2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

umudihar umudihar canım hamilelikte böyle kutsal durumların olduğunu biliyordum ama yazdıklarını okuyunca çok duygulandım biz bebeklerimizi beklerken meğerbize ne kutsallıklar ssağlıyorlarmış oyy kuzum annen seni yesin
Ewet brtanem allhim hepimize nasip etsin bebklerimizi kucagimiza almayi allhim kimsenin kucaklarini bos birakmasin. Bn hergece ruyamda. Gorrdum emzirrdim.melegimi uayndigimda kollarim bombos oldugunu gorunce aglamaya baslardim. Ama simdi kucagima almayi bekliyrum allhim kimsenn umutlarini koreltmesin innnsaallh..

Ama canım benim embiryo resim de 8 tane büyük 3 tane küçük hücreler var boyutları aynı olmadığı için orta kalite oluyormuş. Benim 5 tane 3. Gün 6 hücreli embiryom vardı bir tane 8 hücreli orta kalite embiryo vardı bir tane 8 hücreli olanı koydular 6 hücreli için gelişimi geriden geliyor dediler.sana koymuşlar ne güzel bak tutmuş iki tane koysaydilar Şansım daha yüksek olurdu belkide
Bak canimmm bole ince hesaplarla olcak isler degil.bunlar kndini bole sartlandirrsan. Olmaz. Olucakk anladin. Cnm. Ben trnsfrimin 5gunu sistit oldum. 5 gun ayri ilac kullndim. Ama rabbim nasip etti. Yuce mewlam ona yeteki can veersin.. Su gunlerinin tadini cikar uzme kndinide. Lutfen..

S Sky_sun um neden erkenden test yapip demoralize ediyosunki kendini. Sen anne oldun saskinnnn :) oyle dusun

Bak canimmm bole ince hesaplarla olcak isler degil.bunlar kndini bole sartlandirrsan. Olmaz. Olucakk anladin. Cnm. Ben trnsfrimin 5gunu sistit oldum. 5 gun ayri ilac kullndim. Ama rabbim nasip etti. Yuce mewlam ona yeteki can veersin.. Su gunlerinin tadini cikar uzme kndinide. Lutfen..
Çok haklısın canım gerçekten çok ayrıntılara takılıyorum ve bu beni yıpratiyor:KK43: hesap kitap yapmak çok kötü bir şey kendi haline bırakmak istiyorum artık olan oldu ne desem ne yapsam boş allaha dua ediyorum sürekli inşallah olmuştur :)

Yaa kızlar şuan kendime çok kızıyorum 11. Gün idrar 12. Gün kan testi yapacaktım bugün dayanamadım idrar testi yaptım demin 8. Günüm çıkmadı :KK43: :KK43: 3. Gün embiryosu benimki benim gibi çıkmayıp daha sonra kanda pozitif gören varmı. elimde idrar testi de kalmadı çarşamba direkt kan testine gideceğim daha idrar testi de almam zaten :) moralim bozuldu keşke yapmasaydim:KK43:
canım belli olmaz o insallah pozitifi goreceksin :)

S Sky_sun um neden erkenden test yapip demoralize ediyosunki kendini. Sen anne oldun saskinnnn :) oyle dusun
Canım birden içime bi heves girdi yaptım çok pişman oldum. Test günüme kadar rahatladım aslında artık testim de kalmadı acaba yapsam mı diye düşünmeyecem bugün yaptığım gibi bi bakıma 3 gün rahatım :)

Ayyyy evet yaaa dünden beri gazwoman olarak dolaşıyorum:KK66:))Normalde böyle değilim eşim çok gülüyor bu duruma:KK66:))Bebekler sana çekmiş diyorum bende:KK66:)Benimkiler 3 tane 3.gün embriyosu canım.Inşallah canım güzel haberlerimizi paylaşırız:KK66:)(

insallah canım insallah. benimkilerde 2 tane 5.gün blastokisti canım. hayırlı güzel haberler insallah. bayram çifte bayram olsun.

banada kaynanacumm yap dedi ruyasında gormus harbiden ruyaları cikiyor ikitane olacak galiba diyor ona ne olsa maglum oluyor insallah kanda gorursun pozitifi canım sen bana bakma herkes bir olmuyor belirtilerin var mı ? :KK47::KK60:
Yok tatlım sende var mı? Bir tek göğüslerim taş gibi yürürken bile acıyor ama bu göğüs belirtileri ilaçtan canım o yüzden belirti olarak görmüyorum:) senin hiç dikkatini çeken bi belirtin oldu mu tatlım

Yok tatlım sende var mı? Bir tek göğüslerim taş gibi yürürken bile acıyor ama bu göğüs belirtileri ilaçtan canım o yüzden belirti olarak görmüyorum:) senin hiç dikkatini çeken bi belirtin oldu mu tatlım
kasık agrım oluyor bide belim sabaha karsı cok agrıyor goğüs uclarım acıyor bide sık idrara cıkıyorum

Benim transfer arife gunune denk geldi. Bizde bir ay daha erteledik transferi. Kurban bayrami cok hareketli geciyo gelen giden kurban et derkennhic dinlenemem diye dus undum. Emre bey yatmana gerek yok dedi ama ben 3 gun yatmak istiyorum bu defa. En azindan icimi rahatlatmis olucam. Ama cok sabirsizim gun sayiyorum takvimden resmen:KK48: dogum icin hastane nasil olcak sen mi belirliceksinki yoksa emre beyin anlastiginhastanelermi var? Konustunuzmu hic

Canım Avrupa yakasında 2 tane hastane söyledi onları araştırıcam biri sgk anlaşmalı dedi öyle olunca doğum ne kdr bilmiyorum sorucam hayırlı olsun çok az kalmış inşallah hakkında hayırlısı olur geç cevap veriyorum kusuruma bakma lütfen çok zor günler geçiriyorum bulantı ve kusma bi ara uyumuşum tez zamanda geçsin bugünler inşallah şimdi senin cuma günü demek büyük güne az kaldı çok heyecanlı

Canım bende aşırı idrara çıkıyorum ama iki lt su içiyorum sanırım ondan gece bile kaç kere tuvalete kalkıyorum. inşallah hamilelik belirtileridir:KK70:

canım adet olacakmısım gibi agri oluyor bende arada, bir de bugün iki defa oldu karnım buruldu resmen, ayaktaydım oturmak zorunda kaldım..ben de cok su içiyorum bagırsaklarım calissin diye. göğüsler çok hassas zaten benim de ama o estrofemden. benim negatif iki asılamamda da adet başlayıncaya kadar goguslerim acımıstı. beklemek cok zor :KK47:

Yokk haziranimmm sadece agri var bikini bOlge kemigime vuruyr sanki agri belime falan bole. Bazen ufak bir bas donmesi var. Bunlar. Baskada yuk :) doktra dedimki bn cok rahatim oh dedim ne bulnti ne.kusma bana.dedi erkn sewinc yasama belli oomaz. 8ila 1o.hafsinda baslaynlarda vr dedi. Hayrlisi allhtan pamuklarimiz saglikli.olsunlarda.. Insaaallh..

Ay canım ya inşallah olmaz çünkü çok zor yani belki ben zorlanıyorum bana öyle geliyordur iğneler serumlar gözlerimi açamıyorum sanki hiç geçmicek gibi doktorum 3 hafta daha sabret dedi sonra da bebişimle sefasını sürerim inşallah evet pamuklarımız iyi olsunlar da gerisi hikaye

X