2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar dün akşamdan beri lekelenmeler var. Çok korkuyorum az önce tahlil verdim. Inşallah bir sorun olmaz. 5. Haftamdayım bu durumu yaşayan var mı:KK43:

:)
Aaa olur mu yaaa lutfen pozitif dusun. Ya bebeklerin senleyse ve sen onlari negatif enerjinle kusturuyosan ne olacak... bak annesi lutfen iyi dusun ki iyi olsun :KK66: :)

Insallah hersey iyi olur.son yarim saat sonuc icin.kalbim duracak :)[/QUOTE]

Kizz dur ne kalp durmasi :) sakin ol. Daha yavrularinj buyutup evlendiricen anane babane olucannn :)

:KK28::KK54:

Valla canim ben sadece düzenli saatte doktorumun verdigi ilaci kullanmistim etkiler die baska bisey kullanmadim hayirlisi Allah tan ben herseyi denedim tedaviden önce sogan kürü denedim kistm vardi gitti doktorum bile sasirdi ama doktoruna sormadan bisey yapma derim boll boll sans:KK54:

Ya bende kist falan yok.bi sikinti yok diyorlar da iste insan yine de tedaviye baslamadan elinden gelen herseyi yapmak istiyor. Cenabi Hak yuzumuzu guldursun insallahhhhh

Ya bende kist falan yok.bi sikinti yok diyorlar da iste insan yine de tedaviye baslamadan elinden gelen herseyi yapmak istiyor. Cenabi Hak yuzumuzu guldursun insallahhhhh
Aynen canim haklisin herseyden umut arioz elimizden geleni yapmaya calisioz insallah güzel gecer tedavin bol bol saglikli kaliteli yumurtalarin olur insallah herkese nasib etsin rabbim:KK54:

Canim oyle yaniyoki bogazim düğüm düğüm bagirasim hickira hickira aglayasim var.allahim hic kimseye yasatmasin bu aciyi.bugun 11.gunumdu ilk tup bebek denememdi.ne kadar olumsuz dusunsemde belirtileri hissettikce belki benimledir bebegim diyodum ama olmadi.allahim sabir verr

Canim oyle yaniyoki bogazim düğüm düğüm bagirasim hickira hickira aglayasim var.allahim hic kimseye yasatmasin bu aciyi.bugun 11.gunumdu ilk tup bebek denememdi.ne kadar olumsuz dusunsemde belirtileri hissettikce belki benimledir bebegim diyodum ama olmadi.allahim sabir verr

Canim benim evet cok uzgunsun seni inan o kadar iyi anliyorum ki... hakkaten kelimeler cok cok anlamsiz kaliyor. Mevlam icine huzur versin. Insallah ikinci denemende tutar. Hem belki de kendiliginden olur ha ne dersin... ne derler bilirsin gun dogmadan neler dogar :KK66: dua edelim ki iyi olsuuunnnn ve iyi de olacakkm emin ol

Canim benim evet cok uzgunsun seni inan o kadar iyi anliyorum ki... hakkaten kelimeler cok cok anlamsiz kaliyor. Mevlam icine huzur versin. Insallah ikinci denemende tutar. Hem belki de kendiliginden olur ha ne dersin... ne derler bilirsin gun dogmadan neler dogar :KK66: dua edelim ki iyi olsuuunnnn ve iyi de olacakkm emin ol

Benimde cok icim yaniyor. İlk tup bebek denemem ve yarin tekrar yaptiracagim.
9. Gunde 5.4 cikti ve dr dusuk deger, ama carsamba bir daha yaptiralim dedi. Olumsuz buyuk bir ihtimalle ama nasil birseyse hala insanin icinde umit oluyor. Ne yapalim yapacak birsey yok. Bir daha bir daha deneyecegiz. Allahim hepimize dayanacak sabir ve maddi guc versin.

Sana geldimi asagidaki yazdigim mesaj veya gorup okuyabildinmi. Anlayamadigim icin birdaha yazayim dedim.

Benimde cok icim yaniyor. İlk tup bebek denemem ve yarin tekrar yaptiracagim.
9. Gunde 5.4 cikti ve dr dusuk deger, ama carsamba bir daha yaptiralim dedi. Olumsuz buyuk bir ihtimalle ama nasil birseyse hala insanin icinde umit oluyor. Ne yapalim yapacak birsey yok. Bir daha bir daha deneyecegiz. Allahim hepimize dayanacak sabir ve maddi guc versin.

Kızlar 795.72 ağlıyoruRabbim sağlıkla isteyen herkese nasip etsin
süperrrr bir değer allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.kaç tane embriyo transferi yapılmıştı sana değerin çok güzel :) rabbim bizlerede bu güzel haberi almayı nasip eder inşallah.

Kızlar 2 tane minik oyuncumu transfer ettim geldim. Şimdi benimleler ve inşallah hep benimle kalırlar. 12 günlük hamilelik seruvenim başlamış bulunmakta. Allah sonunu hayreylesin :)Dua eden herkesten Allah razi olsun :KK36:
hayırlısı olsun canım.miniklerin sana sıkı sıkı tutunsunlar.heyecanlı 12 gün serüvenin başladı.dualarım seninle rabbiminde izniyle pozitifi görücez inşallah.:)

Çok değil 2 ay önce aynı acıyı ben de yaşadım ilk denememde. Çok umutluydum ama kısmet degilmis. Acini yasa ama kendini bırakma. Evlatlarimiza kavusuncaya kadar bize rahat yok. Allah sabır ni veriyor canım. Dualarim seninle Allah yardımcın olsun

[QUOTEe16,st:8454, member: 445411"]Kızlar 795.72 ağlıyoruRabbim sağlıkla isteyen herkese nasip etsin[/QUOTE]

Canimmmm ne kadar güzel bir haber bunu :KK54::KK54: Allahima cok şükür yüzünü güldürdü Rabbim. . Bak iyi ki kanina girmisim heyooo heyoooo:KK49::KK49:

Kızlar 795.72 ağlıyoruRabbim sağlıkla isteyen herkese nasip etsin
Canim benim Allah hayirli ugurlu etsin insallahh... gozunuz aydinnn Insallah sag slaim kucaginiza da almak nasip olur.
Peki simdi anlat bakalim sizde sikinti neydi kac yumurtan olfu kaci transfer oldu veee kacinci gun test yaptin???

Kızlar 2 tane minik oyuncumu transfer ettim geldim. Şimdi benimleler ve inşallah hep benimle kalırlar. 12 günlük hamilelik seruvenim başlamış bulunmakta. Allah sonunu hayreylesin :)Dua eden herkesten Allah razi olsun :KK36:
Canimcim hayirli ugurlu olsun.insallah 12.gun pozitif haberini alicazz... :)

X