2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

İyi geceler hayırlı huzurlu bayramlar kıpır kıpır topiğin cici üyeleri inşallah hepinizin içi de topiğiniz gibi kıpır kıpır olur. Ben bu topiğe biraz geç katıldım önceki muhabbetleri okuyup kıskanıyorum valla keşke ben de içlerinde olsaymışım diye. Benim topik bira dha eylül ekime kaydı ama oralarda hiç hareket bereket yok ben de sizlere yama yaptım kendimi. Yarın sabah opum var dua edin benim için heyecanıma ortak olun olmaz mı:):):)
Bende yeni katildim evet cok güzel bir topik basindan beri takip ediorum acan arkadas ne güzel umutla acti umudihar inanciyla kuvvet verdi insallah yarin senin icin hayirli ve bereketli gecer Allah yardimcin olsun canim

İyi akşamlar iyi bayramlar kızlar bidahaki bayramı kucağımızda bebeğimizle karşılamayı nasip eder Allah inş.
Dün 5.gündü embiriyolarım için 5tane 1.kalite olmuş bugünde 1tane daha olmuş biyopsi alıp genetige yolladılar 3.gün 17di birden çok düşmüş gibi geldi sayı ama embiriyologlar biz 1.kaliteyi seçip yollamamız lazım diğerleride kötü değil dediler bakalım kAçı sağlıklı gelicek umarım hepsi güzel gelir 15 güne belli olucak:KK17:
Sen yeterki inan canim insallah güzel gelecek benim yumurtalar cok güzel gözüküordu ama saglam sadece 3 tane cikti doktorum sok oldu aciklama bile yapamadi biri döllenmedi ikisi döllendi 3. gün transferi yapildi bir tane konuldu digerleri cöp oldu umudum karnimdakine kaldi sen yeterki korkma kendine güven

Günaydın dünyanın en güzel anne adayları bayram dolayısı ile muhabbete katılamıyorum ama yazılarınızı okuyorum
dnzderya dnzderya canım dualarımız seninle inş bir sürü yumi olur ve hepsi sağlıklı döllenir

iz_1702, post: 37189989, member: 392696"]canım hayırlı olsun :) ama merak ettim neden tahlilini erken yaptırdın? transferin hangi gundu? bugun benim de 9.gunum tahlil yapsam mi acaba?

Canim Ozel bir nedeni yoktu, ben hastanede calisiyirum kadin dogum dr. Arkadasim var ona bisey vermek icin hastaneye gittim, beni orda girunce diger doktorlar tedavimi falan sordular 7. Gun oldugunu soyledigimde hepsi sakin tahlil yaptirma dedi en az 3 dr soyledi, bende uyuzluguna yaptirdim valla onlar yaptirma dedikce icimden bi ses yaptir dedi yaptirdim 35 cikti iste ama sevinemdim tabi sonuc dogru cikmaz dedikleri icin :KK43:[/QUOTE]
canım 12.gun tekrarla tahlilini insallah guzel haberler alıcaz ben çok inanıyorum sana :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

E="filiz_1702, post: 37194308, member: 392696"]Canim Ozel bir nedeni yoktu, ben hastanede calisiyirum kadin dogum dr. Arkadasim var ona bisey vermek icin hastaneye gittim, beni orda girunce diger doktorlar tedavimi falan sordular 7. Gun oldugunu soyledigimde hepsi sakin tahlil yaptirma dedi en az 3 dr soyledi, bende uyuzluguna yaptirdim valla onlar yaptirma dedikce icimden bi ses yaptir dedi yaptirdim 35 cikti iste ama sevinemdim tabi sonuc dogru cikmaz dedikleri icin :KK43:[/QUOTE]
canım 12.gun tekrarla tahlilini insallah guzel haberler alıcaz ben çok inanıyorum sana :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:[/QUOTE]
Canim benim artti degerlerim dusuk yaptim 21 agustosta, suan dr 3 qy bekleyip oyle 2. Ye baslayalim dedi onu bekluyorum ben

selam kızlar bu da benim şansım mı yaa bayram var kimseler yok buralarda. bugün yumişlerim toplandı 18 tane:)
şimdi ben kime soracam biraz kanamam var normal miiii:)

Kizlar dun gece kahverengi akinti geldi benden cok korktum doktora ulasma sansimda yok icinizde kanamaya benzer akintisi olan oldumu

selam kızlar bu da benim şansım mı yaa bayram var kimseler yok buralarda. bugün yumişlerim toplandı 18 tane:)
merhaba arkadaşım...inşallah yumilerin hepsi döllenir ve dondurursun tekrar tedavi görmeye ihtiyacın olmaz..bu arada kanama normal bendede kanama olmuştu,kişiden kişiye değişebiliyormuş...ilk denememde hiç olmamıştı kanama ama bu defa olmuştu..dr. Normal demişti hafifse korkmana gerek yok canım... Geçmiş olsun..

Geçmiş olsun canım.maşallah güzel toplanmış inşaallah hepsi sağlıklı olur.kanama normal canım panik yapma dinlen güzel güzel :) iyi bayramlar diliyorum

normal canım benim kanamam olmadı ama dr um olabilir demişti. geçmiş olsun... inşallah hepsi sağlıklı bi şekilde döllenir...

Slm canim insallah bebislerin de kaliteli olur yumislerinde benim toplandiginda sadece biraz agrim olmustu ama coksa doktoruna sorsaydin keske benim doktorum olabilecek tehlikeleri anlatti seninki anlatmadimiki:KK54:

Kizlar biliorum sacma ama bende ovulasyon testi vardi bugün transferimin 7. Günü testim yok tu elimde bende merak ettim ovulasyon testiyle yaptim 5 dk sonra 2 cizgi bellirdi :KK48: biliorum sacma ama bu konuda hic duyum alan varmi

merhaba arkadaşım...inşallah yumilerin hepsi döllenir ve dondurursun tekrar tedavi görmeye ihtiyacın olmaz..bu arada kanama normal bendede kanama olmuştu,kişiden kişiye değişebiliyormuş...ilk denememde hiç olmamıştı kanama ama bu defa olmuştu..dr. Normal demişti hafifse korkmana gerek yok canım... Geçmiş olsun..

Geçmiş olsun canım.maşallah güzel toplanmış inşaallah hepsi sağlıklı olur.kanama normal canım panik yapma dinlen güzel güzel :) iyi bayramlar diliyorum

normal canım benim kanamam olmadı ama dr um olabilir demişti. geçmiş olsun... inşallah hepsi sağlıklı bi şekilde döllenir...

Slm canim insallah bebislerin de kaliteli olur yumislerinde benim toplandiginda sadece biraz agrim olmustu ama coksa doktoruna sorsaydin keske benim doktorum olabilecek tehlikeleri anlatti seninki anlatmadimiki:KK54:

teşekkür ederim kızlar valla ne diyeyim iyi ki varsınız rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşaallaaaahhh

E="RUYA38, post: 37195903, member: 138467"]Evet canım davul gibi dolaştım günlerce:KK66:)karnım o kadar gerildi ki valla derim acıyordu artık:KK66:))[/QUOTE]
Evet canım davul gibi dolaştım günlerce:KK66:)karnım o kadar gerildi ki valla derim acıyordu artık:KK66:))
Peki ne zaman geciyo canim?mahvetti beni yaaaa:KK43:(

E="RUYA38, post: 37195903, member: 138467"]Evet canım davul gibi dolaştım günlerce:KK66:)karnım o kadar gerildi ki valla derim acıyordu artık:KK66:))

Peki ne zaman geciyo canim?mahvetti beni yaaaa:KK43:([/QUOTE]
Valla bugün benim transferimin 9.günü hala o gerginlik var desem seni korkutmam di mi??:KK66:))

RUYedkist: 37196088 .!.:
Peki ne zaman geciyo canim?mahvetti beni yaaaa:KK43:(
Valla bugün benim transferimin 9.günü hala o gerginlik var desem seni korkutmam di mi??:KK66:))[/QUOTE]
Ben senden eskiyim canim,13.gunumdeyim:)ben seni korkutmayayim ama sonra daha cok artiyo:))

X