2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bitanem senn icin 3tane bile.kaliteli hucreleri iyi olan yumirta bile.kalsa yine.cok.sukur.. trnsfer gerceklessin ozamda guzel olcak bize haber ver.. nezamn.arycaklarmis..
Aksam arayacaklarmis kuzum. Ya ikitane transfer edilecek 3denemelikte dondursak guzel olacak.. ben bu tedavi surecinde cok zorlondim kuzum yaaa tekrar yasamak istemiyorum:KK43:

inşallah olursun canım isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim

Insallhh. Canim sagolasinn aminnn aminn aminn
Aksam arayacaklarmis kuzum. Ya ikitane transfer edilecek 3denemelikte dondursak guzel olacak.. ben bu tedavi surecinde cok zorlondim kuzum yaaa tekrar yasamak istemiyorum:KK43:

Canim belki bu son olur insallhhhhhh buda son olur.. allhimin.izniyle.. tekrar tekrar ayni trnvayi allhim kimseywye yasatmasin guzel aonuclar alalimm

slm ben de eylüle kaldım.temmuz da 6 embriyom transfer yapılmadan(progesteronum yüksek)dondurulmuştu.bu ay da transferim olmayacak küçük kistler varmış.doğum kontrol hapı verdi doktorum,dün başladım.sanırım 5 eylül de adet olurum ve bi aksilik çıkmazsa transferim olur.böyle beklemekte çok zormuş ama sonu iyi olsun diyorum...

Canım hangi hastanede yapıyorsun geçiyo zaman aynı durumu ben de yaşadım ve cuma günü transferim oldu cumayı saymazsak 6 gün geçti önemli olan bebişlerimiz bize sımsıkı tutunsunlar da gerisi teferruat

canım herşeyde bir hayır vardır gelecek ay transferinin olmasında da vardır bir hayır cnaım inşallah kavuşursun bebişine

inş canım.ben de öyle düşünüyorum ama ben öğretmenim e yaz tatilin de olsun istedim ama yine okul zamanı na denk geliyooooo.transferden sonra çalışabilirmiyim acaba...

Kızlarrrrrrrrrrr ben test yapmak istiyorum merakım hat safhalarda acep öylesine yapsam mı ya etkilenir miyim sabır ya sabır cuma günüydü transferim ya acep yapsam mı???

Canım hangi hastanede yapıyorsun geçiyo zaman aynı durumu ben de yaşadım ve cuma günü transferim oldu cumayı saymazsak 6 gün geçti önemli olan bebişlerimiz bize sımsıkı tutunsunlar da gerisi teferruat
canım seninle yazışmıştık .transferinin olmasına sevindim.inş hayırlı haberini alırız.adetin kaçıncı günü oldu ve transferden sonra dinlendin mi,neler yaptın.benim tedavin adana da oluyor canım

Kuzucumumm embriyolog aramayinca bende doktorumu aradim. Dondurma islemi aksam olacakmis oyuzden sondakikaya kadar bekliyolarmis aramak icin. Ama suanda kaliteli7 embriyomuz varmis. Doktorunda hedefi buydu 3 yada 4 denemelik dondurmak istiyodu. Digerleride gelismis ama hepsini dondrmayacaklarmis sadece dondurmaya degecekler dondurulacakmis. Tabi son sozu embriyolog solicek 4 gozle aramasini bekliyorum:KK66:

7tane cok guzel bence canim sevindim vallahi hadi bakalim gozun aydin zaten onlar biliolar islerini :KK73:

canım seninle yazışmıştık .transferinin olmasına sevindim.inş hayırlı haberini alırız.adetin kaçıncı günü oldu ve transferden sonra dinlendin mi,neler yaptın.benim tedavin adana da oluyor canım

Merhabalar herkese,

Ben de aranıza yeni katıldım ve forumdan çok şey öğrendim. Vee artık yazmaya karar verdim :KK66:

6 yıllık evliyiz ve 5. yıl sonunda bebiş için kararımızı verdik. 5 ay denemeden sonra doktora gittik ve eşimin 1 ml.deki sperm sayısı 2 milyon olduğunu öğrendik. 6 aylık Proxeed verdi doktorumuz ve bu ay yeni test yapıldı fakat sayımız sadece 3 milyona çıktı. Benim yaş 31, eşimin de 37. Doktorumuz başka ilaca gerek yok, yüzde yüz bile etki etse yine de normal yolla bebek şansınız çok çok zor deyince direk tüp bebek tedavisine başlayınız dedi ve ben de kendimi burada buldum. sayı 5 milyon altında old. için aşılama şansımız da çok düşükmüş.

Zeynep Kamil tüp bebek bölümünden yarın sabah için randevu aldım. Rapor çıkartıp özelde yaptırmayı düşünüyoruz. ( çapa ya da cerrahpaşa işime çok yakın fakat randevu almak mümkün değil, her gece 12 de bilgisayar başındayım ama alamıyorum malesef.)

Üniversite hastanelerinki doktorların muayanahanelerine gidip, rapor konusunda yardımcı olan doktor var mı? Araştırdım ama tanıdık olmayınca, ve çevremde hiç tüp bebek deneyimi yaşayan yok, eşim ve benim ailelerimiz de şehir dışında yaşıyorlar, o yüzden araştırmalarım pek sonuç vermedi.

Raporu ay sonu çıkarabilirsek Eylül de Allah kısmet ederse biz de başlıyoruz.

Sizlerden öğreneceğim çok şey var, ben de deneyimlerimi paylaşacağım. Hepimizin duaları ve dilekleri hayırlısı ile kabul olsun inşallah, bebişlerimize kavuşalım :KK66:

canım hoşgeldin aramıza inşallah her şey yolunda gider bir an önce kavuşursunuz bebeğinize

Ya kuzum sonra ayıldım evet yazışmıştık transferden sonraki 3 gün çok önemli bol bol dinleneceksin günde 2 litre su ilk şartın olucak tabi üzülmek yok gel bide bana sor üzdüm üzdüler biraz beni neyse incir ve kayısı yemelisin doktorumun söyledikleri daha sıralıyorum probiyotik yoğurt tüketiyorum daha eğilme kolunu bi yere uzatmaya çalışma ama ev içinde o 3 gün boyunca sırtüstü de yatma kuzum arada otur hafif tempoda yürü ara ara rahimdeki kan akışını hızlandırıyor 3 gün sonra işe başlamanda hbi sakınca yok kesinlikle normal hayatına dönebilir çok olmamak şartıyla merdiven inip çıkabilir yüzüstü yan yatılabilir düzenli beslen ben tüm bunları yaptım dediğim gibi doktorumun tavsiyesi ve ona çok güveniyorum harika bi doktor... Tek eksiğim moraldi o da saolsun buradaki arkadaşlar ailem ve sevdiklerimle bugün toparladım kendimi senin de güzel haberlerini bekliyorum mutlaka tamam cnm gelsin bebişler inşallah:KK39:

Merhabalar herkese,

Ben de aranıza yeni katıldım ve forumdan çok şey öğrendim. Vee artık yazmaya karar verdim :KK66:

6 yıllık evliyiz ve 5. yıl sonunda bebiş için kararımızı verdik. 5 ay denemeden sonra doktora gittik ve eşimin 1 ml.deki sperm sayısı 2 milyon olduğunu öğrendik. 6 aylık Proxeed verdi doktorumuz ve bu ay yeni test yapıldı fakat sayımız sadece 3 milyona çıktı. Benim yaş 31, eşimin de 37. Doktorumuz başka ilaca gerek yok, yüzde yüz bile etki etse yine de normal yolla bebek şansınız çok çok zor deyince direk tüp bebek tedavisine başlayınız dedi ve ben de kendimi burada buldum. sayı 5 milyon altında old. için aşılama şansımız da çok düşükmüş.

Zeynep Kamil tüp bebek bölümünden yarın sabah için randevu aldım. Rapor çıkartıp özelde yaptırmayı düşünüyoruz. ( çapa ya da cerrahpaşa işime çok yakın fakat randevu almak mümkün değil, her gece 12 de bilgisayar başındayım ama alamıyorum malesef.)

Üniversite hastanelerinki doktorların muayanahanelerine gidip, rapor konusunda yardımcı olan doktor var mı? Araştırdım ama tanıdık olmayınca, ve çevremde hiç tüp bebek deneyimi yaşayan yok, eşim ve benim ailelerimiz de şehir dışında yaşıyorlar, o yüzden araştırmalarım pek sonuç vermedi.

Raporu ay sonu çıkarabilirsek Eylül de Allah kısmet ederse biz de başlıyoruz.

Sizlerden öğreneceğim çok şey var, ben de deneyimlerimi paylaşacağım. Hepimizin duaları ve dilekleri hayırlısı ile kabul olsun inşallah, bebişlerimize kavuşalım :KK66:

canım hoşgeldin aramıza inşallah her şey yolunda gider bir an önce kavuşursunuz bebeğinize

X