2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

20 Ağustos canım Eee tabi kullandığımız ilaçlar hormonlarımız sarsıyor sonuçtA kolay deil ya ben yarı diyorum acaba öylesine test yapsam mı evde oooffff bilmiyorum ki

arkadaşım merhaba ben oğlumda transferden sonra 8. gün yaptırmıştım kan testinde 48 çıktı .Bazende çıkmayabiliyor. Bence 10. güne kadar bekle.....hayırlısıyla gelir bebşin sana.....

canım benim üzülme benimkide beni opu oldugum gün ağlatmıştı .bütün hemşireler benim stresten ağladığımı zannetmişlerdi 10 gün konuşmadık .ben artık takmıyorum 11 yıl bitti canım alıştım artık o kunuşmuyorsa ben hiç konuşmuyorum daha önce küsdüğümüz zaman ben hem barışmaz isterdim ama şimdi yok öyle yağma unutma tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı yani bizim yanımız

Dün aynısı benimde başıma geldi.Birde bana demesin sen böyle yapınca ben de geriliyorum. Bak sennnn.... Ben ne yapayım ameliyathaneye girecek olan benim. Girdiğimde hemşireler neden ağlıyorsun diye sordular. ben de eşim kızdırdı dedim. Şimdi sakin olma zamanı böyle şeyleri kafana takıpta sakın kendinizi üzmeyin dediler ama nerde.......

Kizlar haber vermek istedim.kan sonucum pozitif 306 cikti degerim.Allahim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah
maşallah gözün aydın canım hayırlı olsun zaten idrar testinde çok belliydi ama sonuç sanki ikizmiş gibi geldi bana inşallah sağlıcakla kucağına alırsın çok sevindim darısı başımızaaaa inşallah :KK66: transferin kaçıncı günü bugün

teşekkürler arkadaşım benim hikayem bayağı uzun 2005 yılına kadar 7 ameliyat geçirdim.Fakat en sonunda 2004 yılında kendiliğinden 1 dış gebelik geçirdim. Sonrası tüp bebek ilk denemede tuttu çok şükür.Oğlum 2 yaşındayken 2008 de tekrar 1 dış gebelik geçirdim. Ama dedimki şükür allahıma bir oğlum var. Artık tüplerim yoktu. 18 yıllık evliyim. Erken evlenmem buna çok avantaj sağladı. Benim gibi sizde mücadelenizi asla ama asla bırakmayın. Rabbim herşeyin hayırlını verir inşallah.....Şimdi ise 2. için mücadeleye devammmmmm

Alh fazi olsun arkadasim.. hepimizin yasadiklari,, roman olur.. okunur.. insallah.. bebklerimize kavusuruz.. allhim yolunu acik tuttusun.bizleri haberai birakma.. guzel hbeeleeini duymk isterim..

maşallah gözün aydın canım hayırlı olsun zaten idrar testinde çok belliydi ama sonuç sanki ikizmiş gibi geldi bana inşallah sağlıcakla kucağına alırsın çok sevindim darısı başımızaaaa inşallah :KK66: transferin kaçıncı günü bugün
cok teşekkür ederim. Bugün 10. Günü hastanedede ikiz olabilir dediler.Allahim sizlerede versin.inanin dua ederken hepimize ediyorum

Evet canım ya 7. Güne uyandım dün biraz ayakta dolandım yani ama çok yormadan kendimi gece bi kasık ağrısı şimdi hala var öyle uyandım şey diyorum son Dakika'ya bırakırsam hani eğer deilsem sanki daha çok yıkılacakmışım gibi o zmn 9.gün yaparım gerçi doktorum da idrar testi yanıltıcı benim güvendiğim tasvip ettiğim bişey deil orada çıkmaz ama kanda çıkar ve o iki yaşadığın stres ve üzüldüğünle kalırsın dedi.... Dedi de ben Ztn moral olarak çok da iyi sayılman eşimin yaptıkları beni son derece üzdü ki daha ne kadar üzülenimizi
Son güne kdr yanımda olmaya çalıştı heyecan vardı üstümü bile değiştiriyodu tartıştık daha doğrusu beni sinirlendirdi sonra da ehhh çekti gitti bu mu yani ya ben eşim kanser tedavisi gördüğümde o kdr çok yanındaydım ki ellerim yediriyor kusmuğunu temizliyo üstünü değiştiriyordum beni çok üzdü çok haksızlık bu diyorum aslında çok ilgici biri bilmiyorum cnm benim daha çok eşime ihtiyacım vardı
benimde dün gece sağ kasığımda bi batma,bi uyuşukluk oldu.tutunuyolar galiba dedim eşime,güya belirti aramayacaktım :KK48: bence idrar testi de yapma dediğim gibi pzrtesiyi bekle,10.günü oluyo zaten git bi kan testi yaptır.varsa çıkar heralde.eşin de çok ayıp etmiş canım ama moralini yüksek tutmaya çalış.eşlerimiz bizim duygularımızı anlayamıyolar.biz de şimdi iyiyiz ama her doktora gidişimizde yolda tartışarak gidip geldik.her seferinde ağlattı beni.sonra da niye ağlıyosun diye kızıyo.o zaman daha çok ağlayasım geliyo.sanırım bu süreçte hiçbişey yapmasalar da içten içe onlar da geriliyo.okuduklarımdan sonra ben o kanıya vardım.sabredelim,zamanı gelince acısını çıkartırız nasılsa :KK48:

X