2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar ben normalde 27.28. Ve 29. Gün adet olurum % 80 adetin 28. Gün olurum yarın 28. Gün ilaçları bırakmadan hamile olmasam bile adet olmayacak mıyım:) biri bana el atsın merak ediyorum ilk tüp bebek denemem hiç birseyden haberim yok :KK70:

Canım tebrik ederim çok çok mutlu oldum senin adına darısı bize hamile kızlar bizede dua edin :KK68:

Tatlimmmm canı gönülden kutluyorum dokuz doğurduk burda Yarabbim sana şükür gözün aydın canım benimmmmm Allah kucağına almayida nasip etsin cok sukur rabbime bize bu güzel günleri yaşattığı için

Hadi bakalım hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin mevlam çoookkk sevindim. Darsı bizim başımıza :)
hepinize çok çok teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin dün çok korkmuştum şimdi içimde tarif edilemez bi mutluluk var inşallah sorunsuz bi şekilde devam eder. doktorumu aradım hemen tebrik etti ilaçlara devam dedi 3 gün sonra testi tekrarlıyoruz
Canım çok sevindim umarım kucağına almayi nasip eder rabbim

Ayyyy masalllhhhhhh kuzularimabn m topigimin guzel annislerii ewett hep bolee pozitiff pozitiff bn bu topigi acarken h
Yazarkende hep dua ettim allhim hamile hamile hamile dolsunn tassiin bu tipik.. Dedim.. Olede olcakkkk olcakkk.. Allhim ytrki umitlerimizi koreltmesinn insallhhhh.. Cok mutlu oluyrum.. Allhimm geride kalan sonuclarini bekleyenn.. Herkse nasip etsin yuce rabbim peygamber efendimizins uyu yuzu hurmetine.. Hayrli ewlatlar nasip etsinn insallhh.. Allhim kapilarindan eli bos gondermesin...aminn aminn aminn ecmain.:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Ay cok sukur. Bizde merakla bekliyoduk.degerde cok guzel.masallah masallah:nazar::nazar::nazar:
çok sağol canım. çok şükür bin şükür onu bana verene
tebrik ederim canım... dua etmeyi unutma bizlere de.. gözün aydın. Rabbim saglıkla hayırlısıyla kucagına almak nasip etsin :KK19::KK9: darısı bizlere olsun inşallaaaaaaahhhh
etmezmiyim hiç sonucumu öğrenince hemen siz bekleyenler geldiniz aklıma inşallah sizde hamileyim diye gelceksiniz

Deme de hayırlı olsun canım ins değerlerin kat kat artsın topuk konusuna gelince ben bu topikin bana şans getirdigine inanıyorum oyüzden aynen devam ins bekleyenlere de umut oluruz die çıkmak istemiyorum bu arada tel elimden düşmüyor bu radyasyon konusunda çok rahatsız ediyor yaa
Ewet canimm dualrla actim bn bu topigi.. Allhimm herkese nasip etsinn insallh. Dua zincirimizi bozmayalim insallh.. Bole dewam allhim hepinizi. Yuzune baksin canlarim :)

İnşaallah okunan ezanlar hürmetine Rabbim bizi sevindirsin canım.Bu Cuma sabahı kısmetse.İlk zamanlar benim kasıklarımda batmalar oluyordu şimdi kalmadı bir ağrı falan.Normal de de ağır kılarım ama bu dönemde biraz daha yavaş kalktım secdeden.Zaten hemşireler ilk gün wc dışında kalkma sonra günlük yaşantına devam et demişti.sorun olmaz namaz kılma hızın ama dikkatli olmakta fayda var
Amin canım mübarek cuma gününde güzel haberler alırsın inşallah. Biz tedbirimizi alalım da Rabbim Hayirlisi ni versin.

Olacakkk olacakkk dedimm ammmaa.. Cok sewindim canim hadi hayrli olsun masallh.. Subhanallh..
evet olacakk dedin canım çok şükür çokkkk inanamıyorum içim çok buruk test yaptırmıştım ama rabbim sevindirdi.
Deme de hayırlı olsun canım ins değerlerin kat kat artsın topuk konusuna gelince ben bu topikin bana şans getirdigine inanıyorum oyüzden aynen devam ins bekleyenlere de umut oluruz die çıkmak istemiyorum bu arada tel elimden düşmüyor bu radyasyon konusunda çok rahatsız ediyor yaa
teşekkür ederim canım darısı bekleyen arkadaşlara bu topiğin şans getirdiğine bende inanıyorum....

Canım tebrik ederim rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin gördün mü boşuna kuruntu yapmışsın.İnşallah çarşamba ben de sizlere güzel haberi veririm tekrar tebrikler:KK15:
çok sağol canım ama endişelenmemekte elde değil çok zor elde ediyoruz onları:emir_bebek: inşallah sende çarşamba günü güzel haberlerle gelirsin canım

X