2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

H.g volessss tedavin hayrli olsunn cnm bnm rabbim insallh bebisinin hberini verii sana simsiki tutunsun insallh..
Hb canim ins
H.g volessss tedavin hayrli olsunn cnm bnm rabbim insallh bebisinin hberini verii sana simsiki tutunsun insallh..
Hb canim ins bekleyen ve isteyen herkes hayirli olumlu sonuclar aliriz
kızlar yaaa ben çokmu apartıyorum 3 lt ye yakın su içiyorum .artık tuvaletle akraba olduk
Canim 3 lt cok degil bence banada merkezde cok su ic dediler

Canimcim yukarida bildirimler var ttlim.gordunmu ordan diyorki misal umudihar alinti yapti yazina diyr.. yada yazini begendi diyr oraya tikliyrsun n canine yazdigini goruyrsun. ttlim
canim onu anladim ama bu islemi yapmak.icin sayfaya girip "acaba biri yorum yapmis mi alinti yapmismi "diye ara ara bakmak zorunda kaliyorum. ama daha onceden mail geliyirdu mail adresime,"umudihar sizin mesajinizi alinti yapti" seklinde , bende hemen o an girip okuyidum simdi zor olmus. merak ediyorum ama giresim gelmio bu ugrasilaran yavf. ben begenmedim yeni sayfayi yada henuz alusamadum diyeyim. :)

Ewet dogru onu istersen bir yonetice sor canim.mailler arrik gelmiyrmu diye egunal var ona sor..

Ne durumdasın peki canım ?

Canm bende nasipse bu çarşamba aşılama yaptıcam İNŞALLAH Allahım sana bana ve bizim gibi anne olmak isteyen herkese nasip eder.O bizim vasimiz O ol dedikten sonra olamayacak şey yoktur.

Boşver üzülme valla ben esimle transfer günü transfere gitmeden yarım saat önce tartistim odada bana bagirdi bağırdı odadan gitti, hemşireler falan herkes duydu rezil oldum, simdi eşim kendi babasına diyoki baba bende baba sayilirim artık, buna hic takılma bol bol dua et ve allahtan iste

Ben de bardak hesabı yapıyorum güne yayıyorum özellikle sabah kahvaltıdan sonra 1 litremi bitirmeyi çalışıyorum bitiyo ama ay 7 gündür heladan yana muhabbetimiz baya gelişti 15 dk da bir
Canım benim suyu öyle içme çünkü içtiğini suyu tuvalete giderek atiyosun gün içine yay 1,5 lt bi su al azar azar iç sabahta 2 bardak su iç mutlaka 1,9 lt oldu iste,

Canm bende nasipse bu çarşamba aşılama yaptıcam İNŞALLAH Allahım sana bana ve bizim gibi anne olmak isteyen herkese nasip eder.O bizim vasimiz O ol dedikten sonra olamayacak şey yoktur.

Hosgeldinnn cnmmmmm topimigize.. dualarimiz kbul olsunn insallhhh.. tedavin hyrli olsun insallhh.. bizi hberlndir.. insallh.. guzel hberle gelirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…