2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar bayraminiz mubarek olsun hepimizin bu bayram gununde duasi kabul olsun bugun transferimin 5.gunu bugun daha az kasik agrim var boyle gecmesi normal mi
Normal canım herkeste farklı oluyor ben iki gün adet ve bacak ağrısı çekmiştim.iyi bayramlar tatlım :)

Canım tebrikler.hayırlı olsun.daha daha katlansin değerlerin.bayramınız mübarek olsun

Bence olur :) sende insallah guzel haber alanlardan olursun :)
canım hayırlı olsun :) ama merak ettim neden tahlilini erken yaptırdın? transferin hangi gundu? bugun benim de 9.gunum tahlil yapsam mi acaba?

Normal canım herkeste farklı oluyor ben iki gün adet ve bacak ağrısı çekmiştim.iyi bayramlar tatlım :)
Bi oluyo bi olmuyo mesela sabah oldu sonra kesildi o kadar saat sonra simdi bel agrim basladi insallah bebise isarettir

Arkadaşlar slm.Bugün Transferimin 8. Günü.5. Gün ara ara kesilip hafiftende olsa devam eden bel ve karım ağrım bugün çoğaldı!!!Bu durum normal mi???ilk defa tedirginim açıkcası .
Benimde bugun 5.gunum dedigin gibi ara ara kesilip gelen kasik ve bel agrim var sendede boyle mi olmustu

Benimde bugun 5.gunum dedigin gibi ara ara kesilip gelen kasik ve bel agrim var sendede boyle mi olmustu
Evet canım olmuştu.Hatta Hastaneyi aradım olur dediler.Ama bugün ağrılarım arttı karnımın içi alev topu gibi.kasıklarım belim fena ağrıyor.Pazartesi test günüm Şu 2 gün belli ki zor geçecek.

Evet canım olmuştu.Hatta Hastaneyi aradım olur dediler.Ama bugün ağrılarım arttı karnımın içi alev topu gibi.kasıklarım belim fena ağrıyor.Pazartesi test günüm Şu 2 gün belli ki zor geçecek.
sorma canım benimde önümüzdeki hafta c.tesi test günüm 1 haftam daha var sen sürekli yatıp oturuyomusun peki hemşire bana sürekli yatma hareket et vücudunda kan dolaşımı olup bebeği beslesin demişti

canım hayırlı olsun :) ama merak ettim neden tahlilini erken yaptırdın? transferin hangi gundu? bugun benim de 9.gunum tahlil yapsam mi acaba?
Canim ben 7.gun oylesine cok da umutlu olmadan bi idrar testi yapmistim hayal meyal belirdi 2. Cizgi Oyle olunca da kan testi yaptirdim canim cikti sukur. Transferim 25eyluldu canimcim. Bilmiyorum ama cikar bence 9.gun.Rabbim devamini da kismet eder insallah ve hepimizin kucaklari dolar bebislerle insallaaaahhh...

sorma canım benimde önümüzdeki hafta c.tesi test günüm 1 haftam daha var sen sürekli yatıp oturuyomusun peki hemşire bana sürekli yatma hareket et vücudunda kan dolaşımı olup bebeği beslesin demişti
Kolay gelsin canım beklemek zor.bana da hemşire hemen normal hayata dönebilirsin demişti.ama ben 3 gün hep yattım.4. Gün yataktan çıktım ve anca evin içinde hareket ediyorum.eşim dışarı çıkmamı istemiyor düşerim- hava soğuk ya üşütürüm falan diye .günlük ev işlerini de dinlenerek yapıyorum ama dikkat ederek.Eğilmiyorum uzanmıyorum.normalde çok aceleci biriyim şimdi düşünerek hareket ediyorum)

Merhaba arkadaslar ben yeni üye oldum ama bu grubu basindan beri takip ediorum umutlar kayiplar ve sabirsizlikla bekleyenler bana hem umut oldunuz hem korku ben 3 asilama bir normal gebelik sonu kürtaj la biten tabi birde kimyasal gebelik yasadim bu ayda sizin gibi tüp bebek yaptirdim 28 transferim gerceklesti bugün 6. Gûnüm ve bende sonuc bekliorum sizleri okudukca bazen üzülüp ama encokta umutlaniorum bu arada bayraminiz mubarek olsun

Lekelenme bnde de olmadi canim. Kasiklarim agriyo arada adet oldum sanip wc ye kostum kac kere. Transfer sonrasi agrim oldu bi kac gun surekli.snrasinda ara ara hep. Ayaklarim cok usuyo..Transfer gununu saymiyosun canim.ertesi gun ilk gun oluyo.oyle belli basli belirti hic olmadi diyebilirm. Haa goguslerim su an kocamanlar ama sanirim estrofemden bu.

Merhaba arkadasim bende senin gibiyim transferimin ilk 3 ve 4 günü sadece sag tarafim sancilandi hatta batmalar oldu ama leke olmadi dün sancim bi an gitti ve umutsuzluga bile kapildim bugün de bisey yoktu ama simdi adet sancisi gibi sanci girdi ve haftaya cuma test yapcam

Kızlar hayırlı bayramlar :) Dün sabah bir kalktım ki boğazım şişmiş, bildiğiniz elimde mendille oturuyorum. Boğaz şişliğim devam ediyor. Burun akıntım var ara ara. Bebişime bir şey olmasın diye ilaç almıyorum tabi, ama hasta yatmak da hiç olmadı bu bayram ... Tekrar iyi bayramlar :)

hiç umutsuzluğa kapılma canım benim... bak benim yaşadıklarımı yaşıyosun.. Rabbim ilerde ne gösterir bilmiyorum ama şuan hamileyim... o adet sancısı bende bugün hastanede kan vermeye gittiğimde bile tuttu.. ara ara oluyo. ve ilk bi kaç ay hamilelikte adet günleri geldiğinde bile adet belirtileri yaşanabiliyomuş... gayet normal yani sıkma hiç canını.. inşallah pozitifi görürsün sende..Rabbim yardımcın olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…