salı günü doktora tekrar gideceğim test yapacak neden olmadığını araştırcam dedi daha adet de olmadım ilaçların etkisi ne zaman geçecek bilmiyorum bugün işe başladım kafayı rahatlatmak için öyle ama içim öyle yanıyor ki anlatamam

Benim de icim cok yaniyor ada. Cok zor. Allah hepimize sabir versin. Kimse bu gruptakiler gibi bizi anlayamaz ve anlamiyor. Neler yasiyoruz bir bizler biliyoruz. Yasin genc zannediyorum. Uzulme lutfen. Zamanin daha cok var. İnsallah bir gun bebeklerimizi kucagimiza alacagiz.

Kizlarr canlar bugün 16. Günüm bt hcg 945 :KK76:ayin 17 sine cagirdi degerim nasil sizce Allah im insallah herkese nasib etsin keseyi görmekte nasib olur insallah hep duam Allah im verirse sanindan vermessen hayrindan dir dedim hayirlisi :KK49::KK48:

Cok cok sevindim canim insallah hersey cok güzel olur

X