2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım benim üzülme tatlım bende 2. Aşılama yaptırdım negatif biliyorsun ilk tüp denemem orta kalite embiryo transferim oldu inşallah tutar tutmazsa artık birlikte aynı doktora tüp yaptıririz:)
Fulyam insallah senin bebegin olacak ve ben senden moral motivasyon alicam...

Rakamlar konusunda fazla bilgim yok. Ancak bu tip sorunlarda tüp bebek daha başarılı diye biliyorum. Sonuçta döllenme sağlanıp yerleşiyor rahme. Devlette mi yaptırıyorsunuz? bir de yaşın kaçtı?
Henuz tup bebege baslamadik. Bugun 3.asilamamin tutmadigini ogrendim. 29yasindayim .

Fulyam cok mutsuzum yaaa (( bayramda ailelerimize sevincli haber verwcegimizi dusunurken darmadagin olduk
Canım bende demin ağla ağla bi hal oldum sanki olmadı gibi hiç birşey hissetmiyorum zaten şansım düşük rabbim yanımızda olsun sabır dayanma gücü versin gerçekten çok zor bir durum ama biliyorum rabbim bi gün nasip edecek inşallah o günler çok yakındır :)

Fulyam insallah senin bebegin olacak ve ben senden moral motivasyon alicam...
inşallah Halidem her zaman manen yanındayım olmazsa bile allah dayanma gücü verdikçe denemeye devam ederiz.belkide rabbim bizim çabalamamizi istiyor deniyor isyankar olup olmadığımızı bunun sonucunda belkide imtihanimiz bitmiş olacak ve bebeklerimize kavuşacagiz inşallah :)

Henuz tup bebege baslamadik. Bugun 3.asilamamin tutmadigini ogrendim. 29yasindayim .
Daha yeni almışsın haberi. Üzgün olman normal ama en kısa zamanda toparlanıp tedaviye başlarsın güzelim :) Sayfanın en yaşlısı - olgunu diyelim - olarak diyorum ki, fazla üzme kendini bence. Allah'ım nasip edecektir sana da , her isteyene de inşallah...

Kızlar hepinize hayırlı geceler!!! Uzun zamandır bakamadım... bu yolda serüvenim başladığında sizlerle heyecanımı umudumu sevincimi ümidimi hayal kırıklıklarımı paylaştım iyi ki varsınız sizleri çok seviyorum bizi bizden daha iyi anlayacak birileri olduğuna inanmıyorum artık bugün kontrolüm oldu bebişimin elleri oynamaya başlamış bile düşük tehdidimi de atlatmış bulunmaktayım kesenin altında görülen büyük kanamada kaybolmuş Allah'ım isteyen herkese nasip etsin bu mutluluğu ama benim mutluluğumu kursağımda bıraktılar ne yazık ki İşyerindeki müdürüm arkamdan kuyumu kazmaya çalışmış perfonmasımın düştüğünü fırsat bilip acımasızca patronları beni çıkarmaları işten çıkarmaları için ikna etmeye çalışmış bu nasıl vicdansızlık bu nasıl bir ahlaksızlık hamile bir kadına bu sıkıntıyı ve üzüntüyü yaşatmaları birde bugün benle utanmadan pazarlık yapıyo doğum yardımı yaparlar Bikaç kuruş sonra tazminatını da verirler dedi çok üzgünüm bebeğimi ve beni bu dönemde üzmek hangi vicdana sığar iki canlıyım ben birde yüzüme karşı yapılan ikiyüzlülük Allah a havale ediyorum haklarımı arıcam ama üzüldüğümle haksızlığa maruz bırakıldığımla kalıcam

Duyma canım boşver kulaklarını tıka sen bebeğinle senden önemli kimse yok bu dünyada

ilk sayfadaki listede zaman zaman değişiklik yapacak mısın güzelim? Henüz sonucum belli değil ama orada hamile yazısını görmek mutlu edecek beni
Canim artik eylulun sonundayiz. Bana bukadar. Yazildi bnde okadar kayit ettim . topik. Sonuna geliyr yavas yavas. Ondan. Canim artik eskisi gibi takipte edemeiyrum sen sole kayit edeyim senide. Insallah kuzum..

Masallh subhannallh canim cok sewindimm ben onun ellerini yiyimmm pamukummm pamukumm :)

Canim benim hosgeldin ilk kısım için degerlendirim yaşasın bebeğimiz etkilere tepki veriyor çok şükür Rabbim Hayırlısiyla kucağına almayi da nasip etsin.
İkinci kısım için üzüldüm canım eğer seni işten cikartirlar ve sosyal haklarinida vermezlerse direk çalışma ve sosyal güvenlik Bakanlığına gidip durumunu izah etmen çünkü hamilesin ve hersey senin lehine olacak bu durumda devlet daima işçinin yanındadır. Umarim böyle bir sorun olmaz inşallah canımınici

Canim benim cok sevindim tehlikeyi atlatmana. Demek minigin minik elleri oynamaya başlamış haa. benim bebeğim de annesine sımsıkı tutunsaydi seninkiyle aynı olacaktı. öte yandan sana yaptıkları haksızlığa çok sinirlendim. Ne vicdansiz insanlar var. Hiç üzülme tatlım,bebeğini de üzme sakın. Allah yapılanları görüyor, herkese hakettigini yaşatır mutlaka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…