2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım günaydın bugün sabah kalktım idrar testi yaptım eski yaptıklarım silik çıkmıştı ya bugün hiçbirşey çıkmadı ve benim moral yerlebir oldu üzüldüm. sence tutmamış olabilir mi :KK61::KK61:
canım yapma böyle idrara daha yeni karışıyor olabilir test bozuk olabir lütfen moralini bozma

Gunaydin sekeriiimmmmm:KK70: embriyolog aradi. Dun cok gec saatte olmus dondurma islemi oyuzden bu sabah aramis. 7. Tane 1. Kalite embtiyomuz dondurulmus. Digerlerini 5. Gune kadar bekliceklermis onlar 6 ve 7 hucreliymis ama gec gelisiyomus. Dediki aslinda normal sartlarda 22 embriyodan 7 tane 1. Kalite olmasi az ama senin gecen tedavini dusundugumuzde bu sayi cok iyi. Gecen tedavimde 9 embriyonun 7si gelisememisti 4 hucrede kalmisti kalan ikiside 2. Kaliteydi. 7 bana az geldi uzuldum biraz ama 7 rakamini cok severim ben Allah katinda onemli bi rakamdir 7. Onu dusunerek ferahliyorum. Sabah namazina uyanamamisim. Simdi guzel gi abdest alip namazimi kilip kuran okuycam insallah. Ne gelirse Rabbimden basimin ustune...
canım bak ne güzel bir haber bu gözünaydın inşallah bundan sonra her şey güzel gider ve sonuç pozitif mutlu son

canım yapma böyle idrara daha yeni karışıyor olabilir test bozuk olabir lütfen moralini bozma
artık yarını bekliyorum biraz moralim bozuldu ama artık yarın belli olur herşey. veren de Rabbim alanda inşallah hayırlısıyla bizlere de anne olmayı nasip eder.

artık yarını bekliyorum biraz moralim bozuldu ama artık yarın belli olur herşey. veren de Rabbim alanda inşallah hayırlısıyla bizlere de anne olmayı nasip eder.
1 gun kala yarini beklemeye karar verdin kuzum harikasin valla:KK31:bak bu beyaz bayrak yarinki zafer icin.... ama dikkatli bakinca bayrak diilmis:oops:

Dün aynısı benimde başıma geldi.Birde bana demesin sen böyle yapınca ben de geriliyorum. Bak sennnn.... Ben ne yapayım ameliyathaneye girecek olan benim. Girdiğimde hemşireler neden ağlıyorsun diye sordular. ben de eşim kızdırdı dedim. Şimdi sakin olma zamanı böyle şeyleri kafana takıpta sakın kendinizi üzmeyin dediler ama nerde.......
biraz geril yani bütün eziyeti ceken biz verdikleri bir sprem testi ona laf söyleye söyle valla çocuk gibiler

Herşeyin bir zamanı var hemen toparla kendini canım inşallah ikincisinde tutsun dualarımız seninle Takdiri İlahi mutlak zamanı vardır ben de cuma 8 Ağustos yani transferim oldu bekliyoruz heyecan dorukta Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah yanındayız üzülme lütfen :KK68:

mrb cnm... transferin cuma yani 8ağustosda mı oldu?
benim de 8 ağustos cuma günü 2 embriyo transfer edildi.
20 ağustos kanda gebelik testi var. ama vakit geçmiyor.
bi de ben hiç bi değişiklik yok kasık ağrısı bile olmadı yani...
sen nasılsın neler yapıyorsun ???

1 gun kala yarini beklemeye karar verdin kuzum harikasin valla:KK31:bak bu beyaz bayrak yarinki zafer icin.... ama dikkatli bakinca bayrak diilmis:oops:

sabırsızlık işte neyse 1 gün beklemekte birşeydir hahahah kııızzz o sütyenmiş ya bende baktıp duruyorum o neymiş diye koptum koptum valla hahhaaaahahaha :KK70::KK70::KK70:

Tesekkur ederim canim seninde donmus embriydu dimi hatta yanois hatirlamiyosam merkezimizde ayn7ydi

Canım benim evet dondurulmuş embriyo 32 adet yumurta elde edildi 21 döllendi 7 tane birinci kalite var olduğunu söylediler unutuyorum ya çok unutkanım ben bana transfer ettikleri hariç tabi istanbul tüp bebek miydi seninkisi ben Emre doktorla görüyorum tedavimi hadi bakalım inşallah embriyolarına :KK70:

Canım benim evet dondurulmuş embriyo 32 adet yumurta elde edildi 21 döllendi 7 tane birinci kalite var olduğunu söylediler unutuyorum ya çok unutkanım ben bana transfer ettikleri hariç tabi istanbul tüp bebek miydi seninkisi ben Emre doktorla görüyorum tedavimi hadi bakalım inşallah embriyolarına :KK70:
Aaaa doktorumuzda ayniymis... benimde 22 embriyodan 7 tane 1. Kalite dondurdular dun. Kalanlarida 2 gun daha gozlemliceklermis

ay bi rahat duramıyorum ki 2 kez yaptım çok açık renkte silik çıkmıştı bende eğer varsa cuma günü koyulaşır dedim hiç çıkmadı ama nasıl moralim bozuldu ilk defa transferden bu yana umutsuzluğa düştüm :KK61:

yarın dananın uyruğu kopacakta ben bi rahat duramıyorum ki :KK42:

Yani 11. Gün müydü bugün ama olsun dediğim gibi idrar tereddütlü sonuçta kesin çıksa mesela dimi doktorumuz der miydi kan testi bana da dedi son gün bile yapsan o test bana pek güven vermiyo hastalarımda çok karşılaşıyorum yapıp boşuna üzülüyorlar aslında hamileler inşallah hamilesindir kuzu

X