2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Allah razı olsun nedense pek bi stres yaptım. İnşaallah hersey yolunda gider. Cevabın ilgin için çok teşekkür edrrim canım hayırlı bayramlar
Ne demek her zaman sorabilirsin tatlım!Streslik bir durum yok kendini rahat bırak onlar seni ameliyat ederken sen rüyalar göreceksin :) İyi Bayramlar sana da :)

Allah senden razı olsun güzel yürekli arkadaşım şu yazını okuyunca ağladım ne güzel bir saf sevgidir bizimkisi...Bu forum bu yüzden uğurlu canım benim ben de dua ediyorum Allah hepimizin yüzünü güldürsün inş. Hayırlı Bayramlar!

Oyyy maşallah size:) Allah razı olsun canım sana da iyi bayramlar...Allah bebeğini sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah!

Allah razi olsun güzel duaların için. Allah ne muradın varsa versin. Amin

canlarımm.. iyi bayramlar herkese. 2. kan testim 92 çıktı. ilki 47 çıkmıştı.transferin 9. günü bugün nasıl gidiyoruz sizce tecrübelerinize ve bilgilerinize göre benim içim azcık da olsa rahatladı. tam iki katı olmadı ama hastaneler faklıydı. labaratuarlar farklı olduğu için 3 5 rakam oynayabilirmiş söylemişlerdi zaten...

masallah canmm guzel artmıs saglikla kucagımıza alalım bide aynı merkezde yaptır fark edermis :)

Herkese mutlu musmustlu hayırlı bayramlar sevgili ANNE adayı arkadaşlarım)Bu Bayram bi çoğumuzun ilk bebekli bayramı)Kan testi pozitif çıkan benim gibi kan testi sonucu bekleyen ve Bebiş için hazırlık yapan arkadaşlarım Yüce Rabbim hepimizin kucağını doldursun...Hep birlikte bebişlerimizle daha nice güzel bayramlara)

Amiiinnn arkadasim.Hayattan en guzel sey birilerinin duasinda yer almakmis Allah senden bin kere razi olsun )

Kolay gelsin canim.Elde degil tedirgin oluyorsun giderken AMA ben Opu dan cikinca cok rahatlamistim.Hafif bir sancim olmustu hemsireler onlem olsun diye bi agri kesici igne yapmisti.Hastanede 1 saat dinlendikten sonra ciktim ne agrim vardi ne sizim.

Dr un ultroson cihaci bozuktur belki.ondan az duyulmustur kalp sesi dimi nazli bi kizdir olamazmi...? Rabbim su mubarek bayram gunu hurmetine hakkimizda hayirlisini nasip eyle insallah...

Maşallah kuzum oldukça güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…