2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Hadi busfer insallh hayrli olur canm bnm bnmde ilk olcak.. ama malesef saat gibi isleyen reglim.. rotar tapti ) 3gundr onu bkliyrum
senin kide hayırlı olsun canım ...hamile olduğumuzun haberlerini verelim birbirimize inşallah... :) adet geçikmesi stresten olabilir...birde üşütme kendini dikkat et :)

meraba kızlar, ben de aranıza katılıyorum. nisan ayındaki total ff ile başarısız tüp bebek denemesinin ardından 2. ye başladık dün. gonal f iğne ile devam ediyoruz. Sanırım önümüzdeki haftasonu yumurta toplanacak. Umarım bu ay hepimizin yüzü güler..

canım hayırlısı olsun inşallah bu sefer yüzün güler inşallah

Merhaba arkadaşlar bu yolda hepimiz aynı yoldayız allah yardımcımız olsun.benim bugün yumurtalarım toplandı. Yaşım 37 9 yıl sonra 2.denemem bu yola 2005 yılında başladım.allah bağıslasın 9 yaşında bir oglum var.ikizdi birinin kalbi durdu.9 yıl sonra aynı korku bugün 4 yumurta toplandı. C.tesi transfer gününü haber vericekler.arkadaşlar sakın mücadelenizi bırakmayın ben asla vazgecmedim.simdide vazgecmicem.allah bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin. ...

[/QUOTE] test gunumuz ayni bende cok su icmeye calisiyorum ya rengli olcam diye cook korkuyorum bu sefer cift istedim senin tek mi cift mi[/QUOTE]
benim de çift canım,test gününden önce yapmayı düşünüyo musun,o gün transferinin kaçıncı günü oluyo? benim 12.günü olacak,gaza falan gelmezsem son güne kadar beklemeyi düşünüyorum.ben aslında regl olcam diye korkmuyordum ta ki o uğursuz sivilce çıkana kadar.inşallah olmayız da çifte sevinç yaşarız canım

test gunumuz ayni bende cok su icmeye calisiyorum ya rengli olcam diye cook korkuyorum bu sefer cift istedim senin tek mi cift mi[/QUOTE]
benim de çift canım,test gününden önce yapmayı düşünüyo musun,o gün transferinin kaçıncı günü oluyo? benim 12.günü olacak,gaza falan gelmezsem son güne kadar beklemeyi düşünüyorum.ben aslında regl olcam diye korkmuyordum ta ki o uğursuz sivilce çıkana kadar.inşallah olmayız da çifte sevinç yaşarız canım

hoşgeldin canım...benim de 2. olacak.hakkımızda hayırlısı :)

Kızlarrrr hepinize selamlar kaç gündür siteye giriş yapamadım sinir oldum geriye dönük sayfalardan okumaya çalıştım güzel haberler var çok sevindimmmm

senin kide hayırlı olsun canım ...hamile olduğumuzun haberlerini verelim birbirimize inşallah... adet geçikmesi stresten olabilir...birde üşütme kendini dikkat et

Tmm cnmm bnmm usutmem tesekkur ederim.. insallh cnmm ya hamile kaliriz bu hasretlikte biter..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…