2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar 2. test sonucum çıktı doktorum çok güzel ilerliyor dedi 516 çıktı kızlar bugün 12. Günüm şükürler olsun Rabbime! 10. Günde 174 tü bayaa katlamış kendini galiba ikiz tuttu mu naptı inşallah öyledir inşallah...Hepimize Allah hayırlısını versin rabbim hepimizin dualarını kabul etsin!
bayram hediyesi oldu bana çok sevindim canım...:KK71:

ayseeöğr: 37186164 .!.:
Canim ben hep girip okuyorum ama sonucum negatif olunca yazacak bisey bulamiyorum.dualarim test gününü bekleyen arkadaşlarla....
Canım benim çok üzüldüm senin adına bende 21 ağustosta düşük yaptım :KK43: ayni kaderi paylaşıyor gibiyiz bende topigin başında baya aktiftim düşük yapınca sadece girip okudum ama yazamadim :KK43: seni anlıyorum ama Allahım bizim içinde bunu hayırlı görmüş demek ne yapalim, inşallah en kısa zaman da sanada babada isteyen herkese de hayırlı ve sağlıklıevlatlar nasip eder

canim ignen etkisini gosterio bak demekki lekeler kahveye donmus benmde oldu igneleri vurundm durdu keyfn bozulmasn kan gormedgigin surece yogun kanama korkma gerci ben 14.hftmda kanamam olmustu cok sukur bisi olmadi kalbni ferh tut i bayrmlar ☺☺☺

Saol cnm benim inşallah rabbim korusun bebislerimizi..bi daha gelmez umarim

Kızlar hepinizi bayramını en içten dileklerimle kutlarım.1000 besmele ve ihlası bitirip tüm hamile arkadaşlarımızın sağlıkla kucağına almasını yoluna devam eden arkadaşlarımızında tedavileri olumlu sonuçlansın Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın diyerek dualarımı bitirdim.allah dualarımızı kabul etsin
Âmin yüreğine sağlık.....

Slm arkadaşım bugün kontrolümü oldum doktor 13 ekim pazartesi transfer günü verdi, hakkımızda hayırlısı olur inşallah, ikimizde diğer arkadaşlarımız da pozitif somuçlar alırız. sen yinede pozitif ol hep bebeğini düşün öğrenciler sinirini bozmasın, bende hastanede çalışıyorum hastalarla işim zor ama katlanıcaz bi süre. 1 denemem tazeydi tuttu fakat düşük yaptım, 2. deneme dondurulmuştu tutmadı şimdi 3. deneme ve kalan dondurulmuşları kullanıcaz, sorunum pkoluyum, 7 yıllık evliyim, 27 yaşındayım, istanbul beylikdüzü medicanada tedavi görüyorum. :KK36::KK36::KK36: benden bukadar.
aramızda bir hafta olacak ben de dün doktordaydim salı günü transferim olacak kismetse. Artık 3 gün rapor alıp haftayı kapatırim. Hastalarla ugrasmak da zor öğrencilerle de. Hakkımızda hayırlısı olsun. Benim de 2. Denemem olacak. 30 yaşındayım 4 yıllık evliyim. Sebepsiz infertiliteyiz. 2 senedir istiyoruz olmuyo. Inşallah ikimiz için de zamanı gelmiştir ve bu sefer kavuşuruz bebeklerimize. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Canlar hepinizin bayramı kutluyorum... Tüm hayatımız bayram tadında geçsin inşallahh.. Tüm dualarımız kabul olsunn.. Allah yuvalarımızın huzurunu bozmasın, yavrularımızla taçlandırsın, sevdiklerimizi korusun, bize bağışlasınn.. Biz bayram tatilini değerlendirip tatile kaçtık. Malum bu sene ilk 3 aydı bulantılardı derken tatil yapamamıştık. Bugün bebeğimle denize girdik. Beni çok rahatlattı su, sanırım o da çok sevdii.. Çıkınca bi kıpırdandı bi kapırdandıı... Allahh isteyen herkese sağlıkla, hayırlısıyla nasip etsin.. Bu arada bu hafta 19. haftamm ve bulantılarım bu hafta tamamen geçtiii.. Bulantı yaşayanlar için belirteyim 16. hafta bitti azaldı, 18. hafta ve bebişin kıpırdanmalarını hissetmemle bittii.. Geçecekk biliyorum çok zor ama geçecekk ve daha rahat bir döneme gireceksiniz.. Hepiniz her zaman olduğu gibi bu bayramda dualarımdasınızz.. Sevgilerrr

Hayırlı sabahlar can arkadaşlarım bayram sabahı erken uyanınca ibadetleri yerine getirip uyku kaçınca dedim yatma otur ve bu mubarek sabahta dua bekleyen arkadaşlarına aracı ol onların istekleri için ALLAH'a yalvar.
Yasin-i Şerif okudum ve yumurta toplanacaklara,transfer olacaklara,kan testi bekleyenlere,ikinci kan testinde degeri yükselmesi için bekleyenlere,hamile kalıp keseyi göreceklere,kalp atışını duyacaklara,düşük tehlikesi olanlara,kesede,sıkıntısı olanlara,ağrısı sancısı olanlara vee en önemlisi olumsuz sonuç alan kalbi buruk olan sabırlı arkadaşlarıma son tedavide pozitif almaları için adadım.Rabbim yapılan tüm ibadetleri,edilen tüm duaları izzeti dergahında kabul buyursun,bizlere rahmeti ile muamele eylesin inşaallah....
BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN......HEPİNİZİ MUHABBETLE KUCAKLAR VE ÖPERİM:KK15:
Topiğin bekçisi gibi hissettim:KK31: ben kaçar kocam namazdan gelmeden kahvaltı hazırlamam gerek ,daha elini öpüp bayram harçlığımı alacağım:KK74:

X