2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

12 gün değerin kızlar.2 emb.transfer edildi. Bel ağrısı dışında hic birşey hissetmedim.

Kızlar malesef benim hikayem buraya kadarmış. Kimyasal gebelik olmuş. Dilerim siz kavuşursunuz yavrularınıza. Çok üzgünüm

Kızlar malesef benim hikayem buraya kadarmış. Kimyasal gebelik olmuş. Dilerim siz kavuşursunuz yavrularınıza. Çok üzgünüm
Oooo canimcimm cok uzuldummm ( mevlam dayanma gucu veriyor insallah bir dahaki sefere saglikla alacaksin bebegini kucagina

Canim ne desek bos, inan çok üzüldüm. Elimizden bişey gelmiyor ne yazık ki. Allahın takdiri. İnşallah tez zamanda sağ salim kavuşursun bebeğine.

Canim umut bizi ayakta tutuyor. İnşallah Allahın izniyle yükselir değerlerin. Dualarım seninle

Çok üzüldüm canım.Şuan ne söylesek boş senin için biliyorum rabbim dayanma gücü versin

Za

Tsk ederim desteginiz icin sagolsun allah razi olsun.zamani degilmis demekki demekten allahimdan sabir dilemekten baska yapacak bisey yok.insallah tez zamanda bir daha deneme gucu ( maddi manevi ) bulabilirsem insallah o zmn kismet olur

[QUOTE="mha60, post: 37208887, member: 628692
Tsk ederim desteginiz icin sagolsun allah razi olsun.zamani degilmis demekki demekten allahimdan sabir dilemekten baska yapacak bisey yok.insallah tez zamanda bir daha deneme gucu ( maddi manevi ) bulabilirsem insallah o zmn kismet olur[/QUOTE]

Ben burada sonuç bekleyen herkesle sonuç bekliyorum aslında ama negatif alanlara yazamiyorum çünküne desem teselli eedemeyeceğini biliyorum Hayırlısı olsun diye biliyorum sadece, Allahımtez zamanda yeniden baslayabilecegin manevi ve maddi gücü kazanmani nasip eder ve bi sonraki tedavine baslar VW güzel sonuçaalırsın inşallah Uzuntunu gerçekten paylaşıyorum sizler negatif yazınca sanki kendim almış gibi oluyorum

Canim umut bizi ayakta tutuyor. İnşallah Allahın izniyle yükselir değerlerin. Dualarım seninle

Canım senin negatif sonuç aldığını donemde ben ya sonuç bekliyordum yada tedavi asamasindaydim seni topigin başlarından hatirliyorum o yüzden :) inşallah bu sefer bebeklerin seninle kalir ve 12 gün sonra bizimle güzel haberlerini paylasirsin :)

UOTE="piraye11, post: 37208663, member: 431939"]Kızlar malesef benim hikayem buraya kadarmış. Kimyasal gebelik olmuş. Dilerim siz kavuşursunuz yavrularınıza. Çok üzgünüm[/QUOTE]

Canim kesemi görünmedi nasıl kimyasal dediler anlayamadım ben ya ya bende çok üzuldum

E="ElaBilge16, post: 37208454, member: 445411"]Kızlar 795.72 ağlıyoruRabbim sağlıkla isteyen herkese nasip etsin[/QUOTE]
Canim hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağına alanı nasip etsin insallah

Za

Tsk ederim desteginiz icin sagolsun allah razi olsun.zamani degilmis demekki demekten allahimdan sabir dilemekten baska yapacak bisey yok.insallah tez zamanda bir daha deneme gucu ( maddi manevi ) bulabilirsem insallah o zmn kismet olur

Canım Allah sabir versin.ama tevekkül et ve sığın Rabbime.gerçekten hayırlısı ni hayırlı vakitte nasip etsin..daima tüm isteyenlere dualarim

canim sen benden önce ogrenmistin sonucunu ben öyle hatırlıyorum. İnşallah canım bu sefer olur ama herşeyden önce hayirlisini istiyorum. Sen de çok zor zamanlar geçirdin, Rabbim sana da tez zamanda bebeğine kavuşmayı nasip etsin. Allah kucak larimizi boş birakmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…