2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Valla benim hic bilgim yok sizde sorun neydiki, neden
ilk denemeden hemen sonra bakacak anlamadim ilkinde tutmaz ikincide tutabilir yani tekrarlarsa bakılabilir tabi ama bu sitede ilki tutmamış 2. Tedavisinde pozitif gören kişiler var anlamadım valla
Amh hormonun kacki, nerde oluyorsunuz tedaviyi? İnşallah uygun bir fiyat verirler çok zor ya hem maddi hem manevi yipratiyor bu tedavi insani :KK43:

Yumurtlama tembeligi var bende tek sorunumuz bu bir kere asilama yaptirdim olmadi tup bebek yaptirdim oda tutmadi[/QUOTE]

Medipol de yaptirmistim.tahlillerim butun dosyam hastanede o yuzden degerlerimi bilmiyorum.altinlarima guvenerek yaptirdim tutmadi simdi oda yok bakalim bundan sonra ne yapacaz

slm arkadaşlar bende 5 haftalık hamileyim 2 gündür lekelenme oluyor çoook korkuyorum lekelenmesi olan varmı

mha60 .!.:
Medipol de yaptirmistim.tahlillerim butun dosyam hastanede o yuzden degerlerimi bilmiyorum.altinlarima guvenerek yaptirdim tutmadi simdi oda yok bakalim bundan sonra ne yapacaz
Seni o kadar iyi anliyorumki :KK43: maddiyat çok zorluyor maalesef bizleri :KK43: keşkeoolsaydı ilk seferde diyeceğim ama hayirlusida büyümüş demekki, yasin kacti?

[QUOTmha60, post: 37210268, member: 628692"]23 yasindayim cnm iki senelik evliyim ben[/QUOTE]
Daha cok gencsin :) yani bu durumu erken farketmissin :KK66: ben 33 yaşındayım bizde eşimin speem sorunu var 1 yada 2 ay sonra 2. Tedaviye başlayacağım sonuç negatif olursa yada tekrar düşük yaparsam çocuk için uğraşmayı dusunmuyorum çünkü çok üzülüyorum, 2. Yi denemek istememdeki neden hayatımda her zaman herkese 2. Bir sans verdim ben kendime de vereceğim bu sansi oldu oldu olmadi uzulecegim cok hemde ama yinede hayirlisi bu diyip önüme bakacağım 2015 e bunun cvbi belli olarak girmek istiyorum yani

Kızlar malesef benim hikayem buraya kadarmış. Kimyasal gebelik olmuş. Dilerim siz kavuşursunuz yavrularınıza. Çok üzgünüm
Slm cnm yaa 3 hafta oldu kürtaj olalı hala kahverengi pembe lekelenmem var dogum kontrol hapı kullanıyorum sendede böyle bişe oldumu bide ayıptır sorması kaç hafta sonra ilişki oldu
Canım benim ben kürtaj olmadım biliyorsun, benim
ayin 21 inde çok şiddetli kanamam basladi 11 gün falan surdu, 1 eylyldede bitti, dogum kontrol hapida kullanmadim hic, benim sürekli beta HCG me ve hemogramima bakıldı, ve beta HCG sifirlandiginda cinsel iluski olabilir dendi ama ben kanamam bitince cinsel ilişkiye girdim valla, nedenini sordum bu gebelik sonlanmadan yeni bir gebelik oluşmasındiye onermiyorlarmis korunarak girdim ilişkiye valla gerçi korunmasamda olurdu 7 senedir olmadı simsimi olacak kendiliginden sanki[/QUOTE]
Yaaa düzenli adet olmak için hap verdi dr um bi ay ztn snra korunmıcam cok oluyoda sanki:) acaba böyle lekelenme varken ilişki olsa olurmu kendi dr umlasa görüşemedim bi bayramdı bilmm ne bakalım beklemedeyiz[/QUOTE]
Kizlar ben normal hamile kalip kürtac olanlardanim kürtajdan sonra 8yada 9 gün sürmüstü kanamam bida ay ay adet oldum hatta doktorum hemen hamile kalabilecegimi ara vermemem gerektigini söylemisti ama ben dinlemedim 4-5 ay korundum sonra gene hamile kaldim ama babam vefat etti o ara kimyasal gebelik yasadim

Yasadigim tedavi sikintisi ve ozellikle TOPLUM beni 23 yasinda degilde daha fazla hissettiriyo.bnm yasimdakiler cogu daha bekar ama ben daha bu yasimda bi sikintiya dustum.vardir bundada bir hayir derdi veren allahim bi gun mukafatinida verir insallah.o yuzden rabbim once sizlere sonra bana versin

[QUOTmha60, post: 37210268, member: 628692"]23 yasindayim cnm iki senelik evliyim ben
Daha cok gencsin :) yani bu durumu erken farketmissin :KK66: ben 33 yaşındayım bizde eşimin speem sorunu var 1 yada 2 ay sonra 2. Tedaviye başlayacağım sonuç negatif olursa yada tekrar düşük yaparsam çocuk için uğraşmayı dusunmuyorum çünkü çok üzülüyorum, 2. Yi denemek istememdeki neden hayatımda her zaman herkese 2. Bir sans verdim ben kendime de vereceğim bu sansi oldu oldu olmadi uzulecegim cok hemde ama yinede hayirlisi bu diyip önüme bakacağım 2015 e bunun cvbi belli olarak girmek istiyorum yani[/QUOTE]

Cok zor bir surec biliyorum ama ben senin yerinde olsam gittigi yere kadar gotururum vazgecmem maddi imkanlarin el verdikce devam et bence pes etme.33 de neki 40 yas ustu neredeyse menepoza girecek insanlar zorluyo sen daha gensin.rabbim hayirlisiyla verir insallah

most: 37210474 .!.:
Yasadigim tedavi sikintisi ve ozellikle TOPLUM beni 23 yasinda degilde daha fazla hissettiriyo.bnm yasimdakiler cogu daha bekar ama ben daha bu yasimda bi sikintiya dustum.vardir bundada bir hayir derdi veren allahim bi gun mukafatinida verir insallah.o yuzden rabbim once sizlere sonra bana versin
Haklisin malesef cevremizdekiler bizi bizden daha iyi takip ediyor herkesbizim bebeklerimizi bekliyor :KK43: ggerçi ben ekranlara olmuyor tüp bebek yapmamız lazim diyorum ama yinede üzülüyor insan iste :KK43: valla benin hayatımda ilk kez dun kardeşimin bebeğini kucağına alınca ggözlerim doldu aslında çok üzülüyorum ama galiba bunu kendime itiraf eetmeye bile cekiniyoeum :KK43:

bemolsa, post: 37209759, member: 406913"]Slm cnm yaa 3 hafta oldu kürtaj olalı hala kahverengi pembe lekelenmem var dogum kontrol hapı kullanıyorum sendede böyle bişe oldumu bide ayıptır sorması kaç hafta sonra ilişki oldu
Canım benim ben kürtaj olmadım biliyorsun, benim
ayin 21 inde çok şiddetli kanamam basladi 11 gün falan surdu, 1 eylyldede bitti, dogum kontrol hapida kullanmadim hic, benim sürekli beta HCG me ve hemogramima bakıldı, ve beta HCG sifirlandiginda cinsel iluski olabilir dendi ama ben kanamam bitince cinsel ilişkiye girdim valla, nedenini sordum bu gebelik sonlanmadan yeni bir gebelik oluşmasındiye onermiyorlarmis korunarak girdim ilişkiye valla gerçi korunmasamda olurdu 7 senedir olmadı simsimi olacak kendiliginden sanki[/QUOTE]
Yaaa düzenli adet olmak için hap verdi dr um bi ay ztn snra korunmıcam cok oluyoda sanki:) acaba böyle lekelenme varken ilişki olsa olurmu kendi dr umlasa görüşemedim bi bayramdı bilmm ne bakalım beklemedeyiz[/QUOTE]

Bilmiyorumki Nasil olur ama 3 haftada uzun bi sure en son opuda serbessttir heralde cinsel iliski bizde oyle olnustu cunku, ben dedigim gibi dinlemedim doktorumu ama benim 11 gunden sonra lekelenmemde olmadi arkadasim var k. Dogum doktoru sorarim istersen tup bebekci degil ama sonucta normal gebe kalanlarda dusuk yapiyo kurtaj oluyo onlara baktigina gore seninle ilgili bisey diyebilir :KK66:[/QUOTE]
Ayyyy cnm saol valla sorarsan haber bekletim Allah razı olsun ❤️❤️

Ayyyy cnm saol valla sorarsan haber bekletim Allah razı olsun ❤️❤️[/QUOTE]
Canım ben sordum dediki kurtajdan sonra seninde betan 0 lanana kadar takip edilen gerekiyormus eğer 0 landiysa girebilir leke önemliddeğil önemli olan betanin 0 lanmasiymis :KK66:

mha60 .!.:
Aynen oyle insan kendine bile itiraf edemiyo bunu.baskasinin cocugunu gorup kucagina alip sevsen aciyarak bakarlar allah sanada verir diye sevmesen bu seferde kiskaniyo olursun.her yondende zor.rabbim bizlerin evlerinede verir bebek kokusu insallah
Evet ne kadar dogru yazmissin :KK43: amin canım hayirlisiyla nasip eder insallah

Haklisin malesef cevremizdekiler bizi bizden daha iyi takip ediyor herkesbizim bebeklerimizi bekliyor :KK43: ggerçi ben ekranlara olmuyor tüp bebek yapmamız lazim diyorum ama yinede üzülüyor insan iste :KK43: valla benin hayatımda ilk kez dun kardeşimin bebeğini kucağına alınca ggözlerim doldu aslında çok üzülüyorum ama galiba bunu kendime itiraf eetmeye bile cekiniyoeum :KK43:

seni cok iyi anlıyorum takip ediyorumda seni canim Allahim tez zamnda kucagni doldursun insallah seninde yuznu guldursun en kisa zamnda cok bi sure degildi belkide 1,5 sene senn yasadklarni yasadim arkdslarmn hamile haberni alinca srviniodum sonra icim aciyip ağlıodum hungur hungur akrabalara gitmk istemiodum cocuk yokmu daha demiolarmi yerin dibine girip duymk istemiodum sorun bendeydi bide pkoluyum eşimr karşı kendmi hep suclu hissetim Allahim dualarmi duydu sonnda insallah seninde duyar canim icimdeki masum melegimn duasi saysin sanda ve isteyn arkdslarda versin yokluklari cokk zor insan basina gelmeyince bilmiomus cidden.

X