2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Selam kızlarpazartesi transferim var ama bugün boğazım, eklem yerlerimde ağrı var ve halsizim önerilirinizi bekliyorum ne yapmalıyım vücudumda enfeksiyon olabilir çok korkuyorum tutunamazlar diye...

Selam kızlarpazartesi transferim var ama bugün boğazım, eklem yerlerimde ağrı var ve halsizim önerilirinizi bekliyorum ne yapmalıyım vücudumda enfeksiyon olabilir çok korkuyorum tutunamazlar diye...

canım hiç korkma bişeycik olmaz bebeğin tutunur inşallah annesine:) ama doktorunu ara belki seni toplayıcı bir ilaç verir bol bol dinlen geçmiş olsun tatlım allah hayırlısını versin..

canım hiç korkma bişeycik olmaz bebeğin tutunur inşallah annesine:) ama doktorunu ara belki seni toplayıcı bir ilaç verir bol bol dinlen geçmiş olsun tatlım allah hayırlısını versin..

çok sağol canım bi arıyım bakalım ne diyecekler

Kızlar bebek 1.5 aylikta kalmış perşembe kürtaj olcam
Allah sabir versin yazmayacaktim dayanamadim yanlis anlama bende yasadim aynisini o an ne denilse bos var oldugunu daha tam hissetmeden kaybetmek benimkide 3 aylikti gelisme göstermeyip ansizin durdu kalbi hele doktorun üzgünüm kalbi cok yavas atio yasamayabilir demesi persembeye kadar seninle yavrun insallah Allah im bundan sonrakilere ömür verip kucagina almani nasib eder zor bi sürec Allah yardimcin olsun

kizlar ameliyat iyi gecti iki tupude aldi doktorum bir sorun yok size de haber vermek istesim sizi seviyorummmm
Geçmiş olsun canım.biran önce iyileşip tedavine başlarsın inşallah.doktor ne zaman başlayabileceğinş söyledimi

X