2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim artik eylulun sonundayiz. Bana bukadar. Yazildi bnde okadar kayit ettim . topik. Sonuna geliyr yavas yavas. Ondan. Canim artik eskisi gibi takipte edemeiyrum sen sole kayit edeyim senide. Insallah kuzum..
Evet haklısın güzelim, valla sana çooook teşekkür ederim. Bizi burada buluşturduğun için. Umarım güzel haberimi paylaşırım zamanı gelince :)

canm cok merak ettim drun nediyo bu duruma degernn daha yuksek olmasi lazimdi 24.gun yavasmi gelisio aceba keseyi gordnmu insallah bi problem olmaz tutnmstr bebegn sana

aynen söylediğin gibi... kese çok küçüktü 3,5mm doktor pazartesi tekrar çağırdı hcg yükselmezse gebeliği sonlandırıcaz

aynen söylediğin gibi... kese çok küçüktü 3,5mm doktor pazartesi tekrar çağırdı hcg yükselmezse gebeliği sonlandırıcaz[/QUOTE]
Gunaydin birtanem bnm yarin hersey cok guzel Olacak cnm insallah mutlu haberlerini merakla bekliyor olacam kacta gideceksin tahlile cnm

Cnm rabbim yaninda yar ve yardimcin olsun insallah gelisiyordur bbgnn cnm olur ya bwlki bir supriz olur gerek kalmaz

canım insallah bebegin gelisiyordur insallah oyle bisey olmaz rabbim yardımcın olsun

İnşallah canım inşallah....İnşallah sen de önce yarın güzel sonucunu alırsın sonra da bebeğini kucağına alırsın...

Cnm rabbim yaninda yar ve yardimcin olsun insallah gelisiyordur bbgnn cnm olur ya bwlki bir supriz olur gerek kalmaz

Sağolun canım inşallah dediğiniz gibidir ama ben çok umutsuzum

aynen söylediğin gibi... kese çok küçüktü 3,5mm doktor pazartesi tekrar çağırdı hcg yükselmezse gebeliği sonlandırıcaz

Gunaydin birtanem bnm yarin hersey cok guzel Olacak cnm insallah mutlu haberlerini merakla bekliyor olacam kacta gideceksin tahlile cnm[/QUOTE]
sagol canımmm insallah guzel haberler verebilirim belim cok agrıyor uyutmuyor sabaha karşı yarın sabah 10 buçuk gibi cıkarız evden

Bu mesajın nesini beğeniyorsunuz arkadaşlar yaa , zaten canım acıyor bebeğim gelişmiyor Sevincim kursağımda kaldı onu mu beğendiniz!
canım yaaa insan bilemiyor ne olacagını rabbim belirliyor.. elimizden dua etmekten baska bisey gelmiyor insalla gelisecek .. ne kadar zordurr senin icin caresizlik ne kotu biseyy yaaa insallah artaarrr......

İnşallah canım inşallah....İnşallah sen de önce yarın güzel sonucunu alırsın sonra da bebeğini kucağına alırsın...

Sağolun canım inşallah dediğiniz gibidir ama ben çok umutsuzum
Kalbini ferah tut cnm hemen deger artmio diye alinirmiymis vardir illa bir cikis yolu cnm

Gunaydin birtanem bnm yarin hersbirdek cnm insallah mutlu haberlerini merakla bekliyor olacam kacta gideceksin tahlile cnm
sagol canımmm insallah guzel haberler verebilirim belim cok agrıyor uyutmuyor sabaha karşı yarın sabah 10 buçuk gibi cıkarız evden [/QUOTE]
Butun kalbimle isterimki insallah bunlar belirtidir bnmde bel kasikda batma vardi birde bacagimin ust kisminda agri wardi insallah bebeklerin annesine sim siki tutunmustir iddrar testi yaptin mi hiv cnm

E="senyeterkiiste, post: 37093922, member: 602348"]Evet haklısın güzelim, valla sana çooook teşekkür ederim. Bizi burada buluşturduğun için. Umarım güzel haberimi paylaşırım zamanı gelince :)[/QUOTE]
kizlar
Eee kizlar simdi ne yapacaz nerede bulusacaz ne guzel hepimiz birbirimize kaynasmiz idik yaaa

Ewet kuzummmm oleydi. Biz neler yasadik bu ralarda. hepimuzun tek tek anilarini var burda. Allhim herkese guzel kaderler nasip etcek.. Insall. Biz burdayiz yine ekimde sonucu ciki ak arkilerimizide birakmiycaz insallh. Hep burda olcaz topigimizin ayi bitsede. Yazcaz unutlarimiz korelmesin yeterki. :)

Burdayiz canim ekimde aonucunu bekliyruz bekliyruz merak etme. Ekimde sonuc gostercekleri bekliyruz. Cnm :) kapatilmafi topik. Yazilirsa. Yonetici kapatmaz. Yani eskilere gecince konu oyomatik kapanir kuzum ondan yani keyfinize bakin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…