2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

evet canım bunl
evet canım bunlar bir vesile amin insallah rabbim seninde kucagını doldursun hepinizenasip olsun

Günaydın arkadaşlarım)Bugün Bebişlerimle başbaşa ilk günümüz)Transferi saymazsak 4. Günümüz)Malum ev başını almış gidiyoru bende hiç değilse biraz mutfağı taoparlayım dedim.Siz bulaşık makinasını kullanabildiniz mi ?eğilmek açısından soruyorum))bi de diz üstü oturmak zarar verir mi bebişlere???

Bende bugün dayanamayıp yaptım ve negatif gördüm 9.gunum benimde içimde hersey bitti ya kötü oldum ben
kızlar idrarda çıkmayabilir, en kesin sonuc kanda çıkması. 12.gün idrarda yapıp negatifi görüp kanda pozitifi görenler var. moralinizi bozmayın, belki de bu arada bebisler sizinledir.

Canlarimmmm suan okadar mutluyimki allhim bu duyguyu herkese nasip etsin.. Bebgimizin kalbini duyduk.. Teyzeleri.. Cok minik.. 5.8mmboyu.
Allhim dan tek dilegim.. Geeide kalan sonuc bekleyen tum kardeslerime nasip eylesin aminn aminn aminn ecmain.. Sukurler olsun..

Şu ana kadar duyduğun en güzel ses ))))Gözün Aydın Canııımmmm))Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin))

Allah tamamına erdirsin canım. saglıkla sıhatle kucağına al insallah. rabbim bize de nasip etsin bugünleri.

Canım ins bende yarın duymaya gidicem ama benim endişem ikisinide duymak istiyorum dua et çok tebrik ederim rabbim tamamına erdirsin

topiğimizin uguru devam etsin insallah!!!

Canım ins bende yarın duymaya gidicem ama benim endişem ikisinide duymak istiyorum dua et çok tebrik ederim rabbim tamamına erdirsin

canım insallah ikisini de duy da gel, bize haber güzel haberler ver.

Kızlar ben dayanamadım 10. Günüm bugün kan vermeye gidiyorum bana dua edin olur mu

10.gün kanda çıkabilir canım. güzel haberlerle gel insallah.

O kadar uzun soluklu dinlenme günlük yaşantına geçiş yapabilirsin. Valla ikinci günden beri namaz kılıyorum ruku,secde ,kıyam derken her hareket oluyor sıkıntı olmaz sen ALLAH'a emanet et o korur evelallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…