2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

aynen bu bayram en mutlu olduğum bayram olur inşallah. ben bazen içimdeler diye onlarla konuşuyorum bile rabbim hayallerimi gerçek yapsın

en güzel bayram olacak insallah!

"tatli anneler" dedin ya valla gözlerim doldu! insallah insallah

kızlar, blastokist transferinden sonra doktor 10.günde test yaptırmamı istedi. acaba 8.gün filan yaptırsam mi kandan? biliyor musunuz en erken ne zaman öğrenilir

kızlar, blastokist transferinden sonra doktor 10.günde test yaptırmamı istedi. acaba 8.gün filan yaptırsam mi kandan? biliyor musunuz en erken ne zaman öğrenilir
bende düşük değerde çıkar diye düşünüyorum canım benimki de blast bende 8. gün yaparım sanırım.bana da 11 gün sonra yaptır demişlerdi. benim daha 2. gün nasıl geccek bu günlerrr. bi yandan geçsin istiyorum bi yandan da korkuyorum ya olmazsa diye

ben de aynı hisler endişeler karmaşık duygular içindeyim, hem istiyorum hem de korkuyorum :))

2 tane canım. Geriye başka kalmadı ama. 8 tane döllenmişti. Ve ilk denemem. Son olsun istiyorum. Senin kaç tane ve ilk mi?

canım seninle çok benzer. 8 tane toplandı. 7 tanesi döllendi. 2 tanesi blast oldu transfer edildi 5.gün de. kalan beş tanesi blast olamadı. ben de son olsun istiyorum, çok istiyorum bebeklerim olsun. benim ilk tüp denemem, öncesinde iki aşılamam var negatif. senin?

Benim de 1 aşılamam var. Ilk denemem tüp bebekte. Ben de bazen umutlu bazen umutsuzum. Bu süreç psikolojimizi alt üst ediyor

kızlar size bi durum anlatcam.. bu sabah kalktıgımda oturma odasının kapısının önünden geçerken bi patırtı duydum.. döndüm baktım.. bi serçe girmiş benm oturma odasına. bide kanepenin koluna pislemiş azcık. hiç huyum değildir kapıyı filan açık koymak her gece kontrol de ederim ama dün nasılsa açık bırakmıştım balkon kapısını normalde heryerde de sineklik var o da açık kalmış. yazık kuş geri geri geliyo pencereyi açık sanıyo pat diye sinekliğe çarpıyordu. yavaşcıkk adımlarla gittim balkon kapısını iyce açtım hemen çıktı git kuş. ama ben o kuşu bizim talih kuşumuz olarak yorumladım.Allahın izniyle olcak inşallah bebişimz

Bencede şu günlerde moral olmuş sana demekki napmak lazımmış hep gülmek lazımmış

Ksk - arkadasım sonucun ne oldu bekliyorumm inş güzel haber vericeksin dualarım seninle

Benim de 1 aşılamam var. Ilk denemem tüp bebekte. Ben de bazen umutlu bazen umutsuzum. Bu süreç psikolojimizi alt üst ediyor
hem de nasıl alt üst canım. hiç birşeye odaklanamiyorum. ama metin olmaya calisiyorum. :)

canım ne güzel. umudunuz olsun o kuş sizin! insallah olacak!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…