2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım günaydın bugün sabah kalktım idrar testi yaptım eski yaptıklarım silik çıkmıştı ya bugün hiçbirşey çıkmadı ve benim moral yerlebir oldu üzüldüm. sence tutmamış olabilir mi :KK61::KK61:

Kuzum kaçıncı gün sonuçta doktorum demişti kandaki test en kesin sonuç üzülme sonuçta daha önce silik çıktı diyosun cnm bnm

canım benim üzülme benimkide beni opu oldugum gün ağlatmıştı .bütün hemşireler benim stresten ağladığımı zannetmişlerdi 10 gün konuşmadık .ben artık takmıyorum 11 yıl bitti canım alıştım artık o kunuşmuyorsa ben hiç konuşmuyorum daha önce küsdüğümüz zaman ben hem barışmaz isterdim ama şimdi yok öyle yağma unutma tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı yani bizim yanımız

Öyle ama işte ne gerek vardı ki üzüyorlar bak tadınını heyecanını bile yaşayamadım ki nasılsın bugün canım

Gunaydin sekeriiimmmmm:KK70: embriyolog aradi. Dun cok gec saatte olmus dondurma islemi oyuzden bu sabah aramis. 7. Tane 1. Kalite embtiyomuz dondurulmus. Digerlerini 5. Gune kadar bekliceklermis onlar 6 ve 7 hucreliymis ama gec gelisiyomus. Dediki aslinda normal sartlarda 22 embriyodan 7 tane 1. Kalite olmasi az ama senin gecen tedavini dusundugumuzde bu sayi cok iyi. Gecen tedavimde 9 embriyonun 7si gelisememisti 4 hucrede kalmisti kalan ikiside 2. Kaliteydi. 7 bana az geldi uzuldum biraz ama 7 rakamini cok severim ben Allah katinda onemli bi rakamdir 7. Onu dusunerek ferahliyorum. Sabah namazina uyanamamisim. Simdi guzel gi abdest alip namazimi kilip kuran okuycam insallah. Ne gelirse Rabbimden basimin ustune...

Canım hayırlı olsun inşallah sonuna kadar güzel haberler alırsın :KK70:

yarın çok erken canım bence,yapıp rahatlayacağını zannetme aklında daha çok soru dolanmaya başlayacak.ben gününü beklicem ya da en erken 10.günü yapabilirim.senin yarın 7.günün sanırım.bence pzrtesiyi bekle

Beklicem çünkü em son idrara karışıyo bide olmadı diye kafaya takarsam ama ben de cuma gününü de katarak diye düşünmüştüm pazar yapsam mı diye aman kaç gün geçti bitti geriye kalanı da biter dediğin gibi cnm gerek yok şimdilik sabredicem

Kuzum bozma moralini en son idrara geciyo biliyosun. Yeni yeni kana gecerken nasil idrara gecsin. Rahat dur azcik kuzum. Bebis seninle insallah....
ay bi rahat duramıyorum ki 2 kez yaptım çok açık renkte silik çıkmıştı bende eğer varsa cuma günü koyulaşır dedim hiç çıkmadı ama nasıl moralim bozuldu ilk defa transferden bu yana umutsuzluğa düştüm :KK61:
Kuzum kaçıncı gün sonuçta doktorum demişti kandaki test en kesin sonuç üzülme sonuçta daha önce silik çıktı diyosun cnm bnm
yarın dananın uyruğu kopacakta ben bi rahat duramıyorum ki :KK42:

Gunaydin sekeriiimmmmm:KK70: embriyolog aradi. Dun cok gec saatte olmus dondurma islemi oyuzden bu sabah aramis. 7. Tane 1. Kalite embtiyomuz dondurulmus. Digerlerini 5. Gune kadar bekliceklermis onlar 6 ve 7 hucreliymis ama gec gelisiyomus. Dediki aslinda normal sartlarda 22 embriyodan 7 tane 1. Kalite olmasi az ama senin gecen tedavini dusundugumuzde bu sayi cok iyi. Gecen tedavimde 9 embriyonun 7si gelisememisti 4 hucrede kalmisti kalan ikiside 2. Kaliteydi. 7 bana az geldi uzuldum biraz ama 7 rakamini cok severim ben Allah katinda onemli bi rakamdir 7. Onu dusunerek ferahliyorum. Sabah namazina uyanamamisim. Simdi guzel gi abdest alip namazimi kilip kuran okuycam insallah. Ne gelirse Rabbimden basimin ustune...
canım benim 7 az değil bence hemde hepsini 1. kalite dondurmuşlar bence çok güzel inşallah sana sımsıkı yapışsınlarda hayırlısıyla sağlıcakla kavuş bebişine

ay bi rahat duramıyorum ki 2 kez yaptım çok açık renkte silik çıkmıştı bende eğer varsa cuma günü koyulaşır dedim hiç çıkmadı ama nasıl moralim bozuldu ilk defa transferden bu yana umutsuzluğa düştüm :KK61:

yarın dananın uyruğu kopacakta ben bi rahat duramıyorum ki :KK42:
Yaa durup durup uzuyosun kendini hani sabredicektin artik sutten dilin yanmisti:) rahat ol yarin sonucun gusel cikicak insallahhhhhj...

Haziran
Evet canım ya 7. Güne uyandım dün biraz ayakta dolandım yani ama çok yormadan kendimi gece bi kasık ağrısı şimdi hala var öyle uyandım şey diyorum son Dakika'ya bırakırsam hani eğer deilsem sanki daha çok yıkılacakmışım gibi o zmn 9.gün yaparım gerçi doktorum da idrar testi yanıltıcı benim güvendiğim tasvip ettiğim bişey deil orada çıkmaz ama kanda çıkar ve o iki yaşadığın stres ve üzüldüğünle kalırsın dedi.... Dedi de ben Ztn moral olarak çok da iyi sayılman eşimin yaptıkları beni son derece üzdü ki daha ne kadar üzülenimizi

Son güne kdr yanımda olmaya çalıştı heyecan vardı üstümü bile değiştiriyodu tartıştık daha doğrusu beni sinirlendirdi sonra da ehhh çekti gitti bu mu yani ya ben eşim kanser tedavisi gördüğümde o kdr çok yanındaydım ki ellerim yediriyor kusmuğunu temizliyo üstünü değiştiriyordum beni çok üzdü çok haksızlık bu diyorum aslında çok ilgici biri bilmiyorum cnm benim daha çok eşime ihtiyacım vardı

Haziran Günaydın bugün bende çok kötü bi agriyla uyandim benim de 7. Gunum. Senin nasildi agrin. Benim sanki adet sokulurmus gibi agridi. 5-10 dk sonra gecti arada sizliyo iste cok umutsuzluğa kapildim yemin ederim

evet canım ankaradayım. ailen burada mı? ailen buradaysa gurbete gitmek çok zordur eminim. kaç yıldır oradasın kolay alışabildin mi İstanbula?
8 yildir istanbuldayim canim. Cok zor alistim geldigimde hic kimsem yoktu. 3 yil once annem huraya tayin aldi. Simdi annem ve kardesim burda. Annemle babm ayri. Babam ve ailemin hepsi ankarada. Istanbul cok guzel ama memleket kokusu baska...

8 yildir istanbuldayim canim. Cok zor alistim geldigimde hic kimsem yoktu. 3 yil once annem huraya tayin aldi. Simdi annem ve kardesim burda. Annemle babm ayri. Babam ve ailemin hepsi ankarada. Istanbul cok guzel ama memleket kokusu baska...
tabi canım her memleket farklı bende istanbula gezmeye gittiğimde demiştim çok güzel memleket yaşanır mı yaşanır ama aile hep ağır basar ondan yaşamam dedim. senin annen kardeşinde ordaymış bence en güzel yanı o yanı başındalar.

H,geldin cnm aramizaaaaa 1tane oglunun olmasina ve unudunun hla var olusuna cok mutlu oldumm.. bygi yol kt etnissin.. masaallh subhanallh.. tedavin hyrli olsun.. insallh.. hayrli ewlat nasip etsin.. rabbim
teşekkürler arkadaşım benim hikayem bayağı uzun 2005 yılına kadar 7 ameliyat geçirdim.Fakat en sonunda 2004 yılında kendiliğinden 1 dış gebelik geçirdim. Sonrası tüp bebek ilk denemede tuttu çok şükür.Oğlum 2 yaşındayken 2008 de tekrar 1 dış gebelik geçirdim. Ama dedimki şükür allahıma bir oğlum var. Artık tüplerim yoktu. 18 yıllık evliyim. Erken evlenmem buna çok avantaj sağladı. Benim gibi sizde mücadelenizi asla ama asla bırakmayın. Rabbim herşeyin hayırlını verir inşallah.....Şimdi ise 2. için mücadeleye devammmmmm

Ben salı kese görmeye gideceğim iste, güzel bi duygu hala inanmıyorum Allahım isteyen herkese yasatsin bu duyguyu ve yarim bırakmasını inşallah sağlıkla ve hayirlisiyla kucağınıza alırız evlatlarimizi. Su içmeye hala devam ediyorum bide beslenmeme çok dikkat ediyorum artik hala sabah ve akşamları 3 er ksyisiya devam çünkü ben normal hayatta da sürekli kabizimdir

Onlar gelince istanbul guzellesti benim icin... yanlizken cok zordu devamli ozledim diye agliyodum aklim hep onlardaydi

Selam kızlar, transferin 2. Günü şimdiden yataktan sıkıldım, sırtım ağrıdı. Arada kalkıp hep geziyorum, bazen uzun oturuyorum. En zor gelen dönem bu benim için. Ha bi de o kan testini verip de çıkmasını beklemek :)

Dün yattığım yerden forum forum gezdim. Bazı yerlerde oda sıcaklığında yiyip için. Ayaklarınızı sıcak tutun diyor. Bana mantıklı geldi. Sizlerle de paylaşayım istedim.

X