2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Mübarek arafe ve Cuma gunu güzel Allah'ım yüzümüze güldü SONUÇ :74.79:nazar::nazar::nazar:
Ayyy evet işte yaaa bak sabah senin yazını görünce kendi kendime dedimki sıkıntı yapmasın zaten o hamile :)
İçime doğmuş kuzum Allah kucağına aldığını görmeyi nasip etsin inşallah çoooooookkkk sevindim çoookkk :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

OFFF içimde SIKINTI HEP BİR TESİRGİNLİKLE YOLLUYOR DR BENİ EVE. KESEYİ GÖRDÜK DÜN AMA DR KESENİN ŞEKLİNİ BEĞENMEDİ :KK43: tam yuvarlak değildi 1 hafta sonra tekrar gel dedi ALLAHIMM SEN HAYIRLISINI VER :KK43: :KK43:
Yaradan mevlam onu da sana bağışlar inşallah sen canını sıkma kuzunuda üzme annesi dur bakalım canım dualarımız sizlerle :)

Birkaç gündür buraya girmek hic istemiyorum, çok üzülüyorum :KK43: hazan, kanbolat ve erre hepiniz yaklaşık 1 hafta 10 gün sonra bebeklerinizle ilgili cok güzel haberler alırsınız insallah, biliyorum boyle beklemenin ne kadar zor oldugunu, ne kadar inanirsiniz bilemiyoyorum ama sizin bu yazdiklarinizi görünce cooookkk cccooookkkk üzüldüm, uzuntunuzu ve acinizi gerçekten paylaşıyorum :KK43: ama yinede iyi olmaya çalışın ve dua edin, tabi bizlerde edelim siz ve bebekleriniz için, Allahtan ümit kesilmezmis, inşallah güzel haberler alırsınız

Mübarek arafe ve Cuma gunu güzel Allah'ım yüzümüze güldü SONUÇ :74.79:nazar::nazar::nazar:

Sekercim çooook sevindim suanda izmirdeyiz bir girip çıkayım dedim ama güzel haberini görünce dayanamadım Allah hayırlısiyla kucağına almayi da nasip etsin gozun aydin olsun inşallah gökyüzündeyken bile hepimize dua ettim
İyi bayramlar kızlar öptüm

kızlar bugün bana dua edin nolur mübarek günde. yarın değerim en az iki katı olmuş olsun... daha önce bi kimyasal gebeliğim oldu çok korkuyorum yine öyle olmasın noluuurrrr canlarımm unutmayın beni dualarınızda:KK19:

Rabbim gönlüne gore versin canim.insallah degerin kat kat katlanir :)

E="KONATIMMM, post: 37179014, member: 487750"]Günaydın arkadaşlar hiç uyumadan geçirdiğim gecenin sabahında çok ama çok gerginim sürekli bir olumsuzluk hali içindeyim dilerim tam tersi çıkar.birazdan evden çıkacağız 9 gibi kan vereceğim en gec 10.30 gibi sonuç alacağız.ne ile karşılaşacağımizi bilmiyorum lütfen dua edin çok gerginim. Hepinizinden Allahım razi olsun[/QUOTE]
Canim inşallah güzel haber verirsin bizlere, ben bu topigtopigin başından beri buradayım, sende biraz kendimi gördüm sanki aslında umudun var ama negatif gerceginede kendini hazırlar gibisin, eğer öyle olursa yıkılmaktan korkuyorsun cunku yani ben öyle hissettim :KK43: bence sonucunpozitif olacak ccanın güzel git güzel sonuçla gel insallah

herkese iyi bayramlar....yolculuk ve tatil yok....bu yıl ilk defa ailelerimizden uzak,kendi evimizdeyiz.hiçbir yere çıkmamaya karar verdik.evler uzak.herbiri 12 saat civarı.o yollar bu halde çekilmez dedik.
hepinizin bayramını şimdiden kutluyorum.
estrofemi kestirdi doktorum.yeter bu kadar dedi.
crinona jeli gün aşırı ya indirdi.
hibor ineyide bir haftadan sonra kes ,dedi.
bana vajinal dikiş atılacakmış.ufff içim bi tuhaf oldu.rahim ağzı içinmiş.
haftaya kalp atışları için muayene olun,bizede sonucubildirin dediler.
sanırım 6 haftalığım.
kesenin biri küçük,geriden geliyormuş.akıbeti belli değilmiş.
idrar yolu için monural şase verildi.ağrılarım ondanmış.yumurtalıklarımda çok büyümüş.
rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
MUTLU SAĞLIKLI HUZURLU BAYRAM DİLERİM.

Rabbim bebeklerimizi sagliklariyla birlikte bize bagislasin insallah canim.can sikintisindan korkunc bi bas agrisiyla uyandim bu sabah.acaba diyorum makinami arizaliydida az geliyodu kalp atisi.umut dunyasi iste.sen niye umutsuzsun kuzum ? Kanaman falanmi var yoksa?
Yok kanamamda iki taneydi işte ben deli gibi bi umut iki kalp atışı duyarım die gittim doktor ne dese begenirsin kanamanda varmı ben anladım zaten ters giden bişe olduğunu yok dedim kesenin BRI kuculmus birinde bebek var ama kalp atışını göremedim dedi vajinal da baktı ama yok haftaya gel dedi artik ozaman belli olur nasıl geçer bayram takmamaya çalışıyorum bakalım nekadar becerirsem

X