2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Dere1905 Dere1905 sagolasin cnm bnmm insallh bnde 2gun sonra duyabilirimm bnde senn gibi tadarim o duyguyu.. Kuzum aglmzsam iyidir.. Biz videoyada cekmeyi dusnuyruz insallh.. Allhim neguzel mucize bu..

Kuzular ben geldim bugün malum opum vardı 27tane toplandı dediler sizce sayı nasıl kızlar adetinin ilk günü arasın dediler malum dondurulucak benimkiler 10_15günede hastalanırsın dediler sizde opudan sonra adetiniz tam zamanında mı olmuştu önce mi gelmişti
benim erken olmuştu canım. 5 gün normal günümden.:KK16: ama neden donduruluyo seninki. ben ohss olmuştum o yüzden dondurmuşlardı. 27 de çok iyi bence. inşallah kavuşursun biran önce bebişlerine yada bebişine :KK49:

Kızlar bugün transferimin 8. Günü. Salı test günüm. Iki gündür yaptığım idrar testleri silikde olsa ikinci çizgiyi gösteriyor. Umutlandım umarım kanda da aynı sonucu alırım. Bu arada Hamiş arkadaşlar siz idrar testi yaptınızmı kan testinden önce?
ben yaptim silik cikti canım simdiden hayırlı olsun :)

canm bebegin yerlesiyoedur belki idrar testi yaptin mi
yok yapmadım canım yarın kan yaptıracam yerleşme şimdi mi olur bugün 10. gün avaba yanlış bişeyler mi yaptım ne oldu fazla işde yapmıyorum rabbim nasip etsin inşallah benimledirler yarın nasıl gidip kan vereceğim bu pskolojiyle bilemiyorum moral sıfıra indi

Canım o kadar tanıdık ki hayat benim için bitmiş gibiydi o kanı gördüğümde kam testini tamamen umutsuzlukla yaptırdım sonucu görünce şaşırdım resmen o kadar umutsuzdum yani :-) sonra da devam etti günler sonra kesildi. O zman jeli bırakıp iğneye geçmiştik tekrar ama iğneden de popim kendinden geçince tekrar jele döndük. Ama hala korkuyorum keseleri gördüğüm halde :) o yüzden normal duygular bunlar ama kendimizi bu sıkıntılara kaptırıp bebişlerimizi de üzmememiz lazım. İnşallah güzel olacak ama doktorunu haberdar et panik yapma ama önemse herşey çok güzel olacak inşallah :KK66:
inşallah dediğin gibi olur bende senin gibi sevinebilirim

benim erken olmuştu canım. 5 gün normal günümden.:KK16: ama neden donduruluyo seninki. ben ohss olmuştum o yüzden dondurmuşlardı. 27 de çok iyi bence. inşallah kavuşursun biran önce bebişlerine yada bebişine :KK49:
Benim embiriyolardan biyopsi alınıp genetiğine bakılıcak canım 2tane düşüğüm olduğu için hem onun için hemde doktor rahmin dinlenmesini uygun gördü banada 27tane çok geldi tabi kaçı olgun daha bilmiyorum ohss olsam hemen fark ederlerdi heralde ondan korkuyorum bende kendimde anlayabilir miyim senin kaç tane toplanmıştı

evet crinono jel kullanıyorum inşallah dediğin gibi olur arkadaşım çok tedirgin etti beni yarın için hayaller kuruyotdum inşallah inşallah hayallerim gerçek olur benimledirler bebeklerim

canım devam etti mi lekelenme? adet gibi olmadığı sürece sorun yok diyorlar canım. dinlen bol bol.

Kızlar bugün transferimin 8. Günü. Salı test günüm. Iki gündür yaptığım idrar testleri silikde olsa ikinci çizgiyi gösteriyor. Umutlandım umarım kanda da aynı sonucu alırım. Bu arada Hamiş arkadaşlar siz idrar testi yaptınızmı kan testinden önce?

ben de idrarda yapmamak için kendimi zor tutuyorum, 6.günümdeyim. ama çıkmıyor diyorlar test gününden önce. hamile olan bir arkadaşım şu anda, adetini beklediği gün idrar testi yapmıstı, cıkmamıst, iki gün sonra kandan yaptırdı, çıktı. :) sanırım idrarda sonra çıkıyor.

kızlaaar:KK31: progestan iğne yaptıranlara bi önerii.. denendi tecrübeyle sabit:KK16:bu sabah iğnemden sonra iğnenin yerini 1-2 dk kadar çok bastırmadan ovalamıştım şu an hiiç ağrısı yok. deneyebilirsiniz. dünkünün yeri hala çok pis ağrıyo :KK12::KK12:
Eger akşam ağrısı olursa şaşırma inşallah olmaz. Olursa da selpağa kolonya dök sonra kal,anın üzerine koy rahatlarsın.

kızlar elim ayağım titriyor :KK43: az önce lavobaya gittim kahverendi leke olmuş kanama başlangıcı gibi daha adetime 3 gün var bugün transfer sonrası 10. günüm napıcam ben yaaaaaa:KK42::KK42::KK42:
Yerleşme kanamasın olabilir. Kahverengi kanama daha önce olan bir kanama olmuş ve sonlanmış olarak yorumlanıyor. Buda büyük bir ihtimal Yerleşme kanamasıdır.

Uzun zamandır giremiyorum. Yeni hamişleri tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin

yok yapmadım canım yarın kan yaptıracam yerleşme şimdi mi olur bugün 10. gün avaba yanlış bişeyler mi yaptım ne oldu fazla işde yapmıyorum rabbim nasip etsin inşallah benimledirler yarın nasıl gidip kan vereceğim bu pskolojiyle bilemiyorum moral sıfıra indi
canım insallah yarın pozitifi gorursun burda hamile arkadaslardada oluyor insallah korkulacak bisey yoktur hamilelikten oluyordur

canım devam etti mi lekelenme? adet gibi olmadığı sürece sorun yok diyorlar canım. dinlen bol bol.

bi kaç kere baktım wc ye de çıktım leke gelmedi inşallah gelmez inşallahhhh bu bayram sevinmek istiyorum:KK43::KK43:

ben de idrarda yapmamak için kendimi zor tutuyorum, 6.günümdeyim. ama çıkmıyor diyorlar test gününden önce. hamile olan bir arkadaşım şu anda, adetini beklediği gün idrar testi yapmıstı, cıkmamıst, iki gün sonra kandan yaptırdı, çıktı. :) sanırım idrarda sonra çıkıyor.

Yerleşme kanamasın olabilir. Kahverengi kanama daha önce olan bir kanama olmuş ve sonlanmış olarak yorumlanıyor. Buda büyük bir ihtimal Yerleşme kanamasıdır.
inşallah dediğin gibi olur tatlım rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

Hiç yanlış bişeyler yaptığını düşünüp üzme kendini canım.iş yapmakla falan düşük olmaz. O kimyasal bişey. Bence de yerleşme kanaması olabilir. Gönlünü ferah tut inşallah herşey güzel olsun.

Benim embiriyolardan biyopsi alınıp genetiğine bakılıcak canım 2tane düşüğüm olduğu için hem onun için hemde doktor rahmin dinlenmesini uygun gördü banada 27tane çok geldi tabi kaçı olgun daha bilmiyorum ohss olsam hemen fark ederlerdi heralde ondan korkuyorum bende kendimde anlayabilir miyim senin kaç tane toplanmıştı
benim 21 taneydi canım. 10 tanesi sağlıklı bi şekilde gelişebildi. bi taneyi transfer ettiler. ben tam hatırlamıyorum ne zaman başladığını ohssnin de kendimde farketmiştim tabi ki. aman canım çok dikkat et. ben böyle şiştim şiştim karnım patlıycak gibiydi. geceleri nefes almam zorlaşıyordu 4 gün filan çok uyuyamadım sanki su dolu gibiydi vücudum. canım bol protein al. tedbir almış olursun. et süt yiyebiliyosan yumurta ye. ben yiyemiyorum da yemedim o yüzden yumurtayı. su iç bol bol. vee dinlen. ben baya kötü olmuştum 2 regl atlatıp öyle başlarız demişti bana ama bu dediklerimi uyguladım çabucak atlattım çok şükür. şimdi transferimin 4. günü bekliyoruz bakalım bebişimle.. korku ve sabırlaa inşallah sonucumuz güzel olur :KK33: ha ayrıca ohss riski çok yumurta alınanlarda pkolularda yaşı genç olanlarda birde kilolu olmayanlarda olurmuş... aslında hepsi güzel nedenler ama sonucu kötü maleseff:KK12:

benim 21 taneydi canım. 10 tanesi sağlıklı bi şekilde gelişebildi. bi taneyi transfer ettiler. ben tam hatırlamıyorum ne zaman başladığını ohssnin de kendimde farketmiştim tabi ki. aman canım çok dikkat et. ben böyle şiştim şiştim karnım patlıycak gibiydi. geceleri nefes almam zorlaşıyordu 4 gün filan çok uyuyamadım sanki su dolu gibiydi vücudum. canım bol protein al. tedbir almış olursun. et süt yiyebiliyosan yumurta ye. ben yiyemiyorum da yemedim o yüzden yumurtayı. su iç bol bol. vee dinlen. ben baya kötü olmuştum 2 regl atlatıp öyle başlarız demişti bana ama bu dediklerimi uyguladım çabucak atlattım çok şükür. şimdi transferimin 4. günü bekliyoruz bakalım bebişimle.. korku ve sabırlaa inşallah sonucumuz güzel olur :KK33: ha ayrıca ohss riski çok yumurta alınanlarda pkolularda yaşı genç olanlarda birde kilolu olmayanlarda olurmuş... aslında hepsi güzel nedenler ama sonucu kötü maleseff:KK12:
Bende şu anlık bişey yok gibi olmazda inş saydıklarının hepsini yiyorum bi tek sütü sevmiyorum ama bu akşam onada başlıcam hemşire saymıştı bunları ondan demek ki
Korkma telaşlanma dicem ama bende senden farksız olmam heralde :KK50: Kafanı dağıtmaya bak en azından umarım sende bende bizim gibi isteyen herkese verir rabbim :KK68:

Bende şu anlık bişey yok gibi olmazda inş saydıklarının hepsini yiyorum bi tek sütü sevmiyorum ama bu akşam onada başlıcam hemşire saymıştı bunları ondan demek ki
Korkma telaşlanma dicem ama bende senden farksız olmam heralde :KK50: Kafanı dağıtmaya bak en azından umarım sende bende bizim gibi isteyen herkese verir rabbim :KK68:
inşallah canım. günler geçmek bilmiyo valla ama sonu güzel olsunda tek.. bu günlere güler geçeriz inşallah.. Rabbim kolaylık versin tedavinde :KK19:

Hiç yanlış bişeyler yaptığını düşünüp üzme kendini canım.iş yapmakla falan düşük olmaz. O kimyasal bişey. Bence de yerleşme kanaması olabilir. Gönlünü ferah tut inşallah herşey güzel olsun.
inşallah canım güzel dileklerin için teşekkür ederim. inşallah yarın pozitif haber alırım

canım ne kadar güzel bir güne denk gelmiş en güzel hediyeni alıcaksın inş allahın izniyle inş hamilesindir tatlım..

bende daha 3 gün önce öğrendim bizim de evlilik yıldönümümüzdü ve gerçekten harika oldu:))) allaha tüm isteyen herkese nasip etsin..

ayseeem ayseeem aklıma takıldın sırf burdamısın acaba dedim ne durumdasın cnm. transferin oldu demi kaçncı günündesin? nasıl gidiyo :KK19:
canım buralardayım arada girip okuyorum ama gözümden kaçmış yazın telefonla girice ...transferim oldu,bugün 8.gün ama bilmiyorum canım ya adet olacak gibi belim ağrıyor.se ne durumdasın...

X