2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım ben sordum dediki kurtajdan sonra seninde betan 0 lanana kadar takip edilen gerekiyormus eğer 0 landiysa girebilir leke önemliddeğil önemli olan betanin 0 lanmasiymis :KK66:
O geçen hafta sıfırlandı şükür baktık hep leke önemli değilse iyi yaaa içim rahatladı iyi gündede kötü gündede sorularıma cvp bulabiliyorum ne kadar iyisiniz Allah razı olsun cnm dualrım hep sizinle Rabbim en kısa zamanda bizede nasip etsin hayırlısıyla ❤️❤️❤️[/QUOTE]
O zaman acisini cikarabilirsin dermisim :KK66: canim ben bana soyledigini yazdim arkadasimin, amin canim zamani gelince isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin Allahim

ayyy canim benim ya insallah en kisa zamnda kucagn dolsun sennde bizde kucagmza alalim hayrlisyla herkesi yuzu gulsun insallah canim.. umudihar umudihar cok iyi vede sevgiyle carpan kocaman bi yuregi var. umudunu sakin kaybetme Allaha sigin bol bol dua et elbet ettigin bi dua vrya ettigmz bi dua kabul olcktr cnim.Allahim dio zaten isteyin benden kalbnzden isteyin niyetnzi bozmadan isteyin dio_O cok merhamtli.insllah olcak sennde ben kalbn inaniorum buna.
Amin canim insallah, dua ediyorum ve sizlerinde ettiginizi biliyorum, destekleriniz icin cok tesekkur ederim :)

="umudihar, post: 37212683, member: 505821"]Kiz bn sana kurban olurumm gulumm cok agliyrum suann inan bana.. Ruya nin negatifini gordugumden beri negatifleri gordugumden beri elim gitmiyr.. Gitmiyrr yazamiyrumm cokkkk uzuluyrumm.. Cok duaa ediyrum.. Ama.. Uzuluyrumda.. Ama hep dua ediyrum.. Bacim. Bnm.. Allhim hepimizin yar ve yardimcisi olsun bni yazmissin.. :KK43: :KK43:Icim cok aciyr.. Gercktenn ..allhim hepimizin kucaklarini doldursun.. Kimse ewlatsiz yawrusuz kalmasin.. Aminnn yuce rabbimm yardim etsin..

Aglama canim benim sadece girip ciktigini goruyorum, o yuzden yazamadigini biliyorum, ben insallah kasimda baslayacagim, bu ay giderim bi nuri beye bakalim ne der, hayirlisi neyse o olsun diyorum, ama sen uzulme :KK43:[/QUOTE]
Tamm canisiii.. Bana ne yaprsan yaz.. Kuzum anladin.. Buaralar uykuya cok verdim kndimi.. Bir uyuyom bir uyniyrum.. Karisigimm
Allhim herkesin gonlune gore veesin. Insallh.. Bacim bni habersiz koma insallh..

günaydın arkadaşlar,
geçmiş bayramınız kutlu olsun.
bayram süresince ara ara okudum ama tel de giriş yapamıyorum ne yazık ki.o yüzden uzak kaldım.
negatif sonuç alan arkadaşlarıma da üzüldüm gerçekten.
hayırlısı böyleymiş demekten başka elden bişey gelmiyor.
umarım tez zamanda onlar da hayallerine ve meleklerine kavuşurlar Alla hın izni ile.

Kızlar günaydınnnnn
Bayramda çok uzak kaldık ama yine buradayım. Negatif sonucunu gördüğüm arkadaşlarım için çok üzgünüm ama hiçbir şey bitmiş değil aksine yeniden başlamak lazım :)
Canlarım yarın ameliyat olacağım dualarınızı benden eksik etmeyin sizi yine telefondan takip edeceğim.
Kendinize iyi davranın kocaman öpüyorum sizi :KK15:

Canlarım Günaydın bayram zor geçti valla ne yazacağımı da bilemiyorum rabbim negatif alan tüm bacılarıma dayanma gücü versin rabbim hepimizin yüzüne baksın gönlümüzdekini kucağımıza versin inş

Canim insallah heyecan yok heyecandan korkuorum suan nötürüm ne negstif ne pozitif Allah a biraktim o en güzelini en hayirlisini nasib eder :KK54: insallah herkese nasib eder
Amin canım hayırlısı olsun bakalım kısmette ne varsa o zaten inşallah bu gün senin kısmetine bebiş vardır :)

Canım arkadaşlarım Merhabalar,Bayramda takip etmeye çalışsamda çok başarılı olamamışım ki 30 sayfa geride kalmışım :KK22: okuyamadım neler oldu bitti bilmiyorum inşaallah sıkıntılı bir durum yoktur.Özlediğimi söylemeliyim:KK36: ,nasılsınız arkadaşlarım,bayramınız nasıl geçti? Sağlığınız nasıl?

Canım arkadaşlarım Merhabalar,Bayramda takip etmeye çalışsamda çok başarılı olamamışım ki 30 sayfa geride kalmışım :KK22: okuyamadım neler oldu bitti bilmiyorum inşaallah sıkıntılı bir durum yoktur.Özlediğimi söylemeliyim:KK36: ,nasılsınız arkadaşlarım,bayramınız nasıl geçti? Sağlığınız nasıl?
Tatlım benimde öyle oldu okumaya çalıştım ama eh işte. Bayram keyifli geçti kuzun yaramaz bişey yok çok şükür.
Sen nasılsın bakalım?
Bu arada yarın ameliyat günüm dualarınızı eksik etmeyin benden. Ameliyat çıkınca yazarım yine takip ederim sizi cepten kuzucuklar :)

X