2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim artik eylulun sonundayiz. Bana bukadar. Yazildi bnde okadar kayit ettim . topik. Sonuna geliyr yavas yavas. Ondan. Canim artik eskisi gibi takipte edemeiyrum sen sole kayit edeyim senide. Insallah kuzum..
Sonuna geliyor derken topik kapanacak mi yoksa canım? Ne güzel siz hamisler başka topikte buluşacaksiniz. Allahım bize de nasip etsin 2015 hamisleri topigin de olmayı insallah

Sonuna geliyor derken topik kapanacak mi yoksa canım? Ne güzel siz hamisler başka topikte buluşacaksiniz. Allahım bize de nasip etsin 2015 hamisleri topigin de olmayı insallah
Ewet bebgim malesef su ekimde sonucu cikanlardan sonra. Biter bu topik tabikide konuscaksniz. Burda. Konusabilinir. Ekim kasim topigi acilmis. Bn degistrcektim. Ekim kasim yapcaktim.isterdimki hep bole dewam edelim. Booe iyiydi ama . eylulun sonuna yaklastik ayni tilopik ten aciomasida site yoneticileri izin vermiyr. Ondan kuzum. Insallh. Sende gebeler diyarian gel canim :)

Çok sevindim hatırladım seni Allah kucağınada almayı nasip etsin ne güzel .....bizlerde bu muhteşem duyguyu birgün yaşarız inşallah...iş konusuna gelincede çok üzücü bir durum şaka gibi ama bebişini düşün ve üzülme Allah'a havale et dediğin gibi,yapılan her haksızlık bir şekilde dönüp dolaşıp yapana geri döner....geçirdiğin o zor süreci hatırla ve seni kimsenin üzmesine izin verme stres yapma ne olur bak bebişinde hisseder..kendine ve bebişine iyi bak.

Annemlere giderken okudum mesajını çok üzüldüm ama yazamadım elim varmadi ama yazmam da gerekti,mutluluğun ve üzüntünun paylaşıldığı,güzel yürekli samimi arkadaşların olduğu bir yerdeyiz.Acin acımızdi.kısa zamanda toplaman gerek kendini ve yeni başlangıçlara Besmele ile başlaman.

Esim mart 2014te varikosel ameliyati oldu. Cift tarafli. Morf 4 ileri hizli da %9 -10 civarlarinda. Asilamalardan umitliydim ama iste Mevla vermeyince vermiyor

canım benim de 2 aşılama deneyimim var negatif sonuclanan. tüp bebek son çare, umutsuz vaka değil canım, simdi transferim oldu test günümü bekliyorum. aşılamaya göre daha fazla sansı var tüp bebeğin. gönlünü ferah tut.

Anladım canim. Bu topik çok samimi ve bol hamisliydi. Ben de ekim kasim topigine yazıyorum. Ekimde tekrar denicez. Buraya çok sık yazmasam da hergün sayfa sayfa okuyordum , hep takip ediyorum sizi. İnşallah hamisler topiginde tekrar bulusuruz bütün arkadaşlar.

Ayyy çok güzel olur superr

Insallah sende isteyip dileyen herkes de saglikla kucagina bebegini alabilir canim. Iste husrana ugramak insanin belini bukuyor yoksa gene bu gunume sukurler olsun. Ne yapalim.bu dunyada herkes bir sekilde imtihan olacak. Bizim kaderimoze de bu dustu. Allah beterinden saklasin... aminnnn.. guzel haberini duyarim insallah canim

Canım benim sağolasın hayırlısı olsun hakkımı almak ya da almamak değil kafama taktığım uğradığım haksızlık ve iftiraya üzülüyorum vicdansız işte bebişimin mutluluğunu bile çok gördüler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…