2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Evet tatlım ilaçlar falan göğüste hsssaslik yapıyor. Bağırsaklarım çalışsın diye bol su ve kuru kayısı yiyorum canım. Yani az çok hamilelik belirtileri oluyor ilaçlardan mı yoksa gerçekten mi belirti test gününe kadar mecbur dayanacaz canım

O zaman testin bitmesi iyi olmus :) bak mujdeli haber vericen konfetiler atcaz basindan burda :) yani oyle hayal edicez diyek :)

canm progestan igneyi daha once 2 gunde bir vuruluyordm dozunu arttirdi artk hergun vurulacam. rabbim hepimizn bebegini korusun.
canm progestan igneyi daha once 2 gunde bir vuruluyordm dozunu arttirdi artk hergun vurulacam. rabbim hepimizn bebegini korusun.
Benm doktrumda. Jelimi 1e indirdi ama ben 2yle dewam ediyrum ne olur olmaz diye. Doktrdan sunu duymak istemiyrum. Kanama gelince 2ye cikatiyrlar. Bnde desim neden kesiyim onmli sonucta. 6hafta daha kullncam insallh. Ama cikarmasi iyi olmus bebgin seni birakmz kuzum o cok guclu. Allhim yardimcin olsun cnm

Bulantilarina sevin canimcim hamileligin saglikli demekki cok sukur. Erteledik transferi bir ay. Onumuzdeki adettecolcak insallah. Hangi hastaneleri soyledi emre bey dogum icin.

Bulantilarina sevin canimcim hamileligin saglikli demekki cok sukur. Erteledik transferi bir ay. Onumuzdeki adettecolcak insallah. Hangi hastaneleri soyledi emre bey dogum icin.

Dora hast. Ve kolan internatıonal ikisini de araştırıcam canım sen hamilelikten sonra Emre beye devam etmeyi düşünüyo musun biraz tuzlu olucak ama olsun napalım gitmem başka bi doktora artık canım doktorum ya harika bi doktor iyi ki tanışımışız diyorum eşim de sonsuz güveniyo inşallah doğumum da kendisiyle nasip olur

Günaydın Pıtırcıklarımın ablaları ve teyzeleri))Hepinize mutlu musmutlu pazarlar)Şimdi bugün pazar ya şahane bi kahvaltı beni bekler yanlız bişey sorucam acaba kahvaltıda çay içiyor musunuz yoksa çay,kahve gibi şeyleri içmeyi kestiniz mi??

Ewet ruyam bn kestim sabh kahvaltisnda 1bardak iciyrum yada aksam bukadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…