2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim ben 7.gun oylesine cok da umutlu olmadan bi idrar testi yapmistim hayal meyal belirdi 2. Cizgi Oyle olunca da kan testi yaptirdim canim cikti sukur. Transferim 25eyluldu canimcim. Bilmiyorum ama cikar bence 9.gun.Rabbim devamini da kismet eder insallah ve hepimizin kucaklari dolar bebislerle insallaaaahhh...

Merhaba lar.. Bayramımız kutlu olsun bi sonraki bayrama kucagimiz dolu gidelim hep beraber inş..
_ transfer günümüz ayni.bugün 10.gun .doktor 15.gün kan yap dedi diye beklemedeyim ama catlicam:KK17: idrarda cikmayipta kanda da çıkan oluyor diye tedirginim..yalnızca bel ağrısı var bende. Onca diyorum belirti arama kendinde diye ama :KK3:inş isteyen herkesin yüzü Gülsün

Kizlar bu estrofemi ne icin kullaniyosunuz bana oyle bi ilac vermedi doktorum[/QUOTE]
Canim bebegin tutunmasi icinmis galiba.bi çeşit hormon.aman vermediği daha iyi,karnim davul gibi dolasiyorum ortalikta:))demek ki gerek görmemiş ddoktorun,ya da başka bi ilaç vermiştir mutlaka

Merhaba lar.. Bayramımız kutlu olsun bi sonraki bayrama kucagimiz dolu gidelim hep beraber inş..
_ transfer günümüz ayni.bugün 10.gun .doktor 15.gün kan yap dedi diye beklemedeyim ama catlicam:KK17: idrarda cikmayipta kanda da çıkan oluyor diye tedirginim..yalnızca bel ağrısı var bende. Onca diyorum belirti arama kendinde diye ama :KK3:inş isteyen herkesin yüzü Gülsün
İdrara güvenme arkadaşım.geçen hemşire kandaki değer 400lerde olursa görünür demişti.en iyisi kan sonucu.sonuç çıkmadı mi hala :)

mrb canım. senin de bayramın mubarek olsun. tedavin hayırlı olsun... ben bekleyemedim işte. gerçi idrar testi hafifcik de olsa çıkınca umutlanıp kan testi yaptırdım. inşallah seninde bebişin sımsıkı tutunmuştur sana canım.. inşallah dediğin gibi bidahaki bayram bebişlerimiz kucaklarımızda olur :KK33: Rabbim hepimizin yüzünü güldürür inşallah...

Kızlar ikinci tahlil sonucum 192.7 :nazar::nazar::nazar: çook şükür Rabbime on gün sonra kese görmeye gideceğiz kısmetse.hayırlısı ile devam etsin diğer aşamalarda hepimiz için.özledim sizi yaw :KK1:
bayram girdi araya hasret kaldık valla birbirimize ya:KK19: gerçi benim kocacık çalışıyo hiiiç bi yere çıkmadık. o işte ben evde. bayram gelmiş neyime gibi oldu :KK3: sonucun güzel maşallah...:nazar: ben yarın 3. yü yaptırcam inşallah bu sefer iki katından fazla artmış olurda bidahaya gerek yok der dr um :KK25: inşallaaah bundan sonrası da senin içinde hepimiz içinde çoook güzel devam eder canım benim...:KK5::KK5::KK5:

Canim bebegin tutunmasi icinmis galiba.bi çeşit hormon.aman vermediği daha iyi,karnim davul gibi dolasiyorum ortalikta:))demek ki gerek görmemiş ddoktorun,ya da başka bi ilaç vermiştir mutlaka[/QUOTE]

Vajinal jel, progestan igne , coraspin bide folik asit kullaniyorum

bayram girdi araya hasret kaldık valla birbirimize ya:KK19: gerçi benim kocacık çalışıyo hiiiç bi yere çıkmadık. o işte ben evde. bayram gelmiş neyime gibi oldu :KK3: sonucun güzel maşallah...:nazar: ben yarın 3. yü yaptırcam inşallah bu sefer iki katından fazla artmış olurda bidahaya gerek yok der dr um :KK25: inşallaaah bundan sonrası da senin içinde hepimiz içinde çoook güzel devam eder canım benim...:KK5::KK5::KK5:[/QU
Çalışkan senin kocacık ne yapsın adam bebiş geliyor.ALLAH kuvvet versin.Benden 3. yü istemediler direk kese kontrolü bir on gün sonrada kalp atışı canım.Güzel haberler de buluşalım şekerimmm :KK68::KK68:

Ha
Ne guzel aldiniz bayram hediyelerinizi.rabbim bizede nasib eder insallah
ALLAH'ıma binlerce şükür olsun,keseyi görene kasar kimseye demedik çatlıyacağım bayram hediyesi sadece bize oldu anne babalar daha bilmiyor. Hepinize dua ediyorum müjdeli haberlerinizi alırız inşaallah:KK19:

mrb canım. senin de bayramın mubarek olsun. tedavin hayırlı olsun... ben bekleyemedim işte. gerçi idrar testi hafifcik de olsa çıkınca umutlanıp kan testi yaptırdım. inşallah seninde bebişin sımsıkı tutunmuştur sana canım.. inşallah dediğin gibi bidahaki bayram bebişlerimiz kucaklarımızda olur :KK33: Rabbim hepimizin yüzünü güldürür inşallah...
İdrarı yapmak bile cesaret istiyor.insan küt gider:)hepimizin duaları kabul olsun inş

Ha

ALLAH'ıma binlerce şükür olsun,keseyi görene kasar kimseye demedik çatlıyacağım bayram hediyesi sadece bize oldu anne babalar daha bilmiyor. Hepinize dua ediyorum müjdeli haberlerinizi alırız inşaallah:KK19:

rabbim izin verirse sali gunu yaptircam testi insallaaaahh pozitif olur :) rabbim saglikla kucagina almayi nasib etsin insallah

R RUYA38 ruyammmmmmm yarin.10.gunun degilmi yarin yap istersen kan testi merklardayim.. Artik netim bitmeden goruyim senide insallh allhim hyrli hberlerini duyrmayi nasip etsin insallh..

Yarin benimde 10. Günüm. Eve igneye gelen hemsire yarin yaptirmamami soyledi
En azindan sali yaptir dedi daha iyi sonuc almak icin ama benim aklimda yarin yaptirmakta acaba kesin sonuc cikarmi

Yarin benimde 10. Günüm. Eve igneye gelen hemsire yarin yaptirmamami soyledi
En azindan sali yaptir dedi daha iyi sonuc almak icin ama benim aklimda yarin yaptirmakta acaba kesin sonuc cikarmi
Kesinlikle cikar cnm. Bnde 10.gun yaptrdim 43 cikti.. 12.gun tekrar yaptrdim.. 131 cikti insallh.. Guzel sonuclarini duyariz.. Hayrlisyla..

X