2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Günaydın kader arkadaşlarım bu sabah forumu tek tek okudum ve çok üzüldüm testi tutmayan arkadaşlar ve hamileliğinde sıkıntı yaşayan arkadaşlar rabbim bu mübarek gün hayrına yüreğinize su serpsin herşey birden olumlu güzel anlara dönsün inşallah.Konatim arkadaşımız sayesinde yüzüme biraz olsun tebessüm geldi nihayet...Şuan yoldayız Alanyaya eşimin ailesinin yanına gdsiyoruz...Gitmeden önce merkeze gidip 2. kan testi için kan verdim.12. Gün değerimin 2 kat artmış olması gerekiyormuş.Doktorum beni tel.la arıyacak ve sonucu söyleyecek umarım artış olmuştur.Anlayacagınız stres bitmiyor...Ben herkeain Bayramını kutluyorum ve hepinize şânslı ve sağlıklı hamilelikler diliyorum
..:KK36::KK36::KK36:

Gunaydiiiinnn :) bi la havle cek ve git kan testini yaptir. Rahat olmayi dene. Cunku sen kastikca stres yaptikca bebisin de guzursuz olur. Guzwl sonuclarla karsilasirsin insallah. Mevlm mubarek arefe hurmetine senin ve bebek bekleyen isteyen herkesin muradini versin. Insallah koskoca gulen bir suratla geleceksin canim.pozitif olllllll :)
ALLAH razı olsun canım ,tavsiyelerini bundan sonrası için taşıyacağım inşaallah.Senin durumun nedir bilmiyorum ama ne muradın varda tez zamanda olsun inşaallah.:KK68:

kızlar bugün bana dua edin nolur mübarek günde. yarın değerim en az iki katı olmuş olsun... daha önce bi kimyasal gebeliğim oldu çok korkuyorum yine öyle olmasın noluuurrrr canlarımm unutmayın beni dualarınızda:KK19:

İnşallah canım katlanır. yarın bende tekrar baktırcam. inşallah benimki de katlanır.. Allah yüzümüzü güldürsün :KK68:

Canim tsh degeri 6 nin ustuyse tehlikeymis.benim 4 mus.biz 2 yi normal goruyoruz.onlem almaya baslayalim dedi.gectigimiz 10 gunde gebelik sonlanir diye bekliyomus hatta.gercekten kalp atisi var ama net duyulmuyo.benim onceki gebeligimde 6 haftalikken gumbur gumburdu.8.haftada durdu gerci.bilmiyorum nolacak.ilaclara devam.dun gece netten bebek besikleri bakarken bu gece icim oyle karisikki.bayramda ese dosta soylemeyede baslayacaktik artik.devam ederse gebelik bebegim sagliksiz, sikintili olur diyede bi korku dustu icime.allahim herseyin hayirlisini nasip etsin hepimize :KK42:
Offf cok zor ya.bu guzel cuma gunu hurmetine rabbim bebegine guc versin.annesinden ayrilmasin.ismini mesaj atarsan bi yasin okumak istedim tatlim

Günaydın kader arkadaşlarım bu sabah forumu tek tek okudum ve çok üzüldüm testi tutmayan arkadaşlar ve hamileliğinde sıkıntı yaşayan arkadaşlar rabbim bu mübarek gün hayrına yüreğinize su serpsin herşey birden olumlu güzel anlara dönsün inşallah.Konatim arkadaşımız sayesinde yüzüme biraz olsun tebessüm geldi nihayet...Şuan yoldayız Alanyaya eşimin ailesinin yanına gdsiyoruz...Gitmeden önce merkeze gidip 2. kan testi için kan verdim.12. Gün değerimin 2 kat artmış olması gerekiyormuş.Doktorum beni tel.la arıyacak ve sonucu söyleyecek umarım artış olmuştur.Anlayacagınız stres bitmiyor...Ben herkeain Bayramını kutluyorum ve hepinize şânslı ve sağlıklı hamilelikler diliyorum
..:KK36::KK36::KK36:

Hayırlı yolculuklar canım. Doktorundan da hayırlı haberler alacaksın inşallah..

İlk önce tek tek cevap vereyim dedim,ilk önce ellerim titredi sonra kelime dağarcığımın kapısı yüzüme kapandı ne söylersem söyleyeyim duygularımı yansıtamayacak biliyorum:KK22:Şuan okunan SALA'lar,içinde bulunduğumuz mübarek arefe ve cuma günü yüzü suyu hürmetine bu sayfada birbirine destek olan,morali bozukken bile umut kırıntılarından umut veren,birbirini hiç tanımadan kalben ve koşulsuz seven,gerçek adını bile bilmeden (nickine) temiz kalp ile dua eden arkadaşlarımın gönüllerinde yatan her ne kadar muradı varsa hayra çevir ve muratlarını onlara nasip eyle ALLAH'ım.Anamın ,babamın,beni seven yakınlarımın değil sizlerin duaları ile bu güzel habere nail oldum,haklarınızı helal edin.Tüm desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim....:KK36::KK36::KK36:
Bizimle bu yolda olup sonuçların kendisini üzen arkadaşlarıma ALLAH'tan kuvvet,sabır,tekrar deneme gücü (maddi manevi) diliyorum.....

ALLAH razı olsun canım ,tavsiyelerini bundan sonrası için taşıyacağım inşaallah.Senin durumun nedir bilmiyorum ama ne muradın varda tez zamanda olsun inşaallah.:KK68:

özzelliklr senin sonucnu merak ettim dedkm bi bakayim insallah olmustur diye ve olmus cok sevindim senn adina canm insallah bundan sonrasda guzel olsn senn icin kucagnada aldgn gunleri gorrsun insallah canm dikkt et kendine.

slm kızlar bır haftadır yoktum aranızda nasılsınız güzel anneler bn bugun ılk defa ultrasyona gırdım bır tane kese olusmus doktor hersey güzel dedı ayın 14nde kalp atışı ıcın gun verdı rabbım duymayıda nasıp etsın ınsallahh
canm iyi olmana sevindim bende seni merak ediyordum keseyi gormussun masallah kapl atısınıda duy bende15 inde gidicem kese gormeye :):nazar::nazar:

Merhaba arkadaşlar,

Bu sabah crınone jeli uygulamaya çalışırken çok zorlandım. zaten bir kaç gündür zorlanıyordum. bugün bir baktım jelden resmen duvar olmuş, kapsül girmiyor. biraz nohut kadar parçalar topladım ama gerisi dolu. panikle merkezi aradık. doktora anlattım, dolu burası napıcam dedim. korkma ucu dahi girse, gerekirse ucunu yağla uygula ona yeter dedi. sonrada hareket et yatma hiç bişey olmaz dedi. hala da jel kalıp kalıp var. ergün uyguladıktan sonrada hiç yatmıyorum hareket ediyorum aslında. Merak ettim sizlerde de oldumu böyle birşey.

X