2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlar benim bir sorunum var..
şu kullandığımz crinone jel yzünden kasıntım oluyo zaten ara ara içimde birikip geri geliyor doktorum keseyi görene kadar kullanıcaksın dedi ve bana Travokort diye bir krem verdi. Aranızda böyle sorunu olan var mı biraz tedirginim.

canım buralardayım arada girip okuyorum ama gözümden kaçmış yazın telefonla girice ...transferim oldu,bugün 8.gün ama bilmiyorum canım ya adet olacak gibi belim ağrıyor.se ne durumdasın...
benimde transfer gününü ilk gün sayarsak 4. günüm aynen benimde adet olcakmışım gibi ağrılarım var. ama normalmiş bu okudugum kadarıyla canım.birde ayaklarım çok üşüyo ve bacaklarım sızlıyo ek olarak. inşallahh tutunmuştur bebişin sana sımsıkı canım. tabi benmki de ve herkesinki dee:KK19:ya bi de ben tlfna uygulamayı indirdim kk mobil uygulamasını ama açılmıyo bende.. o yüzden laptop hep yakınımda ve hep açık :KK45:

benimde transfer gününü ilk gün sayarsak 4. günüm aynen benimde adet olcakmışım gibi ağrılarım var. ama normalmiş bu okudugum kadarıyla canım.birde ayaklarım çok üşüyo ve bacaklarım sızlıyo ek olarak. inşallahh tutunmuştur bebişin sana sımsıkı canım. tabi benmki de ve herkesinki dee:KK19:ya bi de ben tlfna uygulamayı indirdim kk mobil uygulamasını ama açılmıyo bende.. o yüzden laptop hep yakınımda ve hep açık :KK45:
inş canım hepimizin önce,göbişi sonra kucağı bebişle dolar...ben telefondan giriyorum ama çok ayrıntılı olmuyor..:KK19:

sagol canım benim evet ilk kagıda ben baktım esime verirken dogum gunun kutlu olsun dedim :) rabbim isteyen herkese versin insallah hayyırlısıyla kucagıma alırım
Canımmm tebrik ederim Rabbim kucagına almayı nasip etsin ztn cok ümitliydim dikkat et kendine keseyi kalp atışlarını görmekte nasip olsun inşAllah cok sevindim❤️❤️

Canım benimde transferi saymazsan 2. Günüm.Bazen kasıklarımda ağrı oluyor ama gaz mı? bebişler mi?yapıyor bimiyorum.Bi de ayaklarım acayip üşüyor.Ben de kitap okuyup,film seyrediyorum ama hepsi hikaye:KK66:))kafam sürekli Pıtırcıklarımda:KK66:)Ben sadece Estrofem ,Folic Acid bi de progeston fitil kullanıyorum.Progeston iğneyi transfer olduktan sonra hastanede yapmışlardı.Kalçam hala ağrıyor;(((Sana da bana da herkese kolay gelsin tatlım.Inşallah güzel sonuçlar alıcaz:KK66:)Amiiiinnnn.
Aynı gun oldu transfermz Arkadsım :KK19:Bnm transferden sonra aksama dogru ve dun cok kasık ağrım oldu bugun daha Iyıyım şükür ins ıkınzde guzrl sonuclar alırz

Son düzenleme:
kızlaaaarrrr hamileyiiiimmmmmmm degerimm 105.7 cikti :KK71::KK71::KK71::KK71:
Ayy canım nasıl sevindiğimi bilemezsin gözlerim yaşardı bana umut oldun daha yeni okuyabildim ve çok sevindim! 2 gün sonra Rabbim bana da aynı sevinci yaşatsın inşallah. Allah sağlıklı doğumlar versin ben de gebe kalırsam aynı zamanlarda doğum yapacağız çok sevindim mutluluklar :)

Ayy canım nasıl sevindiğimi bilemezsin gözlerim yaşardı bana umut oldun daha yeni okuyabildim ve çok sevindim! 2 gün sonra Rabbim bana da aynı sevinci yaşatsın inşallah. Allah sağlıklı doğumlar versin ben de gebe kalırsam aynı zamanlarda doğum yapacağız çok sevindim mutluluklar :)
amin canım sagoll insallah sende hamilelik haberini verirsin insallah bende herseyi saglıkla atlagirim emin ol bundan sonrası daha stresli oluyormus

şu an çok kötürüm eşimde evde ağlayamıyorum da çok korkuyorum ya bu benim 2. deneme

canım kanama oldumu peki lekeden sonra burda cok yazdim ben ban transferden sonra 7.gun oldu lekelnmm pembemsi kanda geldi bir iki damla durdu sonra korkma yerlesme lekesidr o yerini temizliodur buyukler oyle soyler hep.sonra 7.haftamda da oldu lekelnme kahverengi igne vurundum oda durdu kalbni ferh tut.

Arkadaşlar hani eğilmeyin uzanmayın diyorlar ya transferden kaç gün sonra namaz kılabildiniz .
Ben de çok merak ediyorum bunu. Ben ilk transferimde ilk gün kilmadim sadece. 2.gunden itibaren oturarak kıldım. Namazı bırakmak istemedim ama eğilip kalkıp riske atmak da istemedim inşallah kabul olmuştur. Ama bişey olmuyosa bu sefer normal kılmak istiyorum.

Kızlar merhaba güzel haberleriniz yüreğimi ferhalattı umularım yeşerdi:) Bu arada her gün sabahları adet sancısı gibi sancı yaşadım Büyük ablama sorduğumda rahmin bebeklerine hazırlanıyor o sancı bu yüzden dedi rahim kasılıp genişliyormuş sanırım...2 gün sonra test yapacağım çok heyecan verici bir bekleyiş sanki kpss ye girip atanacağım anı bekliyormuşum gibi birşey:))) 2 gün sonra yani ayın 1inde test yapacaklar kimler acaba? Birlikte haber vereceğiz merak ediyorum:)

canım kanama oldumu peki lekeden sonra burda cok yazdim ben ban transferden sonra 7.gun oldu lekelnmm pembemsi kanda geldi bir iki damla durdu sonra korkma yerlesme lekesidr o yerini temizliodur buyukler oyle soyler hep.sonra 7.haftamda da oldu lekelnme kahverengi igne vurundum oda durdu kalbni ferh tut.
aradan 6-7 saat geçti tekrar leke görmedik akıntı oluyor beyaz dakika da bir wc ye gidip bakıyorum leke varmı diye inşallah devamı gelmez çok korkuyorum yaa inşallah bende sizler gibi güzel haber alırım

Kızlar merhaba güzel haberleriniz yüreğimi ferhalattı umularım yeşerdi:) Bu arada her gün sabahları adet sancısı gibi sancı yaşadım Büyük ablama sorduğumda rahmin bebeklerine hazırlanıyor o sancı bu yüzden dedi rahim kasılıp genişliyormuş sanırım...2 gün sonra test yapacağım çok heyecan verici bir bekleyiş sanki kpss ye girip atanacağım anı bekliyormuşum gibi birşey:))) 2 gün sonra yani ayın 1inde test yapacaklar kimler acaba? Birlikte haber vereceğiz merak ediyorum:)

canım hayırlı olsun, güzel sonuclar alalım insallah. benim de transferden sonra 6. günüm. ben de aynen gün içinde adet sancısı gibi sancı yaşıyorım, rahim kasılıyor, oturup kalıyorum olduğum yerde, sonra geçiyor. bugün de crinone jeli uyguladıktan sonra ucunca lekelenme gördüm. insallah yerlesme kanamasıdır, emeklerimiz karşılığını bulur, bayram sevincini iki kere yaşarız insallah.

Ben varım canım 30 Eylül salı test günüm. Inşallah ah hepimiz güzel sonuçları bildiririz . Ben idrarda silik çizgi gördüm bugün yine ama umutlanmakda istemiyorum bakalım. Biraz daha sabredicez

Selam :) aynı gün transfer olmuştuk seninle. Hangi gün test yaptırmayı düşünüyorsun? Salı mı? Eşim şehir dışında arefe gibi gelecek onu beklesem diyorum ama çok da merak ediyorum....

Kızlar bişeyi daha çok merak ediyorum.Şimdi bana 2 tane embriyo koydular ilk testte belli oluyormu ikisinin de tuttuğü yoksa keseyi görmeyi mi bekliyoruz?ikiz koyduranlar kimler acaba?

merhaba canım bebeğin sağlıkla büyüsün kalp atışını duymaya da az kalmış ne güzel..
Ewet kuzumm allhimm insallh nasip ederde bebgim kndini gostrr insaalh.. Allhim hepinizin gunleri su gibi akip gecer insallh.. Ben 3haftadir bekliyrum az kaldi insallh.. Allhim geride kalan arkadaslarimida nasip etsin innnsaaallhhh

X