2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ins canim su an lekelenme yok ama sirtim cok agriyor. doktor hep uzan istrahat dedi. lutfen sizde dikkat edin kendinizi hic yormayin.
Ewet kuzum bnde hep uzaniyrum. Allha emanet miniklerimiz. Allhim yar ve yardimcimiz olsun dikkat et kndine kuzum bizleride hberdar et. Insallh.

Canım benim; senin iyi niyetine çok inanıyorum)) Inşallah her şey güzel olucak)Desteğin için çok teşekkürler.bu arada tavsiyelerini hemen uygulamaya geçiyorum:)))
Insallhhh ruyammmm .. Allhim hepimizin yuzune gulucek insallh..

HHAZAN Canım peki kasiklarina ağrı giriyor muydu ? Benim de göğsüm sızım sızım ağrıyor şişti çarşamba günü aile hekimliği ne sıra aldım gebelik Testi yaptiracagim bende çok korkuyorum

Kızlar bişe sorcam sizeee
Biz keselerin ikisini de gördük hatta birinin içinde bişe daha gördük Bebiş galiba o :) ama bendehala bi belirti yok ne mide bulantısı ne aşerme. Bi yandan iyi mi acaba diyorum ama bi yandan da merakla bekliyorum neden bende böle şeyler olmuyo dersiniz?????

tebrikler canım Allah sağlıklı bir hamilelik güzel ve kolay doğumlar bu arada ne güzel doğum gunu hediyesi verdin eşine
sagol canım benim evet ilk kagıda ben baktım esime verirken dogum gunun kutlu olsun dedim :) rabbim isteyen herkese versin insallah hayyırlısıyla kucagıma alırım

canım tebrik ederim, allah tamamına erdirsin insallah. darısı hepimizin başına! bu anın tadını cıkar canım simdi hepimiz bu haberi almak için bekliyoruz :)))
sagol canım darısı tum gun sayanlara insallah :)
Hayirli olsun canim cok sukur rabbim da im kilsin

İ
amin canım rabiim sizede nasip etsin :)
insallah bitanemm yarın sendende guzel
Tebrik ederim arkadasimmm
sagol canım darısı sizlere :)

Canimm herkeste. Migde bulantisi aserme olcak diye bir durum yok bnde 6.2gunluguz bndede tik yok. Doktr kimin ya hic olmaz yada. 8ila 10.haftada baslar. Dedi. Bazilarina gore. Kusmanin bebginin saglikli olmasina isaret diye bir innis var ama o durum tamamen betahcg ile ilgili. Zaten bebk 3aylik oldugunda betahcg durdugu icin kusmalarda otomatik duruyr bak ne diyr

Gercekten mi canım ben ikiz olmasını cok istiyorum gerçi sağlıklı olsunlarda gerçekten çok mutlu oldum senin değerin kac çıkmıştı canım 10. Gün yaptirmiyim mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…