2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Aşırı gaz akinti göğüste büyüme bide ben normalde aşırı tatliciyim ama hep tuzlu mesela zeytin çok tuketiyorum eşim dalga geçiyor her sabah 25 ten fazla yiyomusum bugün nie 19 dio :KK45:başka da bide özellikle sol taraftan kasklarim batıyor gibi kramplar oluyo

Kendimi gördüm sanki:))) bütün belirtilerinin aynısını ben de yaşadım canim zeytin muhabbetini aynısı bizde de oldu.Kan testinin gecesi oturup o kadar zeytin yedim ki hatırlamıyorum sayısını çikolata delisi olan ben ağzıma tatlı sürebilir eşim diyo ki geliyo ayşeeeee:)

valla bekliyoruz bakalım heyecan ve korkuyla:KK17:ömrümdeki hiç bi 4 gün bu kdar uzun gelmemişti bana :KK53: çok fena ağrılarım var benim açıkcası korkutuyo. aynen adet olcakmışım gibi belim kasıklarım bacaklarım çok ağrıyo. bu sabahta aşırı bi akıntım olmuştu ama geçti şimdi. birde oturma problemim var malum progestandan dolayı. gerçi bi pozitifi göreyim diğerlerinin hiç bi önemi yok ama günler geçmiyo canm ya :KK5:ne kadar oyun varsa aklıma gelen indirdim tlf numa. oya başlamıştım bitti 3 günde :KK69:. kitap okuyorum filan bi şekilde düşünmemeye kafamı başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum. tabi sürekli de sıkı sıkı tembihliyorum bebişime bak anne sözü dinle sakın ordan bi yere kaybolma dur durdugun yerde filan. bu gece eşimde elini karnımın alttarafına koydu çok bekledik çok özledik seni bekletme artık diyerek konustu bebeğimzle... inşallah canım benim sen de bende tüm bekleyenler de kavuşuruz bebişlerimize.. amiiinnn:KK33:
Canım benimde transferi saymazsan 2. Günüm.Bazen kasıklarımda ağrı oluyor ama gaz mı? bebişler mi?yapıyor bimiyorum.Bi de ayaklarım acayip üşüyor.Ben de kitap okuyup,film seyrediyorum ama hepsi hikaye:KK66:))kafam sürekli Pıtırcıklarımda:KK66:)Ben sadece Estrofem ,Folic Acid bi de progeston fitil kullanıyorum.Progeston iğneyi transfer olduktan sonra hastanede yapmışlardı.Kalçam hala ağrıyor;(((Sana da bana da herkese kolay gelsin tatlım.Inşallah güzel sonuçlar alıcaz:KK66:)Amiiiinnnn.

Canım benimde transferi saymazsan 2. Günüm.Bazen kasıklarımda ağrı oluyor ama gaz mı? bebişler mi?yapıyor bimiyorum.Bi de ayaklarım acayip üşüyor.Ben de kitap okuyup,film seyrediyorum ama hepsi hikaye:KK66:))kafam sürekli Pıtırcıklarımda:KK66:)Ben sadece Estrofem ,Folic Acid bi de progeston fitil kullanıyorum.Progeston iğneyi transfer olduktan sonra hastanede yapmışlardı.Kalçam hala ağrıyor;(((Sana da bana da herkese kolay gelsin tatlım.Inşallah güzel sonuçlar alıcaz:KK66:)Amiiiinnnn.
o ayak üşümesi bende de var transferin ertesi günü başladı hala da devam ediyo.. ben de progestanı hem iğne hem fitil olarak kullanıyorum şu yumuşak kapsullerden. estrofem coraspin prednol diye bi hap var ama onu sadece ilk 5 gün kullan demişti transfer günüyle birlikte çok berbat bi tadı var direk dagılıyo yutarken ve tadı uzun süre geçmiyo boğazımdan:KK12:hee bide folik asit tabiki.. canım ben ömrümde bu kadar ilaç kullanmamıştım. zaten çok hasta olmuyordum. ilaç almayı da hiç sevmem..midem bi garip oldu bu ilaç yüklemeleriyle. birde göğüslerim çok fenaaa şişti. eşim bile onlara noluyo öyle diyo. diyorum ilaçlardan. ya nerdeyse iki beden fark var. bütün dengem alt üst :KK53: ama dedğin gibi inaşşahh Rabbim nasib eder sonu güzel olur. vee çektiğimz sıkıntılara değer.. diyorum çoğu insan bi gecelik eğlencesinin sonunda kavuşuveriyo bizler yırtınıyoruz resmen. ama bunun da bi mukafatı olcaktır eminim. sınavımız bu bizimde yapacak bişe yok.:KK47::KK47:

o ayak üşümesi bende de var transferin ertesi günü başladı hala da devam ediyo.. ben de progestanı hem iğne hem fitil olarak kullanıyorum şu yumuşak kapsullerden. estrofem coraspin prednol diye bi hap var ama onu sadece ilk 5 gün kullan demişti transfer günüyle birlikte çok berbat bi tadı var direk dagılıyo yutarken ve tadı uzun süre geçmiyo boğazımdan:KK12:hee bide folik asit tabiki.. canım ben ömrümde bu kadar ilaç kullanmamıştım. zaten çok hasta olmuyordum. ilaç almayı da hiç sevmem..midem bi garip oldu bu ilaç yüklemeleriyle. birde göğüslerim çok fenaaa şişti. eşim bile onlara noluyo öyle diyo. diyorum ilaçlardan. ya nerdeyse iki beden fark var. bütün dengem alt üst :KK53: ama dedğin gibi inaşşahh Rabbim nasib eder sonu güzel olur. vee çektiğimz sıkıntılara değer.. diyorum çoğu insan bi gecelik eğlencesinin sonunda kavuşuveriyo bizler yırtınıyoruz resmen. ama bunun da bi mukafatı olcaktır eminim. sınavımız bu bizimde yapacak bişe yok.:KK47::KK47:
Geçen hafta check up yaptırmıştım canım,karaciğer fonksiyonların normalin biraz üstünde çıkmıştı ama Dr'um bu kadar ilaça çok normal olduğunu söylemişti:KK66:))benim göğüslerde bi büyüme yok henüz:KK66:)dediğin gibi canım benim de en takdir ettiğim çiftler evlendikleri gece hamile kalanlar:KK66:))O strese iyi beceriyorlar valla:KK66:))

hahah :oops: doğru söylüyosun valla. ilk gecesinden hamile kalan birini biliyorum :KK45: birde iki kez doğum yapıp ikisinde de ikizzz doğuran birini.. ilk 3 ayında ilk ikizlerine hamile kaldı ikinci ikizlere de doğumundan iki ay sonra gibi bi zaman içinde.. birde kendime bakıyorum ooofffff offf durum vahim valla canm :KK14: :KK14::KK14: ay bide eltimle konusştum 2. için çalışmalara başladık dedi kadın gıcık verir gibi. gel de dellenme... dalıvercem ağız burun. benden 3 yıl sonra evlenmişti.. sıramı kaptığı yetmiyo gibi bide ikinciyi yapcak ya :KK11:

Kizlar merak ettim.. Kalp atisni nezamn duydunuz.. Doktrum bana 5hafta 4gunken keseyi gorduk..
1hfta sonra kalbini duyabilirsin dedi.. Amma.. Bne nedense trsmaya basladim.. Yada heyecandan sanirim.. Sali gunu 6hafta 4gun olcaz. Acaba. Carsambami gitsem.. 1gun daha gecer.. Sizler kacinci haafta da duydunuz bnde duyarim degilmi.. :)

hahah :oops: doğru söylüyosun valla. ilk gecesinden hamile kalan birini biliyorum :KK45: birde iki kez doğum yapıp ikisinde de ikizzz doğuran birini.. ilk 3 ayında ilk ikizlerine hamile kaldı ikinci ikizlere de doğumundan iki ay sonra gibi bi zaman içinde.. birde kendime bakıyorum ooofffff offf durum vahim valla canm :KK14: :KK14::KK14: ay bide eltimle konusştum 2. için çalışmalara başladık dedi kadın gıcık verir gibi. gel de dellenme... dalıvercem ağız burun. benden 3 yıl sonra evlenmişti.. sıramı kaptığı yetmiyo gibi bide ikinciyi yapcak ya :KK11:
Sorma canım bende de durum aynı:KK66:))böyle nispet yapanlara gıcık oluyorum:KK43:(;

Canimm herkeste. Migde bulantisi aserme olcak diye bir durum yok bnde 6.2gunluguz bndede tik yok. Doktr kimin ya hic olmaz yada. 8ila 10.haftada baslar. Dedi. Bazilarina gore. Kusmanin bebginin saglikli olmasina isaret diye bir innis var ama o durum tamamen betahcg ile ilgili. Zaten bebk 3aylik oldugunda betahcg durdugu icin kusmalarda otomatik duruyr bak ne diyrEki Görüntüle 1255424
Canım çok iyi geldi bu yazı çünkü korkmaya başladım artık neden bulantım yok diye. :)

• Canım bende iki kese gördüm birinde bebek vardi diğeri ya gelisir ya kayb olur dedi doktorum bende de bulanti yoj erken dedi
Bizde de durum aynı. Dr kesenin boş olduğunu düşünmüyorum çok düzgün dedi Perşembe tekrar gidicez inşallah bebelerimin ikisini de sağlıkla kucağıma alırım Rabbim hiç birimizi bebeklerimizden ayırmasın❤️❤️

canım aynı durumdayız tamamen...bizde iki kese gördük.birinin içinde yolk sacı oluşmuş.ikinci kese daha küçüktü,3-5 gün sonra gelin dediler.
O zaman beklemekten başka çaremiz yok güzeller hepimizde durum aynı hakkımızda hayırlısı 3-5 gün sonra musmutlu haberlerle buluşuruz inşallah. Beni bi siz anlarsınız insan kusmaya heves eder mi ediyor işte :)

Kızlar bugun 16. Gunum.. bir iki damla kan gibi kahverengi bisi gelmis.. crinone jelden olabilirmi acaba?o_Oama dun degerim 378 di bisi olmaz dimi bebisime

Kızlar bugun 16. Gunum.. bir iki damla kan gibi kahverengi bisi gelmis.. crinone jelden olabilirmi acaba?o_Oama dun degerim 378 di bisi olmaz dimi bebisime

canım doktorlar adet kanaması gibi yogun olmadığı sürece sorun olmadığını söylüyorlar. ama sen yinede kendini yorma, agır kaldırma, bol bol ayaklarını uzat, devam ederse de doktoruna danış canım.

kızlaaar:KK31: progestan iğne yaptıranlara bi önerii.. denendi tecrübeyle sabit:KK16:bu sabah iğnemden sonra iğnenin yerini 1-2 dk kadar çok bastırmadan ovalamıştım şu an hiiç ağrısı yok. deneyebilirsiniz. dünkünün yeri hala çok pis ağrıyo :KK12::KK12:

kızlar elim ayağım titriyor :KK43: az önce lavobaya gittim kahverendi leke olmuş kanama başlangıcı gibi daha adetime 3 gün var bugün transfer sonrası 10. günüm napıcam ben yaaaaaa:KK42::KK42::KK42:

X