2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ewet ruyam bn kestim sabh kahvaltisnda 1bardak iciyrum yada aksam bukadar.
Canım umudiharım hastanede hemşire herşeyi yiyip içebilirsiniz demişti.Normalde nasıl besleniyorsanız öyle devam edin dedi.Ben de çayı çok severim:KK66:)Dün içmedim ama bugün kahvaltıda senin gibi yapıp 1 bardak içeyim:KK66:))babamız uyanırsa halledecek inşallah:KK66:)))

Günaydın Pıtırcıklarımın ablaları ve teyzeleri:KK66:))Hepinize mutlu musmutlu pazarlar:KK66:)Şimdi bugün pazar ya şahane bi kahvaltı beni bekler yanlız bişey sorucam acaba kahvaltıda çay içiyor musunuz yoksa çay,kahve gibi şeyleri içmeyi kestiniz mi??

ben günde iki bardak çay, iki barda kahve filan içerdim ama transferden beri ikisini de birer bardak içiyorum, çayı biraz daha açık içiyorum, kahveyi de daha az koyuyor canım.

kızlar, bu sabah crinone jeli uygulayıp çıkardığımda, ucunca hafif bir kanama gördüm. adetim başlıyor olabilir mi? yoksa yerleşme kanaması mıdır? çok korktum. transfer sonra 6.günüm bugün, bat'ım 3 gün sonra (insallah olmaz tabi) neolur cevap verin kızlar, cok endiselendim :KK42:

kızlar, bu sabah crinone jeli uygulayıp çıkardığımda, ucunca hafif bir kanama gördüm. adetim başlıyor olabilir mi? yoksa yerleşme kanaması mıdır? çok korktum. transfer sonra 6.günüm bugün, bat'ım 3 gün sonra (insallah olmaz tabi) neolur cevap verin kızlar, cok endiselendim :KK42:
Canım korkma inş adetin baslasa daha farklı olur bende de oldu acık pembesi gordum ama şimdi hamileyim kendini strese sokma inş her şey gonlune gore olacak

Canım korkma inş adetin baslasa daha farklı olur bende de oldu acık pembesi gordum ama şimdi hamileyim kendini strese sokma inş her şey gonlune gore olacak

canım insallah, sen de saglıkla kucağına al insallah. adet olacakmısım gibi agrılarım da var, o yüzden endişe ettim. teşekkür ederim.

canım adet gibi yogun kanama olmadıkça sorun yok diyorlar, olaibliyormus hafif kahverengi pembe lekelenmeler. benim adet günüm gelmedi daha, korktum adet mi oluyorum diye.

ben günde iki bardak çay, iki barda kahve filan içerdim ama transferden beri ikisini de birer bardak içiyorum, çayı biraz daha açık içiyorum, kahveyi de daha az koyuyor canım.
Ben günde 3'ü kahvaltıda olmak üzere toplam 6 su bardağı çay ,1 Fincan filtre kahve,1 nescafe fincanında Türk kahvesi içiyordum:KK66:))Zaten bizim ev çay ocağı gibidir arkadaşlarım hep bana gelir:KK66:)bilirler ki bizde hep fokurdayan birşeyler vardır:KK66:))Ama bebişlerim için herşeyden vazgeçebilirim.yeter ki sağlıklı olsunlar:KK66:)Günde 1 su bardağı açık çay sorun olmaz herhalde:KK66:)

Merhaba kızlar sizi takip ediyorum bende transferimin 8. Günündeyim sabah sabah adet oldum sandım su gibi akıntım var jelden diye düşünüyorum ama çok korkuyorum sizdede var mı nasıl geçecek bu gunler ben 10. Gün test yaparım heralde bilmiyorum ki :KK17:

Canım umudiharım hastanede hemşire herşeyi yiyip içebilirsiniz demişti.Normalde nasıl besleniyorsanız öyle devam edin dedi.Ben de çayı çok severim:KK66:)Dün içmedim ama bugün kahvaltıda senin gibi yapıp 1 bardak içeyim:KK66:))babamız uyanırsa halledecek inşallah:KK66:)))
Ben misall maydoniz. Nane kekik salan sucuk corek otu tarzi seylerde yemedim. 3 4ay sabret kuzum. Kola falnda icme. Sut ceviz. Bu tarz seyler. Menemen ye bak cok faydali yumurtali faln. Bn senden umitliyim insallh olucak kuzum ayaginin altinada yastik koy.

Pembemsimiydi crinone jel yapiyr kuzum merk etme bndede gelmisti bole gejelle birlikte ins tutunma kanasidir.

Merhaba kızlar sizi takip ediyorum bende transferimin 8. Günündeyim sabah sabah adet oldum sandım su gibi akıntım var jelden diye düşünüyorum ama çok korkuyorum sizdede var mı nasıl geçecek bu gunler ben 10. Gün test yaparım heralde bilmiyorum ki :KK17:
Ewwt o akinti oluyr canim bnm hala geliyr. Jelide kullniyrum. Sknti yaoma. 10.gunde kaninda baktr.

Ben günde 3'ü kahvaltıda olmak üzere toplam 6 su bardağı çay ,1 Fincan filtre kahve,1 nescafe fincanında Türk kahvesi içiyordum:KK66:))Zaten bizim ev çay ocağı gibidir arkadaşlarım hep bana gelir:KK66:)bilirler ki bizde hep fokurdayan birşeyler vardır:KK66:))Ama bebişlerim için herşeyden vazgeçebilirim.yeter ki sağlıklı olsunlar:KK66:)Günde 1 su bardağı açık çay sorun olmaz herhalde:KK66:)

sorun olmaz canım, gönlünü ferah tut :)

Merhaba kızlar sizi takip ediyorum bende transsferimin 8. Günündeyim sabah sabah adet oldum sandım su gibi akıntım var jelden diye düşünüyorum ama çok korkuyorum sizdede var mı nasıl geçecek bu gunler ben 10. Gün test yaparım heralde bilmiyorum ki :KK17:

canım benim de 6. günüm, aynı su gibi akıntım var, adet oluyorum sanıyorum sabahtan beri kontrol edip duruyorum ıslaklıktan. ayrıca adet olacakmısım gibi de arada kramp giriyor gibi. bana doktor 10.gün test yaptır dedi, 5.gün embriyolarına 10.gün diyorlarmış. senin kaçıncı gün embriyosu?

Pembemsimiydi crinone jel yapiyr kuzum merk etme bndede gelmisti bole gejelle birlikte ins tutunma kanasidir.

kırmızı gibiydi canım, jeli uyguladıktan sonra ucuna baktim. insallah tutunmadır canım insalllah. sen de saglıkla kucağına al insallah. nasıl belirtilerin olmustu testten önce?

Canım benim 2. Gün 3 tane embriyo konuldu 2 gündür azalmıştı bugün yine ıslak ıslak 7. Gün malesef idrar negatif çıktı dahada cesaretim yok o bana yetti göğüslerim patlama noktasına ulaştı acayip telaş yaptım 3. Gün embriyosu çok varda 2. Gün pek yok inşallah tutunmuşlardır :110:

Gunaydin kislarr
Herkese musmutlu pazarlar. C A N O C A N O cnm insallah pozitif haberler getirceksin bize dualarim seninle
Kizlar bnm kahverengi akintilarim devam edio oyleki dun cok korktum acile gittik sukur ultrasonda baktilar minigim cok saglikli masallah kalbide pit pit atiodu doktor zamanla gecicegini bol bol dinlenmemi soledi

T tasruk cnm simdi nasilsin hala geliomu lekelerin bana doktor normal oldugunu kizmiziya donmeeigi taktirde korkmamami soledi bol bol dinlen kuzum
Bnmde var 3gundur gecmio peceteye silince gelio cok korkuorum ama bebisimi gordum cok sukur minicikti daha
Allahim yavrularimizi bize bagislasin insallah

X