2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Merhaba kızlar ben de dayanamayıp bugün yaptım idrar testi yaptım tek çıktı.Benimde test günüm çarşamba moralim bozulmuştu sizi okuyunca rahatladım...
Canım inşallah ikimizde pozitifi kanda görürüz benim ki tek embiryo ve 3. Gün embiryosu genelde tek embiryo olunca idrar testinde geç çıkıyorMuş

2 ay yeterli dedi doktorum.Benim 2 tüpte alındı.
Acaba iki tüpte alındığı için mi okadar uzun süre verdiler. Bende sorduğumda sorun olmaz dedi hem kendi kadın doğum doktorum ameliyatımı yapacak olan o . Hemde tüp bebek doktorum hemen başlarız dedi.
Peki senin açık ameliyat mıydı?

Erkenden dayanamayıp test yapıyosunuz sonra strese giriyosunuz belki meleklerinizi de boşuna üzmüş oluyosunuz
Size çooookkk kızabilirim dikkat edin :KK4:
Evet haklısın canım bu meraklı nekleyiş bizi boyle şeylere sürüklüyor eşimde çok kızdı bana.Sonra merkezi aradı sordu hemşireler kesinlikle itibar etmeyin negatif çıkması normal kanda belli olur daha bugün 8. Günü demişler :)

Amin canım umudihar umudihar rabbim sesinden duysun hamilelirn duası kabul olur derler.Okumayı bırakırmıyım hiç sizin topik gerçekten harika kendime bir topik bulamadım ben daha sizinki devam edene kadar burdayım :)
Amin canim.. Biz buralardayiz insallh.. Dewam.. Insallh.. Dularim.hepimizle birlikte..

Acaba iki tüpte alındığı için mi okadar uzun süre verdiler. Bende sorduğumda sorun olmaz dedi hem kendi kadın doğum doktorum ameliyatımı yapacak olan o . Hemde tüp bebek doktorum hemen başlarız dedi.
Peki senin açık ameliyat mıydı?
Olabilir canım bende sorunlar fazlaydı o yuzden 2 ay süre verdiler.kistlerim vardı onlar alındı rahim t şeklindeydi o düzeltildi.açık amleiyat olmuyor canım laparoskopi ile alıyorlar

Olabilir canım bende sorunlar fazlaydı o yuzden 2 ay süre verdiler.kistlerim vardı onlar alındı rahim t şeklindeydi o düzeltildi.açık amleiyat olmuyor canım laparoskopi ile alıyorlar
Anladım canım tabi rahimede müdahale edilmiş toparlaması zaman almıştır. Aman çok geçmiş olsun güzel haberler vereceğiz inşallah buradan bizde :)

Deme de hayırlı olsun canım ins değerlerin kat kat artsın topuk konusuna gelince ben bu topikin bana şans getirdigine inanıyorum oyüzden aynen devam ins bekleyenlere de umut oluruz die çıkmak istemiyorum bu arada tel elimden düşmüyor bu radyasyon konusunda çok rahatsız ediyor yaa

X