2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar sonucum çıkmış yıkıldım yaa:KK43: 0.100

Canim benim üzülme Allaha Sığın o hakkımızda Eniyisini bilendir. Demekki nasip birdahakineymis henüz zamanı gelmemiş. bu forumda ne güzel Günlerimiz olacak daha yikilmak yok bak ne güzel mesajını resminin altına yazmışsın "herzaman bir umut var" öyle değil mi Sekercim

İn
İnşallah hayırlısıyla pozitif sonuç alacağına inanıyorum, kendinide bu kadar yıpratma bizim için en önemlisi stres yapmamak, sigarayı bıraktığım için çok stres yapıp kafaya taktığım için doktorum günde 2-3 tane içmeme izin verdi düşün yani, bende ilk denemede düşük yaptım ikinci tutmadı inşallah bu sefer hepimizin tutar[/QUOTE
Amin inşallah canım benim ya ne güzel şeyler söylemişsin en çok ta umuta ihtiyacımız var bizim. Bende sigarayı bırakmaya çalışıyorum onun streside var üzerimde günde iki üç tane kadar içiyorum şimdi ama başlayınca tamamen bırakmalıyız galiba kuzum :)
İnşallah burada bulunan herkezin son tedavisi olur Allahım inşallah :)

Kızlar sonucum çıkmış yıkıldım yaa:KK43: 0.100
Ah be güzelim hayatta herşey bizim için değil mi ? Metanetli ol,isyan etme,hamd et yani sınavını hakkıyla ver ki Rabbim mükafat olarak belki kendiliğinden belki tüp bebek yolu ile evlat nasip eder o kudrete sahip değil mi elbette sahip. Kısmet ya belki tedavisiz evlat sahibi olursun... Üzülme demek kolay belki ama seni gerçekten çok iyi anlıyorum çünkü biz kader arkadaşıyız biliriz nasıl acı çektiğini. Hepimiz seni seviyoruz dua ediyoruz sende dua et küsme yaradana:KK68:

iyi dilekleriniz için çok sağolun kızlar zaten ilk baştan beri bir şeylerin yolunda gitmediği belliydi ne diyim kader kısmet iki ağlarım geçer gider... rabbime şükür yine ikinciyi deneyecek gücümüz var bir kaç ay geçsin ondan sonra tekrar deneriz artık.kendinize çok iyi bakın sağolun tekrardan

Ben 3 gün dinlenip işime başladım. Bozuk yollarda kendi arabamla gittim geldim. Bir sorun olacağını düşünmüyorum.. Hatta çalışmak zamanın çabuk geçmesine yardımcı oluyorr... Evde olsan kurar da kurardımm.. Ama bi baktım test günüm gelmiş..

İnşallah dediğin gibi olur zaman su gibi akar geçer ve pozitif sonuç alırım sizin gibi

iyi dilekleriniz için çok sağolun kızlar zaten ilk baştan beri bir şeylerin yolunda gitmediği belliydi ne diyim kader kısmet iki ağlarım geçer gider... rabbime şükür yine ikinciyi deneyecek gücümüz var bir kaç ay geçsin ondan sonra tekrar deneriz artık.kendinize çok iyi bakın sağolun tekrardan
canım rabbim ol deyince olacaak. bak benim esimde sperm yoktu 250 bin sperm cıktı esin ikinci tedaviye kadar e vitamini zinco icsin insallah ileri hızlı spermler adrtar dondurun bidahakine

Rabbim büyüktür, kudretinden sual olunmaz inanıyorum ki hepimiz birgün anne olacağız ama elimizden gelen o güne kadar sabırla bugünlerimize şükrederek beklemek...

Tabikide yazar bn dahileyecime yazdiryrdum canim jel normlde. 80 tl. Bn tanesine. 20 veriyrum ama kayinpederin emekli oldugu icin kaynannama.aldirdim 3kutu cunku o para vermiyr. Diye. Birde k.dogumcuda yazabiliyr.. Rica et ssk dan yazi verain canm Sen hep ozeldenmi aldin cnmm
kadın doğumcum d aaynı hastanede.onun da muayenesi 80 tl.evet tim ilaçlarımı para ile aldım.ama artık normal dr. kontrolüne geçicez ya bugünden sonra inş. ona yazdırırım.
sağlık ocağı da daha bugün aklıma düştü.bi üye de yazmış ya ordan düşündüm ben de.
bi de hiç uğraşıp düşünecek zamanım olmadı.çalıştığım için bi oraya bi buraya sık sık çıkma şansım da olamadı.
aldım aldım geçtim.
valla kartım çöktü resmen:))
kese muayenesinde tüp bebek dr. u normal kadın doğum muayenesine giriyor diye 200 tl verdim ona da canım sıkıldı.
bugünkü de o muayenenin kontrolü.inş bidaha para istemezler.

@@jonguil canım herşeyi hayırlısı, hayırlısı böyleymiş diyelim, ben de iki defa bu sonucu aldım, ama inan geçiyor etkisi zamanla azalıyor, üzülmemek elde değil, inanki geçecek. sabır canım hepimizin ihtiyacı sabır.

kadın doğumcum d aaynı hastanede.onun da muayenesi 80 tl.evet tim ilaçlarımı para ile aldım.ama artık normal dr. kontrolüne geçicez ya bugünden sonra inş. ona yazdırırım.
sağlık ocağı da daha bugün aklıma düştü.bi üye de yazmış ya ordan düşündüm ben de.
bi de hiç uğraşıp düşünecek zamanım olmadı.çalıştığım için bi oraya bi buraya sık sık çıkma şansım da olamadı.
aldım aldım geçtim.
valla kartım çöktü resmen:))
kese muayenesinde tüp bebek dr. u normal kadın doğum muayenesine giriyor diye 200 tl verdim ona da canım sıkıldı.
bugünkü de o muayenenin kontrolü.inş bidaha para istemezler.
Anammmm ole sacma ismi olurmus tup bebk doktru yaptigi isden parami alirmis uhhh yani kiz gunah gidip yazdrsaydin keske.. Olsun ne yapak bubdan sonra dahileiyeci bile yazdiryr haberin olsun k.dogumcunuda uygun oln bir yer bul 200 ytlye gider besigini alirsin yahu :) bebik geliyrr hanimmm hanim :)

Sevgili anne adaylları,bundan sonra beni neler bekliyor?şeytan musallat oldu,daha dur pozitif çıktı ama bundan sonrası önemli diyor,bakalım değerler artacak mı,kalp atışını duyacak mısın diyor kanıma giriyor:KK43:

X