2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım ben transferimin .günündeyim. ilk 3 gün boyunca cogunlukla yattım. evden çıkmadım. ama evin içinde yavas yavas dolastım canım. sabahları güzel kahvalti ettim, yumurta, peynir, zeytin yeterince yemeğe çalışıyorum. akşamları protein agırlıklı yemeğe calisiyorum yine.
4.günden itibaren biraz daha hareketlerim arttı. artık sıkılmaya baslamistim, sıkıntı daha kötü, dışarı çıktım. yavas tempoda ama normal hayatıma devam ediyorum canım. ama yükseğe uzanmıyorum, agır kaldırmıyorum, ani hareketler yapmıyorum, dikkat ediyorum elimden geldiğince. bir de meyve yemege calisiyorum.

kaçıncı gündesin canım?
Canım ben çok yeniyim daha dün aldım bebişlerimi:KK66:)Ama çok haklısın sıkıntı daha kötü,ben de senin gibi kendimi çok yormadan ve dikkat ederek bi proğram yapıcam.Hem kan dolaşımını hızlandırmak için hareket lazım değil.

incir çok yeme gün içinde bir iki tane den fazla süt hormonunu yükseltiyormuş fazlası ananas da aynı şekilde günlük bir iki dilim ince rahim kasılmasına yol açıyormuş tutunması için kanıtlanmış bir şey yokmuş yurt dışında bizim gibi hastalara vermiyorlarmış hiç or da yaşayan bizim gibi akrabam söyledi ve dra da sordum evet vitamin amaçlı azar azar tüketin demişti aklında bulunsun yanlış anlama
Aaaaaa tamam canım dikkat ederim.Niye yanlış anlayım aksine uyarın için çok teşekkürler canım:KK66:))

Arkadaşlar Transferden sonra kaç gün yattınız ??Bi de sürekli yatıyor musunuz?yoksa arada kalkıp dolaşıyor musunuz?Bana acayip bi enerji geldi hoplayıp zıplamak koşmaş istiyorum:KK66:)Bunları tabi ki yapmıyorum ama her 30 dakikada bi kalkıp yürüyorum.bide yatakta doğrulup oturuyorum,yoksa sadece düz mü yatmalıyım??tavsiyelerinizi bekliyorum canlarım:KK66:)
Canim ben transferin ilk gunu yattim ertesi gunu 7saatlik bi yolculuk yaptik. Evde de surekli yatmadim dikjat ettim yemek bulasik hic ugrasmadim evde yurudum bazen yuzustu bazen sirt ustu yattim beslenmene dikkat et taze havuc suyu ic ve bol bol da dua Allahim ol desin olsun

Ayyy canim massallah 18 haftalik hamis gorunuyorsun. Allahim nazarlardan kem vozlerden saklasin seni de bebisini de. Bana da ismen dua edersen cok sevinirim ismim halide. Haklisin asilama cok dusuk bi oran ama doktorum oyle emin konustu ki bu seferkinden cok umutluydum ama iste Nasipten ote koy yok. Insallah ben de senin gibi saglikli bir bebek sahibi olabilirimmmmm

öyle diyorsun ama canım 2011 de bşarız bir tüp bebek denemesi be sonıraaında aşılama yaptık vakit boşa girmesin diye doktorum da onerdi hamile kldım aşılamayla ve oğlum şu anda 3yaşını bitiriyor Allah ıma çok şükür. Şimdi ikinci çocuk için denedik dış hebelikle sonsuçlandı bbir ay sonra tekrr aşılama yaptıracağım belki gene hamile kalırım

Canım ben çok yeniyim daha dün aldım bebişlerimi:KK66:)Ama çok haklısın sıkıntı daha kötü,ben de senin gibi kendimi çok yormadan ve dikkat ederek bi proğram yapıcam.Hem kan dolaşımını hızlandırmak için hareket lazım değil.

çok hareketsizlik iyi değil diyorlar evet. birde zaten cok gaz oluyor, insan yavas yavas yurume ihtiyacı hissediyor, gaz rahatsızlık verdiği için. bol bol su iç canım birde.
saglıklı sonucları alacağız insallah.
kaç tane koyuldu, kaçıncı gün embriyosu canım?

evet demistinn bitaneeemmmm kızlarrrrrr sizesesleniyoruum pozitiiff düşunun umutsuzlukk olmasın hayatınızdaa ben umudİharrla karsilastim bu sitede 1 bucuk ayy once hep pozitiffdi ve enerjisi banada gecti tanımasam bile insallah kan sonucumda guzel cikar hayirlisi ne ise o olsun hepimiz icin :)
Gözün aydın canım çok sevindim. Güzel haberlerinin devamını bekliyoruzzzz kanda da güzel değerler gör inşallah. Darısı tüm bekleyenlere olsun.

Yaa kızlar şuan kendime çok kızıyorum 11. Gün idrar 12. Gün kan testi yapacaktım bugün dayanamadım idrar testi yaptım demin 8. Günüm çıkmadı :KK43: :KK43: 3. Gün embiryosu benimki benim gibi çıkmayıp daha sonra kanda pozitif gören varmı. elimde idrar testi de kalmadı çarşamba direkt kan testine gideceğim daha idrar testi de almam zaten :) moralim bozuldu keşke yapmasaydim:KK43:

2014-09-27-20-06-56-1.png

Yaa kızlar şuan kendime çok kızıyorum 11. Gün idrar 12. Gün kan testi yapacaktım bugün dayanamadım idrar testi yaptım demin 8. Günüm çıkmadı :KK43: :KK43: 3. Gün embiryosu benimki benim gibi çıkmayıp daha sonra kanda pozitif gören varmı. elimde idrar testi de kalmadı çarşamba direkt kan testine gideceğim daha idrar testi de almam zaten :) moralim bozuldu keşke yapmasaydim:KK43:
Canim idarra testi cikmaz busaatte cunku. Sabah saatinde hormon daha yuksektr . morelini boz,ana gerek yok. 2gun sonra kanda baktr bn 12.gunu beklmeyemedim idrar testi bile yapmadim. Hic 10gunum gittim kan testi yaptim sende ole yap canm hayrlisyla guzel sonucun cikar insallh..

herşey birbirine girdi gerçekten :) çok gaz oluyor bagırsaklarımda, ilaclar kabızlık da yapıyor, aman canım kabız olmamaya çalis, doktor sıkı sıkı tembih etti bana. 2 ekimde öğreneceğim insallah, 5.gün embriyosu ikisi de.
pırasa vardı bugün menünün içinde :p benim de 5. gün iki tane..

Canim idarra testi cikmaz busaatte cunku. Sabah saatinde hormon daha yuksektr . morelini boz,ana gerek yok. 2gun sonra kanda baktr bn 12.gunu beklmeyemedim idrar testi bile yapmadim. Hic 10gunum gittim kan testi yaptim sende ole yap canm hayrlisyla guzel sonucun cikar insallh..
Canım senin kaçıncı gün embiryosuydu?Bide canım benim 3. Gün 8 hücreli orta kalite ya şansım zaten düşük olsa çıkardı diye düşünüp üzülüyorum ya :KK43:

çok hareketsizlik iyi değil diyorlar evet. birde zaten cok gaz oluyor, insan yavas yavas yurume ihtiyacı hissediyor, gaz rahatsızlık verdiği için. bol bol su iç canım birde.
saglıklı sonucları alacağız insallah.
kaç tane koyuldu, kaçıncı gün embriyosu canım?
Ayyyy evet yaaa dünden beri gazwoman olarak dolaşıyorum:KK66:))Normalde böyle değilim eşim çok gülüyor bu duruma:KK66:))Bebekler sana çekmiş diyorum bende:KK66:)Benimkiler 3 tane 3.gün embriyosu canım.Inşallah canım güzel haberlerimizi paylaşırız:KK66:)(

xxxplngunum.post: 37098603 .!.:
İns aama cok merak ediyorum o kadar bekliyoruz 12 gun gecmiyor
Ya benim de 6.gunum.aklimdan geçmedi dgl benim de test yapmak ama Vazgeçtim.çok zor beklemek:KK43:hic bi belirti de yok bende acikcasi umudum kalmadi

öyle diyorsun ama canım 2011 de bşarız bir tüp bebek denemesi be sonıraaında aşılama yaptık vakit boşa girmesin diye doktorum da onerdi hamile kldım aşılamayla ve oğlum şu anda 3yaşını bitiriyor Allah ıma çok şükür. Şimdi ikinci çocuk için denedik dış hebelikle sonsuçlandı bbir ay sonra tekrr aşılama yaptıracağım belki gene hamile kalırım
Insallah saglikli ikinci bebegini de kucagina alirsin arkadasim

Canım senin kaçıncı gün embiryosuydu?Bide canım benim 3. Gün 8 hücreli orta kalite ya şansım zaten düşük olsa çıkardı diye düşünüp üzülüyorum ya :KK43:
Aaa uzulmee canimmm bnmm 2.gun embrysu. Biri 4hucreli biride 6 hucreliydi 3.gun embrysu. 8hucreli orta kaliteli olmuyrki. Gayt guzel kalite. Canm yetrki rbbim nasip etsin. Bole kotu dusnup durma. Busaatte cikmazdi zaten diyrum ya canim sabah hormonu daha yuksektr. Sen 2gun sonra kandan baktr cnm hayrlisiyla insallh. Guzel cikacak.

Canim ben transferin ilk gunu yattim ertesi gunu 7saatlik bi yolculuk yaptik. Evde de surekli yatmadim dikjat ettim yemek bulasik hic ugrasmadim evde yurudum bazen yuzustu bazen sirt ustu yattim beslenmene dikkat et taze havuc suyu ic ve bol bol da dua Allahim ol desin olsun
Havuç suyunu hemen listeme ekliyorum:)))Yüz üstü yatmaya korkuyorum, zarar verirmiyim diye.Ben de ev işleriyle hiç uğraşmıcam varsın evi leş gibi olsun.Pıtırcıklarıma vakit ayırcam:KK66:))

umudihar umudihar canım hamilelikte böyle kutsal durumların olduğunu biliyordum ama yazdıklarını okuyunca çok duygulandım biz bebeklerimizi beklerken meğerbize ne kutsallıklar ssağlıyorlarmış oyy kuzum annen seni yesin

Aaa uzulmee canimmm bnmm 2.gun embrysu. Biri 4hucreli biride 6 hucreliydi 3.gun embrysu. 8hucreli orta kaliteli olmuyrki. Gayt guzel kalite. Canm yetrki rbbim nasip etsin. Bole kotu dusnup durma. Busaatte cikmazdi zaten diyrum ya canim sabah hormonu daha yuksektr. Sen 2gun sonra kandan baktr cnm hayrlisiyla insallh. Guzel cikacak.
Ama canım benim embiryo resim de 8 tane büyük 3 tane küçük hücreler var boyutları aynı olmadığı için orta kalite oluyormuş. Benim 5 tane 3. Gün 6 hücreli embiryom vardı bir tane 8 hücreli orta kalite embiryo vardı bir tane 8 hücreli olanı koydular 6 hücreli için gelişimi geriden geliyor dediler.sana koymuşlar ne güzel bak tutmuş iki tane koysaydilar Şansım daha yüksek olurdu belkide

X