2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar cumaniz mübarek olsun dua istiyorum bu vakitte lütfen içim daralıyor
canımmmm bu gun arefe gunu 1000 besmele ile ihlası şerif okuyanın rabbim butun dualarını kabul edermis dualarıma sizleride ekledim ben okudum bin tane tv den canlı yayın kabeyi actım okudum sizde okuyun... rabbimsag saglim kucagımıza almayı nasip etsin. bugun yuzu suyu hurmetine peygber efendimizin yuzu suyu hurmetine kabenin yuzu suyuhurmetine ordada bulanan hacıların hurmetine rabbim dualarımızı makbul buyursun kimsenin kucagı bos kalmasın

1000 besmele 1 ihlasi serif mi orayi anlayamadim

Canım sana da iyi bayramlar ve iyi yolculuklar. Dediğin gibi stres birmiyor. Ben de kalp atışını görene kadar tam emin olamayacağım heralde. Sen de iyi haberler alırsın inşallah. Rabbim tamamına erdirir inşallah.

Güzel arkadaşlarım. Rabbim nasip etti Bayram öncesi güzel haberi aldım. Adağım vardı. Süleymaniye Camii'ne gelip şükür namazımıkıldım az önce. Hepiniz için de dua ettim. Rabbim her isteyene sağlıklı sıhhati evlatlar versin diye. İnşallah yavrularımızı kucağımıza da almak nasip olur. Hepinizi kucaklıyorum. Iyi bayramlar...

Arkadasim Allah razi olsun senden gonlu guzel insan

Arkadasim Allah razi olsun senden gonlu guzel insan

Amiiiinnnn canım inşallah)

Canııımmmmmm çok ama çok sevindim gözün Aydın )Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ))Kendi adıma da mutlu oldum benim için de dua edicek bi hamiş daha oldu))
Oyyy canım arkadaşım amin diyorum duana. Tabiki edeceğim hamile kaldım diye firar edecek değilim yoksa etsem mi dualar daim olacak inşaalah...

Bebişlerimin ABLALARI-TEYZELERI )Hepinize şimdiden hayırlı bayramlar))Bugün yine mutlu haberler aldık)Inşallah Pazartesi günü müjdeli haberi vericem size)Sevgili Anne adaylarımız sizden tek isteğim Bu mübarek günlerde dualarınızda ben ve Bebişlerime yer vermeniz)Şimdiden hepinizden Allah razı olsun)Hepinize hayırlı bayramlar kocaman sevgiler öpücükler))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…