2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

H,geldin cnm aramizaaaaa 1tane oglunun olmasina ve unudunun hla var olusuna cok mutlu oldumm.. bygi yol kt etnissin.. masaallh subhanallh.. tedavin hyrli olsun.. insallh.. hayrli ewlat nasip etsin.. rabbim

Kızlarrrr hepinize selamlar kaç gündür siteye giriş yapamadım sinir oldum geriye dönük sayfalardan okumaya çalıştım güzel haberler var çok sevindimmmm

Nerdesinnnnnn zeytimmmmmm neler yptin.. anlt bklim hic merak etmedinmi bizleri..

Canım benim suyu öyle içme çünkü içtiğini suyu tuvalete giderek atiyosun gün içine yay 1,5 lt bi su al azar azar iç sabahta 2 bardak su iç mutlaka 1,9 lt oldu iste,

Yok canım ilk 2 gün birden tükettim şimdi her içişte 2 bardak en fazla sonra ara ara dediğin gibi sen ne durumdasın

Şimdi nasıl davranıyo yok ben artık kanat getirdim bunların genlerinde var bi Öküzlük Sen aslında ne kdr değerli ve hatta kutsal bişey için orada bulunuyosun ama onun kalkıp yaptığına bak benim eşim kaç gün geçti aramadı en olması gereken zamanda yok anasına gitmiş asla böyle yapmaZdı ilgisinden bunaldığımı bilirim şimdi ise yok Bilmiyorum anlamıyorum ne yani şimdi bu of oooof

Son düzenleme:

20 Ağustos canım Eee tabi kullandığımız ilaçlar hormonlarımız sarsıyor sonuçtA kolay deil ya ben yarı diyorum acaba öylesine test yapsam mı evde oooffff bilmiyorum ki

canım bak benim ki pazara denk geliyo kocam tuturdu pazartesi yaptıracakmışız ben bekliyorum

Oooof of bilmiyorum ya bilemedim yapsam mı mesela yarın birden de öğrenmek istemiyorum diğeri türlüsü de evet olmuyo nasıl yapsam acep Allahım bize sabır ver

20 Ağustos canım Eee tabi kullandığımız ilaçlar hormonlarımız sarsıyor sonuçtA kolay deil ya ben yarı diyorum acaba öylesine test yapsam mı evde oooffff bilmiyorum ki
yarın çok erken canım bence,yapıp rahatlayacağını zannetme aklında daha çok soru dolanmaya başlayacak.ben gününü beklicem ya da en erken 10.günü yapabilirim.senin yarın 7.günün sanırım.bence pzrtesiyi bekle

Yok canım ilk 2 gün birden tükettim şimdi her içişte 2 bardak en fazla sonra ara ara dediğin gibi sen ne durumdasın
Ben salı kese görmeye gideceğim iste, güzel bi duygu hala inanmıyorum Allahım isteyen herkese yasatsin bu duyguyu ve yarim bırakmasını inşallah sağlıkla ve hayirlisiyla kucağınıza alırız evlatlarimizi. Su içmeye hala devam ediyorum bide beslenmeme çok dikkat ediyorum artik hala sabah ve akşamları 3 er ksyisiya devam çünkü ben normal hayatta da sürekli kabizimdir

Durumumuz o kadar benziyoki bilemezsiniz, benim esimde transferden eve gelirken reçete verdiler mi dedi evet dedim ilaçları aldı canın birşey istiyomu diye sordu ve beni kayinvalideme bıraktı, 2 gün onda kaldım sonra sileye kardeşime gittim oradan da yenidogsna amcama gittim ne aradı ne sordu, üzüldüm tabi ama hamile olduğumu öğrenince o kadar sevindimki bilemezsin, esime hamileyim dedim eminmiyiz dedi mikrop betayi 48 saat araliklarla 4 kez telrar ettim 1 kez arayipta sonucun nasil demedi benim yanımda hic bebekten bahsetmiyo, onunla yada benim sağlık durumumla ilgili sorular sormuyo sadece aksam gelirken meyve sut yoğurt gibi şeyler getiriyor ben istemeden takip ediyor bittikce alıyor sürekli, ama başkalarının yanında da gurur la baba oluyorum, gonlumden gecen kiz ama hayirlisi olsun, canin bisey olursa soyle bebege bisey olmasin, diyebiliyor, dedim ya damada takma, benimde bana bu yaptıklarını ona hatırlayacağımız günler gelecek. Beni günde 5 kez arayan eşim bi tuhaflasti yani

Aslında en olması en araması gereken zamanda aramaması... Çok zor be canım yaptıkları benim de bıktırana kadar arar evde kavga etsek kovsam gitsem yine de uzaklaşmazdı anlamıyorum bütün yük bizim üstümüzde asıl duyguları biz yaşıyoruz bugünlerin olmayışını nasıl telafi edicek annen baban yanında oluyo evet ama eşine daha çok ihtiyaç duyuyor insan belki de ondan bi parça taşıdığımız içindir aman neyse ben diyorum herşeye hazırlıklıyım sonuçta hamile kalmamış da olabilirim o zaman hep onu suçlıcam biliyorum çünkü kendimi dediğin gibi cnm sabredicem bugün de şurada ne kadar zaman kaldı ki çoğu gitti geçti zamanın ama sormuş beklemek gerçekten soğuk terler döker gibi bekliyo insan Rabbim hepimize güzel evlatlar versin inşallah...

Canım hayırlı olsun ya gerçekten ne mutlu ne güzel bi haber Allah mutluluğunu kat be kat artırsın inşallah incir de yiyebilirsin o da iyi geliyormuş ben devam ediyorum yemeye ikiz tek keseyi görmeye gittiğinde mi öğreniceksin yoksa var mı tahmin

canım benim üzülme benimkide beni opu oldugum gün ağlatmıştı .bütün hemşireler benim stresten ağladığımı zannetmişlerdi 10 gün konuşmadık .ben artık takmıyorum 11 yıl bitti canım alıştım artık o kunuşmuyorsa ben hiç konuşmuyorum daha önce küsdüğümüz zaman ben hem barışmaz isterdim ama şimdi yok öyle yağma unutma tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı yani bizim yanımız

bende aynı canım1 hafta sürer benim sorunum ama çok şükür maşallah bu tedavimde hiç kabız olmadım demek ki bol su içmek çok iyi geliyo onu fark ettim normalde ben su içmeyi sevmiyorum

canım bazı erkeklerde istemedende olsa kıskançlık duygusuna kapılıyorlar şimdiye kadar ona ilgi gösterdin her dediğini yaptın şimdi bebek doğunca hep ilgi ona gidicek onun farkında diye düşünüyorum böyle erkeklerde yok değil

yaa kızlar kocanizin davranislarni okudum ve cok uzuldum ayricaa coookk sinirlendim yaa nasil buzamna ksdr aramaz seni nasik bukadr ilgisiz olurlar sonucta ikinizi ilgilndren bi konu bu ya valla dovesim geldi yaa kocalarnizi.zaten ruhen karmasik oldugunuz donemlerde en olmasi gereken yerde yoklar. ben transfere girdim eşim dısarda aglamis hemsireler sasrmis yemn ederim calistgi halde gelip gidip bakti bana sonucta biz ailemiz icin ugrasiyoruz okadr igneleri tedavileri ikimiz icin oluyoruz o seni aramiosa sen onu arasna canm sen napiosun die.

canım günaydın bugün sabah kalktım idrar testi yaptım eski yaptıklarım silik çıkmıştı ya bugün hiçbirşey çıkmadı ve benim moral yerlebir oldu üzüldüm. sence tutmamış olabilir mi

Evet canım ya 7. Güne uyandım dün biraz ayakta dolandım yani ama çok yormadan kendimi gece bi kasık ağrısı şimdi hala var öyle uyandım şey diyorum son Dakika'ya bırakırsam hani eğer deilsem sanki daha çok yıkılacakmışım gibi o zmn 9.gün yaparım gerçi doktorum da idrar testi yanıltıcı benim güvendiğim tasvip ettiğim bişey deil orada çıkmaz ama kanda çıkar ve o iki yaşadığın stres ve üzüldüğünle kalırsın dedi.... Dedi de ben Ztn moral olarak çok da iyi sayılman eşimin yaptıkları beni son derece üzdü ki daha ne kadar üzülenimizi

Son güne kdr yanımda olmaya çalıştı heyecan vardı üstümü bile değiştiriyodu tartıştık daha doğrusu beni sinirlendirdi sonra da ehhh çekti gitti bu mu yani ya ben eşim kanser tedavisi gördüğümde o kdr çok yanındaydım ki ellerim yediriyor kusmuğunu temizliyo üstünü değiştiriyordum beni çok üzdü çok haksızlık bu diyorum aslında çok ilgici biri bilmiyorum cnm benim daha çok eşime ihtiyacım vardı

Gunaydin sekeriiimmmmm embriyolog aradi. Dun cok gec saatte olmus dondurma islemi oyuzden bu sabah aramis. 7. Tane 1. Kalite embtiyomuz dondurulmus. Digerlerini 5. Gune kadar bekliceklermis onlar 6 ve 7 hucreliymis ama gec gelisiyomus. Dediki aslinda normal sartlarda 22 embriyodan 7 tane 1. Kalite olmasi az ama senin gecen tedavini dusundugumuzde bu sayi cok iyi. Gecen tedavimde 9 embriyonun 7si gelisememisti 4 hucrede kalmisti kalan ikiside 2. Kaliteydi. 7 bana az geldi uzuldum biraz ama 7 rakamini cok severim ben Allah katinda onemli bi rakamdir 7. Onu dusunerek ferahliyorum. Sabah namazina uyanamamisim. Simdi guzel gi abdest alip namazimi kilip kuran okuycam insallah. Ne gelirse Rabbimden basimin ustune...

canım günaydın bugün sabah kalktım idrar testi yaptım eski yaptıklarım silik çıkmıştı ya bugün hiçbirşey çıkmadı ve benim moral yerlebir oldu üzüldüm. sence tutmamış olabilir mi
Kuzum bozma moralini en son idrara geciyo biliyosun. Yeni yeni kana gecerken nasil idrara gecsin. Rahat dur azcik kuzum. Bebis seninle insallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…