2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

masallah canım saglıkla kucagına al darısı diger arkadasların başına :)
canım değerin çok güzel artmış maşallah sağ salim kucağına alırsın inşallah. benden perşembe kan vereceğim tekrar. canım şu ana nasıl hayatın nelere dikkat ediyorsun ben çok endişeleniyorum yaa

CANIM CANIM CANIM TEBRİK EDERİM.ALLAH SONUNU GETİRSİN HAYIRLISIYLA KUCAĞINA VERSİN İNŞALLAH.
sagol bitaneem amin insallah :) darısı sana olsun kucaklarınız dolsun :)
canım değerin çok güzel artmış maşallah sağ salim kucağına alırsın inşallah. benden perşembe kan vereceğim tekrar. canım şu ana nasıl hayatın nelere dikkat ediyorsun ben çok endişeleniyorum yaa
aynen canım insanın endisesi gecmiyormus dahada cogalıyormus 15gun nasılgecer bilemiyorum

Günaydın arkadaşlarım:KK66:)Bugün Bebişlerimle başbaşa ilk günümüz:KK66:)Transferi saymazsak 4. Günümüz:KK66:)Malum ev başını almış gidiyoru bende hiç değilse biraz mutfağı taoparlayım dedim.Siz bulaşık makinasını kullanabildiniz mi ?eğilmek açısından soruyorum:KK66:))bi de diz üstü oturmak zarar verir mi bebişlere???
canm ben hafif çömelir gibi ama çok yavaş hareketlerle kullandım b. makınasını. çünkü eşim dizince bulaşıklar hiç yıkanmamış gibi çıkıyordu :KK12: aynen benim ev de aldı başını gidiyo. saolsun bi komsum otrma odasıyla mutfağı almıştı süpürgeye bi kere ama berbat oldu yine. napcam bilmiyorum... ha canım bi de beni bu gün dr um aradı. 5. günümz nasıl geçiyo merak etmiş. ve dedi ki sadece ani hareketlerden yükseğe uzanmaktan ve aşırı eğilmekten kaçın onun dışında normale dönebilirsin dedi. ben öksürüğümü de söyledim. hiiç endişeye gerek yok dedi. ateşlenmedikçe sorun olmaz öksürüğün dedi. bi de yine sakın kabız olma dedi..

Aminnn ruyammmm sende yasayacksin bunlari az kaldi allhin izniyle kuzummm allhimiza sukurler olsun mucizesini uzerimizden eksik etmesin..
canımmmm gözün aydın. inan çok seviniyorum böyle okudukçaa. Allahım bu mutluluğuna mutluluk katsın. kuzucuğunu hayırlısıyla al kucağına inşallah. dua et bizlere de olur mu :KK19:

Merhaba ben aranizda yeniyim yazdiklarinizi tedavi sirasinda bilgi almak icin okuyordum ama uye degildim.benimde cuma gunu transferim yapildi sabirsizlikla bekliyorum bu ilk tup bebek denememiz
hoşgeldin canım...hayırlı olsun tedavin. güzel sonuçlar alırsın inşallah.Rabbim kolaylıklar versinn sana da tabi hepimize deee:KK19:

aynen 15 gün sonramı ultrason verdi doktor canım çok uzun süre yaa
evet canım oyle dedi ben oraya nasıl gidicem onu dusunuyorum cok uzak araba yok 4 vasıta istanbul gibi bir yerde metro metrobusle gitmek off burda ozel bi hastaneden randevu aldım haftaya carsamba funu icin bakalim ne olacak saglık ocagına gittim gebelik dosyası actı hemsire

Kizlar benim bugun 4. Gunum cok akintim var bazen belimede bi agri giriyo sizdede varmi bu

evet canım akıntı oldu hepimizde. gayet normal.

Kızlar hamileyimmmmmmmmmm değerim 198.08 :nazar::nazar: 10. Günüm Allahım şükürler olsun hepinize dua edicem :KK49::KK49::emir_bebek:

ah uğurumuz devam ediyor kızlar!!! çok sevindim çok! devamı da sağlıkla gelsin insallah. hamile haberlerimiz artsın bu topikte! :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:En Büyük KK

aynen canım insanın endisesi gecmiyormus dahada cogalıyormus 15gun nasılgecer bilemiyorum
ben sana küstüm ilk bana haber verecektin!başım evle belada taşınalım dedik ortada kaldık onun için bakamadım sana sende Bi söylemedin.
Hayırlı uğurlu olsun ikizleriiiiiin!kusura bakma fırçasız kutlayamadım bugünü dört gözle bekliyordum çünkü çok sevindim çok mutlu oldum.

canm ben hafif çömelir gibi ama çok yavaş hareketlerle kullandım b. makınasını. çünkü eşim dizince bulaşıklar hiç yıkanmamış gibi çıkıyordu :KK12: aynen benim ev de aldı başını gidiyo. saolsun bi komsum otrma odasıyla mutfağı almıştı süpürgeye bi kere ama berbat oldu yine. napcam bilmiyorum... ha canım bi de beni bu gün dr um aradı. 5. günümz nasıl geçiyo merak etmiş. ve dedi ki sadece ani hareketlerden yükseğe uzanmaktan ve aşırı eğilmekten kaçın onun dışında normale dönebilirsin dedi. ben öksürüğümü de söyledim. hiiç endişeye gerek yok dedi. ateşlenmedikçe sorun olmaz öksürüğün dedi. bi de yine sakın kabız olma dedi..

Canim merhaba kesinlikle elektrik supurgesinden uzak durunn asla elinize almayinn ben dokunmadim hatta yapildigi odada bile durmadim. Yapilan arastirmalara gore mekanik titresim yayan aletler etkiliyormus tutunmayi elektrik supurfeside oyle cnm. Transfer olan herkes dikkat etsin rabbim hayirli haber almanizi nasip etsin

evet canım oyle dedi ben oraya nasıl gidicem onu dusunuyorum cok uzak araba yok 4 vasıta istanbul gibi bir yerde metro metrobusle gitmek off burda ozel bi hastaneden randevu aldım haftaya carsamba funu icin bakalim ne olacak saglık ocagına gittim gebelik dosyası actı hemsire
benimde tüp bebek yaptırdığım merkez 2,5 saatlik mesafe ama buradaki devlet hastanesine gidiyorum şimdilik çok yakın 5-10 dk lık mesafe yürüyerek gidiyorum. daha sonra özel bi hastanede doktor bulacağım kendime inşallah..

ben sana küstüm ilk bana haber verecektin!başım evle belada taşınalım dedik ortada kaldık onun için bakamadım sana sende Bi söylemedin.
Hayırlı uğurlu olsun ikizleriiiiiin!kusura bakma fırçasız kutlayamadım bugünü dört gözle bekliyordum çünkü çok sevindim çok mutlu oldum.
ayyyy cannnımcım niye küsüyorsun bende kafa mı kaldı insallah bitaneeem sen transfer oldu mu evi niye tasıyorsunuz boyle bi zamanda rabbim sanada nasiip etsin insallah:KK19::KK60::KK5:

AMİN CANIM İNŞALLAH.HAYIRLISI OLSUN.SİZLER AİLEM GİBİ OLDUNUZ VALLA.HERGÜN BAKIYORUM SİZLERE.BİRKAÇ AY ARA VERİP SONRA TEKRAR DENEYECEĞİZ.AYNI MERKEZMİ FARKLI MERKEZ Mİ KARAR VEREMEDİM HENÜZ.

X