2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar 2. test sonucum çıktı doktorum çok güzel ilerliyor dedi 516 çıktı kızlar bugün 12. Günüm şükürler olsun Rabbime! 10. Günde 174 tü bayaa katlamış kendini galiba ikiz tuttu mu naptı inşallah öyledir inşallah...Hepimize Allah hayırlısını versin rabbim hepimizin dualarını kabul etsin!

Kızlar 2. test sonucum çıktı doktorum çok güzel ilerliyor dedi 516 çıktı kızlar bugün 12. Günüm şükürler olsun Rabbime! 10. Günde 174 tü bayaa katlamış kendini galiba ikiz tuttu mu naptı inşallah öyledir inşallah...Hepimize Allah hayırlısını versin rabbim hepimizin dualarını kabul etsin!
masallah canmmm cok guzel artıs olmus hayırlısıyla kucagımıza alalım :):nazar::nazar::nazar:

ALLAH nazarlardan esirgesin sanki 40 yıllık arkadaşız:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bu ne güzel muhabbettir böyle tü tü tü maşaallah. Anaaam yaprak saracağım pc başından kalkamıyorum:-) Muhabbetle kucaklıyorum hepinizi :KK19::KK19: Neyse sarmaların fotosunu göndermeyi düşünüyordun ama o kadar gebeye ulaştıramam vebali kalmasın üzerime:)

Yok kanamamda iki taneydi işte ben deli gibi bi umut iki kalp atışı duyarım die gittim doktor ne dese begenirsin kanamanda varmı ben anladım zaten ters giden bişe olduğunu yok dedim kesenin BRI kuculmus birinde bebek var ama kalp atışını göremedim dedi vajinal da baktı ama yok haftaya gel dedi artik ozaman belli olur nasıl geçer bayram takmamaya çalışıyorum bakalım nekadar becerirsem
Canim benim ikimizede haram oldu bayram desene.napalim tatlim allaha siginip beklicez.dedigin gibi sonradan kaybetmek en acisi.o aciyida tattim ne yazikki.ikincisini yasatmaz insallah rabbim.hickimseye yasatmasin allahim.

Kizlaar ben 4. Gun embiryosu transfer edildi.doktorum onikinci gun tahlil yaptir dedi ama ben sabirlizliktan catliyorum :) pazartesi onuncu günüm o gun acilde yaptirsam sonuc belli olur mi ki

ALLAH nazarlardan esirgesin sanki 40 yıllık arkadaşız:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bu ne güzel muhabbettir böyle tü tü tü maşaallah. Anaaam yaprak saracağım pc başından kalkamıyorum:-) Muhabbetle kucaklıyorum hepinizi :KK19::KK19: Neyse sarmaların fotosunu göndermeyi düşünüyordun ama o kadar gebeye ulaştıramam vebali kalmasın üzerime:)
Tatlim gozun aydin bi arada.allah saglikla kucagina almayida nasip etsin insallah canim.

Kizlaar ben 4. Gun embiryosu transfer edildi.doktorum onikinci gun tahlil yaptir dedi ama ben sabirlizliktan catliyorum :) pazartesi onuncu günüm o gun acilde yaptirsam sonuc belli olur mi ki[/Q
Benim 3.gün idi bugün onuncu günde tahlil yaptırdım çok şükür çıktı. sende yaptırabilirsin,malum zaman geçmek bilmiyor.hayırlı haberler olsun

Canim benim ikimizede haram oldu bayram desene.napalim tatlim allaha siginip beklicez.dedigin gibi sonradan kaybetmek en acisi.o aciyida tattim ne yazikki.ikincisini yasatmaz insallah rabbim.hickimseye yasatmasin allahim.

:KK43: ya ben sana ve hazana ve tabi erre ye gercekten çok dua ediyorum, inşallah güzel haberler alırsınız, sizler yazınca sanki yasadiklarinizi ben yyaşıyormuş gibi oluyorum :KK43:

Bence olur :) sende insallah guzel haber alanlardan olursun :)

Insallah yaa :) kendim için ne kadar istiyosam buradaki herkes icinde o kadar cok istiyorum olmasini.sizler sonuclarinizi yazacaginiz zaman sabirsizlikla bekliyorum.ee malum dusenin halinden ancak dusen anliyor :) allahim birimize degil hepimize isteyen her kuluna nasib etsin anneligi insallah.

Kizlar sizi en derin sevgimle kucakliyorum sizleri tanimasamda hepinizi cok seviyorum birbirimize umut olduk hayallerimize ortak olduk bunlar yakin dostlarin bile paylasamayacagi duygular.
Birbirimize yaptigimiz tum dualar kabul oluyor bence cunku cok guzel hamilelerimiz var Allah dunyanin neresinde evlat hasreti ceken varsa saglikla kavusmayi nasip etsin insallah.
Hepinizi opuyorummm

X