2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım benim nasıl sevindim bilemezsin hatta ağlıyorum şu an çok duygulandim rabbım tez vakitte bizlere de nasip etsin

Merhaba ben aranizda yeniyim yazdiklarinizi tedavi sirasinda bilgi almak icin okuyordum ama uye degildim.benimde cuma gunu transferim yapildi sabirsizlikla bekliyorum bu ilk tup bebek denememiz
Merhaba canım aramıza hoşgeldin
İnşallah pozitif sonuçlar alır ve ilk seferde bebeğine kavuşursun :)

ne keyifli bugün burası mutlu mutlu haberler gülen yüzler... Rabbim hpimizin yüzünü güldürsün inşallah. benim de bayram da yumişler toplanacak. bu topik bir adım daha ileri de genel de sonuç bekleyenler var diye çok yazmıyorum ama takipteyim. umudihar, picassoo tebrik ederim ikinizi de rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin hayırlı günlerdeyiz kulun kula duası tutar. hepimiz birbirimiz için dua edelim inşallah canlar

Insallah canim yaa herkes alsin guzel haberi ya bi de bisey sorucam bu crinone jelde yaptiktan sonra ama baya bi sure yani 3 4 ssat sonra akti gibi normal mi bu

CANIM MERHABA ARA ARA TAKİP EDİYORDUM SENİ GÖRÜNCE ÇOK SEVİNDİM RABBİM KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN :)
amin canım aslında heyecandan unuttum sana da haber verecektim dualarından eksik etme perşembe tekrar kan testim var inşallah katlanarak artar değerim. rabbim inşallah kucaklarımıza almayı nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…