2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

UOTE="piraye11, post: 37208663, member: 431939"]Kızlar malesef benim hikayem buraya kadarmış. Kimyasal gebelik olmuş. Dilerim siz kavuşursunuz yavrularınıza. Çok üzgünüm

Canim kesemi görünmedi nasıl kimyasal dediler anlayamadım ben ya ya bende çok üzuldum [/QUOTE]
Malesef lekelenme oldu. Sonra test yaptırdım değerim katlanmamış gerektiği kadar. Dr Um kimyasal dedi.

[QUOTshn, post: 37209274, member: 611595"]canim sen benden önce ogrenmistin sonucunu ben öyle hatırlıyorum. İnşallah canım bu sefer olur ama herşeyden önce hayirlisini istiyorum. Sen de çok zor zamanlar geçirdin, Rabbim sana da tez zamanda bebeğine kavuşmayı nasip etsin. Allah kucak larimizi boş birakmasin[/QUOTE]
Amin canim cumlemize, sen bu sefer dondurulmuş lara mi denedin, inşallah sonucun pozitif olurda bize de umut olursun, ben zaten 2. Tedaviden korkuyorum negatifleri görüncedaha cçok korkuyorum, aslında benim bu siteye pek girmemem lazim çok üzülüyorum negatifleri görünce çünkü ama dayanamayıp gidiyorum umut iste

[QUOTE="piraye11, post: 37209291, member: 431im kesemi görünmedi nasıl kimyasal dediler anlayamadım ben ya ya bende çok üzuldum [/QUOTE]
Malesef lekelenme oldu. Sonra test yaptırdım değerim katlanmamış gerektiği kadar. Dr Um kimyasal dedi.[/QUOTE]
Ya bu topigin yada havva12 diye biri bi topik acmisti onun topiginde bi arkadas vardi ismini hatirlayamadigim onun tesr gununde degeri 35 li biseyhi sonra 40 oldu artti dustu artti dustu herkes cok uzulmustu sonra duzeldi tekrar tahlil yaptir dedimi doktor

Kizlar ilk denemem tutmadi bnm simdi ne olacak niye tutmadigini arastiriyorlarmi doktorum tutmazsa kamerayla rahime bakacaz demisti o nasil oluyo bilgisi olan varmi kafam cok karisik

[QUOTE="piraye11, post: 37209291, member: 431im kesemi görünmedi nasıl kimyasal dediler anlayamadım ben ya ya bende çok üzuldum
Malesef lekelenme oldu. Sonra test yaptırdım değerim katlanmamış gerektiği kadar. Dr Um kimyasal dedi.[/QUOTE]
Ya bu topigin yada havva12 diye biri bi topik acmisti onun topiginde bi arkadas vardi ismini hatirlayamadigim onun tesr gununde degeri 35 li biseyhi sonra 40 oldu artti dustu artti dustu herkes cok uzulmustu sonra duzeldi tekrar tahlil yaptir dedimi doktor[/QUOTE]
Benim 10. Gün 41 12. Gün 160 ti. Bugün 17. Gündü ve 270 şimdilerde binleri aşması gerekiyordu. Keşke Dediğin gibi olsaydı. 2 gün sonra tekrarlıycam. Sıfırlanması gerekiyormuş. Dr direkt kimyasal dedi. Umutlarım başka bahara kaldı

Malesef lekelenme oldu. Sonra test yaptırdım değerim katlanmamış gerektiği kadar. Dr Um kimyasal dedi.
Ya bu topigin yada havva12 diye biri bi topik acmisti onun topiginde bi arkadas vardi ismini hatirlayamadigim onun tesr gununde degeri 35 li biseyhi sonra 40 oldu artti dustu artti dustu herkes cok uzulmustu sonra duzeldi tekrar tahlil yaptir dedimi doktor[/QUOTE]
Benim 10. Gün 41 12. Gün 160 ti. Bugün 17. Gündü ve 270 şimdilerde binleri aşması gerekiyordu. Keşke Dediğin gibi olsaydı. 2 gün sonra tekrarlıycam. Sıfırlanması gerekiyormuş. Dr direkt kimyasal dedi. Umutlarım başka bahara kaldı[/QUOTE]
Yahu kimyasal gebelikte hic artmiyor ki aksine dusuyor.senin doktor kimyasal deyip kestirip atmis ama bence sen baska bi doktora da sor. Kimyasal gebeliktw artarak gitmez

E="mha60, post: 37209460, member: 628692"]Kizlar ilk denemem tutmadi bnm simdi ne olacak niye tutmadigini arastiriyorlarmi doktorum tutmazsa kamerayla rahime bakacaz demisti o nasil oluyo bilgisi olan varmi kafam cok karisik[/QUOTE]
Canim benim ilk denemem tuttu ama ben 6. Haftada düşük yaptım, senin kamerayla rahime bakılması laparoskopi oluyor eğer laparoskopi de birşey çıkarsa yapisiklik falan histereskopi yapıyorlar diye biliyorum, laparoskopiyi karninda n 4 yada 5 delik açarak skopi diye bi alet var onunla girerek yapiyorlar

İnşallah 2 gün sonra 600 ve yukarıbir ddeğer çıkarda bebegin sana sürpriz yapar,
Benim 10. Gün 41 12. Gün 160 ti. Bugün 17. Gündü ve 270 şimdilerde binleri aşması gerekiyordu. Keşke Dediğin gibi olsaydı. 2 gün sonra tekrarlıycam. Sıfırlanması gerekiyormuş. Dr direkt kimyasal dedi. Umutlarım başka bahara kaldı[/QUOTE]

E="mha60, post: 37209460, member: 628692"]Kizlar ilk denemem tutmadi bnm simdi ne olacak niye tutmadigini arastiriyorlarmi doktorum tutmazsa kamerayla rahime bakacaz demisti o nasil oluyo bilgisi olan varmi kafam cok karisik
Canim benim ilk denemem tuttu ama ben 6. Haftada düşük yaptım, senin kamerayla rahime bakılması laparoskopi oluyor eğer laparoskopi de birşey çıkarsa yapisiklik falan histereskopi yapıyorlar diye biliyorum, laparoskopiyi karninda n 4 yada 5 delik açarak skopi diye bi alet var onunla girerek yapiyorlar[/QUOTE]
Slm cnm yaa 3 hafta oldu kürtaj olalı hala kahverengi pembe lekelenmem var dogum kontrol hapı kullanıyorum sendede böyle bişe oldumu bide ayıptır sorması kaç hafta sonra ilişki oldu

Benim 10. Gün 41 12. Gün 160 ti. Bugün 17. Gündü ve 270 şimdilerde binleri aşması gerekiyordu. Keşke
Dediğin gibi olsaydı. 2 gün sonra tekrarlıycam.
Sıfırlanması gerekiyormuş. Dr direkt kimyasal dedi.
Umutlarım başka bahara kaldı[/QUOTE]
Ya bu telefonlada hic yazamiyorum nereye denk gelirse arada bi yerde kalmış mesajın inşallah 2 gün sonra değerin 600 ve yukarı çıkarsa bebegin sana sürpriz yapar yazmıştım

E="bibebemolsa, post: 37209611, member: 406913"]Canim benim ilk denemem tuttu ama ben 6. Haftada düşük yaptım, senin kamerayla rahime bakılması laparoskopi oluyor eğer laparoskopi de birşey çıkarsa yapisiklik falan histereskopi yapıyorlar diye biliyorum, laparoskopiyi karninda n 4 yada 5 delik açarak skopi diye bi alet var onunla girerek yapiyorlar[/QUOTE]
Slm cnm yaa 3 hafta oldu kürtaj olalı hala kahverengi pembe lekelenmem var dogum kontrol hapı kullanıyorum sendede böyle bişe oldumu bide ayıptır sorması kaç hafta sonra ilişki oldu[/QUOTE]
Canım benim ben kürtaj olmadım biliyorsun, benim
ayin 21 inde çok şiddetli kanamam basladi 11 gün falan surdu, 1 eylyldede bitti, dogum kontrol hapida kullanmadim hic, benim sürekli beta HCG me ve hemogramima bakıldı, ve beta HCG sifirlandiginda cinsel iluski olabilir dendi ama ben kanamam bitince cinsel ilişkiye girdim valla, nedenini sordum bu gebelik sonlanmadan yeni bir gebelik oluşmasındiye onermiyorlarmis korunarak girdim ilişkiye valla gerçi korunmasamda olurdu 7 senedir olmadı simsimi olacak kendiliginden sanki

Slm cnm yaa 3 hafta oldu kürtaj olalı hala kahverengi pembe lekelenmem var dogum kontrol hapı kullanıyorum sendede böyle bişe oldumu bide ayıptır sorması kaç hafta sonra ilişki oldu[/QUOTE]

Sonucumu bugun ogrendim doktorumla gorusmedim henuz tahlili baska biyerde yaptirdim.ben daha once yumurtalik kisti yuzunden iki defa laparoskopi oldum bi sorun yoktu kistleri aldilar tuplerimde acikti.o zmn bu sefer histeroskopimi yapilacak.ucreti ne kadar olur acaba

ayin 21 inde çok şiddetli kanamam basladi 11 gün falan surdu, 1 eylyldede bitti, dogum kontrol hapida kullanmadim hic, benim sürekli beta HCG me ve hemogramima bakıldı, ve beta HCG sifirlandiginda cinsel iluski olabilir dendi ama ben kanamam bitince cinsel ilişkiye girdim valla, nedenini sordum bu gebelik sonlanmadan yeni bir gebelik oluşmasındiye onermiyorlarmis korunarak girdim ilişkiye valla gerçi korunmasamda olurdu 7 senedir olmadı simsimi olacak kendiliginden sanki[/QUOTE]
Yaaa düzenli adet olmak için hap verdi dr um bi ay ztn snra korunmıcam cok oluyoda sanki:) acaba böyle lekelenme varken ilişki olsa olurmu kendi dr umlasa görüşemedim bi bayramdı bilmm ne bakalım beklemedeyiz

[QUOTEye11, post: 37208663, member: 431939"]Kızlar malesef benim hikayem buraya kadarmış. Kimyasal gebelik olmuş. Dilerim siz kavuşursunuz yavrularınıza. Çok üzgünüm[/QUOTE]
Canim gecmis olsun.bu da iyiye isarettir belki

bemolsa, post: 37209759, member: 406913"]Slm cnm yaa 3 hafta oldu kürtaj olalı hala kahverengi pembe lekelenmem var dogum kontrol hapı kullanıyorum sendede böyle bişe oldumu bide ayıptır sorması kaç hafta sonra ilişki oldu[/QUOTE]
ayin 21 inde çok şiddetli kanamam basladi 11 gün falan surdu, 1 eylyldede bitti, dogum kontrol hapida kullanmadim hic, benim sürekli beta HCG me ve hemogramima bakıldı, ve beta HCG sifirlandiginda cinsel iluski olabilir dendi ama ben kanamam bitince cinsel ilişkiye girdim valla, nedenini sordum bu gebelik sonlanmadan yeni bir gebelik oluşmasındiye onermiyorlarmis korunarak girdim ilişkiye valla gerçi korunmasamda olurdu 7 senedir olmadı simsimi olacak kendiliginden sanki[/QUOTE]
Yaaa düzenli adet olmak için hap verdi dr um bi ay ztn snra korunmıcam cok oluyoda sanki:) acaba böyle lekelenme varken ilişki olsa olurmu kendi dr umlasa görüşemedim bi bayramdı bilmm ne bakalım beklemedeyiz[/QUOTE]

Bilmiyorumki Nasil olur ama 3 haftada uzun bi sure en son opuda serbessttir heralde cinsel iliski bizde oyle olnustu cunku, ben dedigim gibi dinlemedim doktorumu ama benim 11 gunden sonra lekelenmemde olmadi arkadasim var k. Dogum doktoru sorarim istersen tup bebekci degil ama sonucta normal gebe kalanlarda dusuk yapiyo kurtaj oluyo onlara baktigina gore seninle ilgili bisey diyebilir

Slm cnm yaa 3 hafta oldu kürtaj olalı halanlamangi pembe lekelenmem var dogum kontrol hapı kullanıyorum sendede böyle bişe oldumu bide ayıptır sorması kaç hafta sonra ilişki oldu

Sonucumu bugun ogrendim doktorumla gorusmedim henuz tahlili baska biyerde yaptirdim.ben daha once yumurtalik kisti yuzunden iki defa laparoskopi oldum bi sorun yoktu kistleri aldilar tuplerimde acikti.o zmn bu sefer histeroskopimi yapilacak.ucreti ne kadar olur acaba[/QUOTE]
Valla benim hic bilgim yok sizde sorun neydiki, neden
ilk denemeden hemen sonra bakacak anlamadim ilkinde tutmaz ikincide tutabilir yani tekrarlarsa bakılabilir tabi ama bu sitede ilki tutmamış 2. Tedavisinde pozitif gören kişiler var anlamadım valla

canlar bugun sirtimn sol alt tarafinda bir agriyla uyandim agrisi kasiklara kadar vuruyor cok korkuyrm bebegime birsey olacak diye sizce normalmi bu agrilar. dualarinizi bekliyrm

Valla benim hic bilgim yok sizde sorun neydiki, neden
ilk denemeden hemen sonra bakacak anlamadim ilkinde tutmaz ikincide tutabilir yani tekrarlarsa bakılabilir tabi ama bu sitede ilki tutmamış 2. Tedavisinde pozitif gören kişiler var anlamadım valla[/QUOTE]

Yumurtlama tembeligi var bende tek sorunumuz bu bir kere asilama yaptirdim olmadi tup bebek yaptirdim oda tutmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…