2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlarrr! belirtiler hamilelik belirtisi olmayabilir ama birşeyler beni mutlu etsin istiyorum. ve beni şu an tek mutlu edecek şey pozitif test sonucu! ama belirtileri hamileliğe yormak da beni mutlu ediyor bekleyene kadar. hadi gelin belirtilerimizi yazalım.
benim transferin 5.günü.
-goguslerim acıyor.
- bazen kasıklarım agrıyor.
- gaz-kabızlık var (önlemek için doktorun söyledigi ilaci alıyorum)
- uykum geliyor gibi :))

Kizlar adet oluyorum diye korkmayın bu belirtiler normal olmasi gereken benim 2 adetiyyaklaşıyor ve ben ağrıları hissetmeye başladım adet olacakmış gibi ve Dr normal dedi adet zamanı adet olacakmış gibi hissedeceksin dedi ilk 3 ay hiçbir şey hissetmeye bilirmisiz aman aman böyle boşalırcasına adet olmadığın sürece korkma ve bebeğin ile geçirdiği n zamanın tadını çıkar dedi ben zor da olsa bunu yapıyorum lütfen telaş etmeyin ve bunu yapmaya çalışın allah emeklerimizi boş çıkarmasın ve sağlıkla sıhhatle kucağımıza alıp büyümeyi nasip etsin hepimize inş

benimde belime ara ara batma şeklinde ağrı giriyor ve sağ kasığıma baskı hissi var transfer olduğumdan buyana regl olacakmışım gibi hissediyorum. bu arada bugün benim regl günüm bugünü geçirirsem 1 gün gecikmiş olacak umut dünyası işte.

benim de transferin ilk 2 günü kasıklarım agrıdı. Sadece regl ağrısı gibi bi ağrı ara ara oluyor hala da devam ediyor. Birde gece çok sık tuvalete kalkıyorum bu kullandığımız ilaçlardan da olabilir. Zaten bu ilaçlar yalancı hamilelik belirtisi yaşatırmış o yuzden çok düşünmemek en güzeli de elden gelmiyor düşünmeden edemiyor insan çok iyi biliyorum.

haklısın canım.

O kadar moralim bozuk ki işyerinin tuvaletinde oturdum ağladım. Bütün adet belirtilerim başladı. Başım dahi ağarıyor. Olmadı heralde. Çok mutsuzum
Aynı umutsuzlukla hastaneye gidip hamile oldugumu öğrendim eşime adet oluyorum kalk ben evde negatif olduğunu öğrenmek istemiyorum madem negatif doktor açıklasın diyerek çıktım yola :) pozitif dediğinde inanamadım

ah canım umut oluyorsun böyle bizlere. sağlıkla kucağına al insallah!

Ama canım inan regl agrısı bende yaşıyırum sakın moralini bozma stres yapmk hormonlarını etkiliyır bu da eger içindeyse bebeğine zarar verebilir lütfen stresden uzak dur

Ama canım inan regl agrısı bende yaşıyırum sakın moralini bozma stres yapmk hormonlarını etkiliyır bu da eger içindeyse bebeğine zarar verebilir lütfen stresden uzak dur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…