2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ama ben bunu okursam çorba gibi olurum.Gerçi okumak için zorladım baktım okuyamıyorum sonunu okudum:KK48: ama anladım :) Benim ruh halim gelgitler yaşıyor o yüzden okumamam daha iyio_O
Her çıkmazın sonundaki aydınlık tüneli anlatmış kadın bende okurken mahvoldum ama gerçekten büyük dersler çıkarılması gereken hayatlar var. Halimize çok şükür diyorum ben görünce yaa.

Her çıkmazın sonundaki aydınlık tüneli anlatmış kadın bende okurken mahvoldum ama gerçekten büyük dersler çıkarılması gereken hayatlar var. Halimize çok şükür diyorum ben görünce yaa.

Mutlaka öyle ama bazen aramızda konuşurken bile yaşananları okuduğumda etkileniyorum üzülüyorum sonra çık çıkabilirsen etkisinden :KK43: Ben kaçar bol acılı iğnemi olmaya:KK34::KK34::KK34:

ben onceden okumustum azmin zaferi :) ama kızı cok tatlı masallah rabbim bizlerede nasip etsin
Amin canım ya ne hayatlar yaşanıyor dimi?
Bir annenin evladı ve ona sahip olma yolunda hayatta yapamacağı bir şey yok bunu bir kere daha görüyoruz :)

ya kızlar benim 2. gün ama çok şiddetli sağ tarafta kasığımda ağrı var birde bacaklarım çok sızlıyor. üzerimde sadece askılı atlet varket alta uzun eşofman birde çorap giydim bu sızlama yüzünden. ayaklarım buzz gibi.. kendimi hiiç yoklamıcam demiştim ama hissetmemek mümkün değil ki:KK43:

ya kızlar benim 2. gün ama çok şiddetli sağ tarafta kasığımda ağrı var birde bacaklarım çok sızlıyor. üzerimde sadece askılı atlet varket alta uzun eşofman birde çorap giydim bu sızlama yüzünden. ayaklarım buzz gibi.. kendimi hiiç yoklamıcam demiştim ama hissetmemek mümkün değil ki:KK43:
Canım üşütmüşsündür belki olabilir havalar da malum bir öyle bir böyle birde biz rahatız desekte bilinç altımız öyle olmuyormuş. Buda farkında olmadan bizi etkileyebiliyor. Canını sıkma gönlünü ferah tut tatlım.

arkadaşlar şunu gördükki,blast embriyo transfer edildiğinde 10.gün belli oluyor.çünkü 12.gün den 2 gün geriye demek,3.gün embriyosunun 5.güne kadar gidebilmesi demektir.yani aslında yine 12.gün gibi yapmış oluyosunuz.biz bilmiyorduk,hem blast tı hemde 12.gün gittik.değerimizi 1700 diye görünce ortalığı birbirine kattık.ama düşünün 2 gün geriye gelseydi 800 falan olcaktı.yani 9.gün ile 10.günde kanda çıkabileceğini zannediyorum.gerçi biz hala muaalktayız.kimse bişey demiyo.haftaya merkeze gideceğiz.çağırdılar.bekliyoruz sabırsızlıkla.ama normal bi doktora gittik.bir tane kese gördü.insanın yinede içi içine sığmıyo.anladıkki,keseyi görünce içinde bebek varmı,varsa kalbi atcakmı,diye diye 9 doğurucaz.bu büyük bir serüven.allah bu yoldaki herkesin yardımcısı olsun.

arkadaşlar şunu gördükki,blast embriyo transfer edildiğinde 10.gün belli oluyor.çünkü 12.gün den 2 gün geriye demek,3.gün embriyosunun 5.güne kadar gidebilmesi demektir.yani aslında yine 12.gün gibi yapmış oluyosunuz.biz bilmiyorduk,hem blast tı hemde 12.gün gittik.değerimizi 1700 diye görünce ortalığı birbirine kattık.ama düşünün 2 gün geriye gelseydi 800 falan olcaktı.yani 9.gün ile 10.günde kanda çıkabileceğini zannediyorum.gerçi biz hala muaalktayız.kimse bişey demiyo.haftaya merkeze gideceğiz.çağırdılar.bekliyoruz sabırsızlıkla.ama normal bi doktora gittik.bir tane kese gördü.insanın yinede içi içine sığmıyo.anladıkki,keseyi görünce içinde bebek varmı,varsa kalbi atcakmı,diye diye 9 doğurucaz.bu büyük bir serüven.allah bu yoldaki herkesin yardımcısı olsun.
Amin canım kucağına almayıda nasip etsin mevlam :emir_bebek::nazar:

Kizlar simdi. Kan tahlilimin sonucunu ogrendim 12.gun 117 14. Gun 271 16 gun 540 bu iyiye gittigine isaret degil mi kizlar simdi bn pazartesi dok gidiyim mi yoksa degerimin 1500 olmasini mi bekleyim kizlar
Bu iyiye işaret canım hayırlı uğurlu olsun bebeğin. Sana doktorun ne demişti ona göre hareket et bence.

X