2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Sucuk , salam gibi ürünleri tüketmeyin, asitli içecekler, bitki çayı ve kahve de içmeyin demişlerdi klinikten. Normal çay en fazla iki bardak içiyorum. Bitki çayının nedenini anlamadım ama içmiyorum yine de.

Allah tamamına erdirsin canim.çok sevindim.3 gün sonra da benimki belli oluyor,inşallah bu mutluluğu ben de yasarim ve isteyen tümaarkadaşlar3m, post: 37107739, member: 482919"]sagol canım darısı tum gun sayanlara insallah :)

amin canım rabiim sizede nasip etsin :)

insallah bitanemm yarın sendende guzel

sagol canım darısı sizlere :)[/QUOTE]
Allah tamamina

çoook sızlamam var kızlar. Belim, yanım, bacaklarım hem adet olacak gibi, hem siyatikliymişim (!) gibi ağrıyor, sızlıyor Yarın işe başlıyorum , bilmiyorum nasıl olacak???

Ewet canimmm aynen ole iyi yapiyrsun bitki caylarinda bazilarinda asitik madde bulunuyr. Ya canim bebge zarar verilir diye. Dusnuyrlar. Ondan eskiden. Cok eskiden. Tip bukadar ilerlemeden once. Hamillegi sonlandrmk icin maydonuz kullndirrlarmis. Arastrdim ben hep. Dikkat edin kizlar.

• Canım bende iki kese gördüm birinde bebek vardi diğeri ya gelisir ya kayb olur dedi doktorum bende de bulanti yoj erken dedi

Benim 12.gun 31.30 14.gun124.60 çıktı ben bir tanesi tutmuştur dedim değere göre ama iki kese gördük ins ikiside gelisir
Inşallah canım nasıl sevindim bilemezsin çok uzun zamandır uğraşıyorum 10 ay oldu sanırım ama 10 günü geciremedim işte 4 deneme ilk transfer ondan böyle telasliyim acayip moral oldun canım bana benim içinde dua et olur mu inşallah ikisinide sağlıkla kucağına alırsın canım baska belirtilerinde oldu mu hatirladigin

canım aynı durumdayız tamamen...bizde iki kese gördük.birinin içinde yolk sacı oluşmuş.ikinci kese daha küçüktü,3-5 gün sonra gelin dediler.

arkadaşlar,ikiz olunca keseler aynı büyüklükte olmazsa bu nedemek,bilen varmı.benim birisi 9 mm.,diğeri 5 mm.di.büyük olanın içinde yolk sacı diye oluşması gereken yapı oluşmuş.embriyo bundan sonra gözükecekmiş.ama diğer kesede küçük olunca bişey göremedik.19.gün değerim 13.000 çıktı.salı günü merkeze gideceğiz.şükürki transferden sonraki 22.gün yola çıkıyoruz.

Merhaba arkadaşlar
Ben de uzun zamandır takip ediyorum ama yazmak nasip olmamıştı bizde cuma günü güzel haberi aldık rabbime şükürler olsun sıra geldi kese ve kalp atışı na
15.gun değerin 586 çıktı nasıl sizce iki embriyo transfer edildi doktor keseyi görmeden bişey söylemek için erken diyo ikiz için. Sağlıklı olsunda hiç önemli değil. Rabbim bekleyen tüm arkadaşlarımın yüzünü guldursun hamile olan arkadaşlarıminda sağlıkla hayirla kucağına almak nasip olsun insallah.AMIN

Allah tamamina[/QUOTE]
insallah cannmm sende boyle mutlu haberler verirsiin :)

Hayrli olsun.. Canim allhim saglikli sihhetli kucagina almayi nasip ersin insallh..

Aşırı gaz akinti göğüste büyüme bide ben normalde aşırı tatliciyim ama hep tuzlu mesela zeytin çok tuketiyorum eşim dalga geçiyor her sabah 25 ten fazla yiyomusum bugün nie 19 dio başka da bide özellikle sol taraftan kasklarim batıyor gibi kramplar oluyo

Canım nasıl gidiyor bebişli hayat))Senle aynı gün öğrenicez müjdeli haberi))
valla bekliyoruz bakalım heyecan ve korkuylaömrümdeki hiç bi 4 gün bu kdar uzun gelmemişti bana çok fena ağrılarım var benim açıkcası korkutuyo. aynen adet olcakmışım gibi belim kasıklarım bacaklarım çok ağrıyo. bu sabahta aşırı bi akıntım olmuştu ama geçti şimdi. birde oturma problemim var malum progestandan dolayı. gerçi bi pozitifi göreyim diğerlerinin hiç bi önemi yok ama günler geçmiyo canm ya ne kadar oyun varsa aklıma gelen indirdim tlf numa. oya başlamıştım bitti 3 günde . kitap okuyorum filan bi şekilde düşünmemeye kafamı başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum. tabi sürekli de sıkı sıkı tembihliyorum bebişime bak anne sözü dinle sakın ordan bi yere kaybolma dur durdugun yerde filan. bu gece eşimde elini karnımın alttarafına koydu çok bekledik çok özledik seni bekletme artık diyerek konustu bebeğimzle... inşallah canım benim sen de bende tüm bekleyenler de kavuşuruz bebişlerimize.. amiiinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…